Přejít na obsah

Fotka

Tag Heuer Carrera cal. 5

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Petr R

Petr R

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 336 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 13.červenec.2018 - 22:36

Před nedávnem jsem zde pořídil Tag Heuer Carrera cal. 5 Day Date. Hodinky jsou ze začáku června t.r. koupeny u Bechyněho. 

Chtěl jsem je jako hodinky na běžné nošení, ale stala se taková věc. Protože musím mít vše hned, jal jsem se prodloužit tah, protože byl zkrácený, což vyústilo ve ztrátu jedné osičky a druhou neumím rozpojit a použít. Zkusil jsem to dát opravit k AD v Praze, bylo mi odpovězeno, že tohle dělá Hanák v Brně, protože je to jediný autorizovaný servis pro ČR. Musím říct, že představa, že hodinky posílám do Brna nebo tam kvůli tomu musím jet mě tak rozladila, že je už nechci vidět. 

Tedy prodávám hodinky ve stavu nových a nenošených, je třeba pouze připojit sponu na tah, který je samozřejmě v plné délce. Hodinky mají vše co je třeba, včetně účtu a tašky od AD. 

Velikost  je 41mm, WR 100 m, safír, strojek calibre 5 nebo-li upravená ETA 2824-2. Jsou to krásné hodinky, ale prostě už se přes to nedokůžu přenést. Věřím, že je to malá lapálie, ale já už jsem s věkem citlivý člověk :-).

Cena zohleňující nutnou návštěvu servisu je 34.000,- Kč a je pevná. 

Předání v Praze nebo pošta, ideálně by to bylo asi pro brňáky nebo někoho z okolí, kdo to má do servisu kousek. 

Přiložený soubor  IMG_7392.JPG   46,53K   125 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_7393.JPG   60,59K   137 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_7394.JPG   68,77K   122 Počet stažení

#2 Petr R

Petr R

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 336 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 14.červenec.2018 - 14:42

Rezervace.