Přejít na obsah

Fešn okno strejdy Clockyclocka


Hector

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

... tak aby tady nebyl samy bizar, prihodim par fotek z nejvetsiho modniho festivalu v Italii - Pitti Uomo, kde byva az okolo 20K gentlemanu..

 

ps: jo a teplej nejsu.. :D prodavam obleky, tak to obcas sleduju.. ;)

První fotka cool dandies....druhá fotka Neofashion club Tel Aviv..../zcela mimo mísu - na druhé fotografii druhý gentleman zprava - není to Xenomorfus? Takhle on chodí na ty vandry ne?/.......no a od třetí fotky dál to z 95 musí bejt buzny...pardon extravagantní boys.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... tak aby tady nebyl samy bizar, prihodim par fotek z nejvetsiho modniho festivalu v Italii - Pitti Uomo, kde byva az okolo 20K gentlemanu..

 

ps: jo a teplej nejsu.. :D prodavam obleky, tak to obcas sleduju.. ;)

Co se musí honit člověkoj hlavou se takhle postrojit a jet se někde vystavovat s podobnejma uchylama. :D Jinak ty přehlídky s bizarníma modelama chápu jako svej druh umění, kterýmu sice nerozumím ale nijak mně to psychicky neubližuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clockyclock- o tom posledním běžel cca před 2 ma měsíci nějakej dokument. Povedlo se mi to na něj přepnout a pak jsem asi 15 minut nevěřícně koukal a nebyl schopen pohybu. Dokoukal jsem to do konce. 

Jinak tě nikdo z ničeho neobviňuje :notworthy: , modu tu určitě sleduje víc lidí ( já např. sleduju boty ) a jako sranda vlákno ( k pozvracení ) to nakonec není špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...