Přejít na obsah

SPEEDY TUESDAY #2


brownwld

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 506
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To by mě taky zajímalo. Jak čtu naštvané až nenávistné komentáře na IG, tak spoustě lidem nešla rezervace potvrdit.

Údajně po zmáčknutí tlačítka se nic nedělo, pouze se jim odpočítával čas.

Mě to také nešlo potvrdit, ta hodina byla nekonečná. Nevím ani na kolikaty pokus to prošlo. Pak zase problém s email.cz. Naštěstí si to pamatovalo asi IP adresu, tak i při opětovném zadání s novým gmailem jsem měl pořád zbývající čas z původní nedokončené rezervace.

Ale já sem na takový adrenalin zvyklý ze sale events u Wardů. Před půl rokem jim to položilio objednávkový systém na dva dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě taky zajímalo. Jak čtu naštvané až nenávistné komentáře na IG, tak spoustě lidem nešla rezervace potvrdit.

Údajně po zmáčknutí tlačítka se nic nedělo, pouze se jim odpočítával čas.

Mě to dělalo taky, ale nechalo mě to prodloužit rezervaci + jsem měl oteřené záložní okno s rezervací na jiné číslo. Párkrát refresh na confirm page a jedna prodloužení a nakonec to šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nakonec to slo... jenze pak jeste clovek musel mit stesti a mit spravnou mailovou adresu, aby mu prislo potvrzeni.. No jsem zvedavej, jak se k tomu Omega postavi a jestli si nekdo posype hlavu popelem. Lidi posilali screeny s zadosti o pomoc a nic.. Az nakonec vyprsela hodina s rezervaci.. Do toho ten system kolaboval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělalo taky, ale nechalo mě to prodloužit rezervaci + jsem měl oteřené záložní okno s rezervací na jiné číslo. Párkrát refresh na confirm page a jedna prodloužení a nakonec to šlo.

To nejspíš dělalo většině. Mě se to poprvé kouslo při odeslání rezervace a něšlo s tím dělat vůbec nic. Ani prodloužit čas. Refresh nepomohl. Tak jsem to dělal celé znovu, kde jsem už sice prošel, ale zase nepřišel potvrzovací email. A třetí pokus už mi nešel udělat, protože už byly všechny rezervace vybrány. Suma sumárum 2 hodiny života v prd..i a k tomu pocit zmaru.

 

Podle mě to kluci z Omegy nezvládli, podcenili.

Celý tenhle způsob prodeje je diskutabilní a nahrává hlavně překupníkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni priatelia, dovolte mi kratke zamyslenie nad ST2..

.....no mam z toho celeho pocinania Omegy a Fratello W. zmiesane pocity a to som bol vzdy milovnikom Omegy a obzvlast Speedy Pro.

Dalsi Fratello vymysel po roku a to este ST1 nestihla tzv. vychladnut.  Bohuzial sa stala limitka ST okrem ineho aj synonymom smeliny a kseftu, kedze tych 2012 kusov ani zdaleka nevlastnia pravi milovnici  a zberatelia a nepochybne to iste caka aj ST2.

CH24 je plne ST za "smelinarske" ceny. Toto si ST ako mimoriadne vydarene Moonwatch nezasluzili. Je s podivom, ze sa Fratello po prvej skusenosti pustil do toho isteho projektu s vedomim, ako to nakoniec dopadne (myslim tym prdaj obratom na Ebay a CH24 za min. 130% retail ceny)

Takze co bude buduci rok  (okrem Apollo XI) ?  Zeby Tin tin 2 , alebo  Snoopy X ?  Zacina mi ten Moonwatch Speedy Tuesday  hype pripominat predaje ajfounov  a pod.

Inac sa mi hodinky pacia, ale ta story s Ultramanom v pozadi mi absolutne nic nehovori.

 

Samozrejme velka gratulacia uspesnym clenom fora. Nech Vam ST2 robia radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: reakce na post od Exiztence.

 

Nedělat z toho limitku. Což chápu, že z obchodního a marketingového hlediska je z pohledu Omegy blbost.

 

Mě vadí to, že mohli vědět, jaký bude zájem, a měli posílit svoje servery, aby to fungovalo bez tolika výpadků a chyb.

Upraveno uživatelem Dzos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uci se asi od rolexu, podivej se na ch24 na keramicke daytony a pepsi. Jinak z ST2 release jsem byl take prekvapeny, necekal jsem to ...

Vazeni priatelia, dovolte mi kratke zamyslenie nad ST2..

.....no mam z toho celeho pocinania Omegy a Fratello W. zmiesane pocity a to som bol vzdy milovnikom Omegy a obzvlast Speedy Pro.

Dalsi Fratello vymysel po roku a to este ST1 nestihla tzv. vychladnut.  Bohuzial sa stala limitka ST okrem ineho aj synonymom smeliny a kseftu, kedze tych 2012 kusov ani zdaleka nevlastnia pravi milovnici  a zberatelia a nepochybne to iste caka aj ST2.

CH24 je plne ST za "smelinarske" ceny. Toto si ST ako mimoriadne vydarene Moonwatch nezasluzili. Je s podivom, ze sa Fratello po prvej skusenosti pustil do toho isteho projektu s vedomim, ako to nakoniec dopadne (myslim tym prdaj obratom na Ebay a CH24 za min. 130% retail ceny)

Takze co bude buduci rok  (okrem Apollo XI) ?  Zeby Tin tin 2 , alebo  Snoopy X ?  Zacina mi ten Moonwatch Speedy Tuesday  hype pripominat predaje ajfounov  a pod.

Inac sa mi hodinky pacia, ale ta story s Ultramanom v pozadi mi absolutne nic nehovori.

 

Samozrejme velka gratulacia uspesnym clenom fora. Nech Vam ST2 robia radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni priatelia, dovolte mi kratke zamyslenie nad ST2..

.....no mam z toho celeho pocinania Omegy a Fratello W. zmiesane pocity a to som bol vzdy milovnikom Omegy a obzvlast Speedy Pro.

Dalsi Fratello vymysel po roku a to este ST1 nestihla tzv. vychladnut.  Bohuzial sa stala limitka ST okrem ineho aj synonymom smeliny a kseftu, kedze tych 2012 kusov ani zdaleka nevlastnia pravi milovnici  a zberatelia a nepochybne to iste caka aj ST2.

CH24 je plne ST za "smelinarske" ceny. Toto si ST ako mimoriadne vydarene Moonwatch nezasluzili. Je s podivom, ze sa Fratello po prvej skusenosti pustil do toho isteho projektu s vedomim, ako to nakoniec dopadne (myslim tym prdaj obratom na Ebay a CH24 za min. 130% retail ceny)

Takze co bude buduci rok  (okrem Apollo XI) ?  Zeby Tin tin 2 , alebo  Snoopy X ?  Zacina mi ten Moonwatch Speedy Tuesday  hype pripominat predaje ajfounov  a pod.

Inac sa mi hodinky pacia, ale ta story s Ultramanom v pozadi mi absolutne nic nehovori.

 

K těm cenám: Mně přijde celkem normální, že limitovaná edice je na sekundárním trhu dražší. Splňuje to ideu exkluzivity, kterou by limitka měla mít.

 

A k pokračování: Kluci z Fratella říkali, že si nejsou jistí, jestli chtějí dělat další limitku. Oni z toho totiž nějaký extra vejvar nemají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm cenám: Mně přijde celkem normální, že limitovaná edice je na sekundárním trhu dražší. Splňuje to ideu exkluzivity, kterou by limitka měla mít.

 

A k pokračování: Kluci z Fratella říkali, že si nejsou jistí, jestli chtějí dělat další limitku. Oni z toho totiž nějaký extra vejvar nemají...

Fakt netuším, kdo sou kluci z Fratella ale prodat za hodinu nebo kolik dva tisíce hodinek - z toho snad ani žádnej vejvar bejt nemůže. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Fratello Watches začali se Speedy Tuesdays. Omega na tom samozřejmě vydělává, o tom není pochyb.

No tak pak je potom asi jasný, vodkaď vítr vane.

EDIT: To první Tuesday byl pro mě hrozně sympatickej počinek, tohle je čistá vychcanost ale jako byznys furt obdivuhodný. Potřetí už to nevyjde..

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mě také překvapuje, že nikde na internetu nejsou inzeráty na přeprodej rezervace. Určitě by se našlo spoustu lidí, co by do toho šlo.

 

Jedny už se objevily na eBay: https://www.ebay.com/itm/Omega-Speedmaster-Speedy-Tuesday-2-Ultraman-Low-Number-lt-50-2012-/292636793465?rmvSB=true&nma=true&si=EsW%252BQN9pT8Vien8y0bB%252BLZvuWIg%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...