Přejít na obsah

SPEEDY TUESDAY #2


brownwld

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 506
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To bude asi tím, že nakonec mají všech 2012 čísel nepropadle rezervace

tak to jsem zvědav.

 

ten waiting byl az tak ve 13:15, ja par minut po 13 jeste refreshoval

Až? Měl jsem za to že to bylo dřív. Každopádně moje rezervace měla propadnout až po nastavení waitlistu.

 

Na první mail mně odpověděli že mám zkontrolovat spam, na druhý mail už z Omegy nikdo nereagoval. Ozvali se někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teď napsali toto viz níže tak snad jsem OK, ale je fakt že tomu předcházelo pár ne úplně příjemných e-mailů z mé strany, ale očividně to zafungovalo. Uvidíme;-)

 

Dear Mr ...,

 

Apologies for not being able to answer earlier. The records are now in my possession, and I can check your reservation.

I can also confirm that we have your reservation. However, we still need to attribute a number to you.

I will contact you this week to give it to you.

I take this opportunity to ask you for your preferred boutique to collect your Speedy Tuesday.

Thank you very much for your support and patience.

 

 

Best regards,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem zvědav.

 

Až? Měl jsem za to že to bylo dřív. Každopádně moje rezervace měla propadnout až po nastavení waitlistu.

 

Na první mail mně odpověděli že mám zkontrolovat spam, na druhý mail už z Omegy nikdo nereagoval. Ozvali se někomu?

Teď mi odpověděli na moje tři emaily. Slušně mě poslali do prd..e.

Ani slovo o tom, kde a proč byla chyba. Mám prostě smůlu, že mi to nefungovalo. Tečka.

 

 

Thank you for your interest in our new #SpeedyTuesday.

 

I'm sorry the attempt wasn't successful. As with the first Speedy Tuesday edition, all pieces were booked in record time, and I regret hearing that you were unable to get your Limited Edition of our ?Ultraman? watch.

 

Due to the exclusivity of this model limited to just 2,012 pieces and the time-sensitive reservation process, only a few got to preorder their timepiece.

 

In the meantime, we invite you to join the waiting list, and as soon as one is available, we will let you know.

Thank you.

 

 

Best regards,

 

Arthur Hery

OMEGA International Sales Department

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se o nich píše i na Novinkách https://www.novinky.cz/muzi/477489-dalsi-uspech-limitovana-edice-hodinek-zmizela-rychlosti-blesku.html

 

To bude následovat určitě i kvalitní diskuze.

A jo :-) Helenka to vyhrává vy snobáci :-)

 

Helena Baxová dnes 19:07 :

Přestala jsem nosit hodinky, vadilo mi, že se mi pod nimi potí ruka a také to neustálé zvedání hřbetu ruky před oči. Je to směšný pohyb a dělá ho každý, co se na hodinky podívá. Pro mne zbytečná věc, hodiny jsou všude kam se jde a když, tak na mobilu. Nějaké předražené jsou jedině známka snobismu a exhibionismu. Kolik mi kdo dá mínusů ?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se nejvíc líbí komentář od znalce Josefa Hladíka z Jablonce, který navíc píše krásnou češtinou:

 

"To je jen pro malé české hlupáky.Ty se nachytají na kde co.Stačí aby firma na mobili udělala jiný typ a hlupáci se toho chytí.Jinak ty hodinky mají pokud nic jiného tak cenu šrotu nebo maximálně cenu 2.500 tisíce.Jsou to pouze obyčejné střepy"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...