Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Pomoc s identifikací

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Dashiky

Dashiky

Začátečník

• Members
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15.červenec.2018 - 07:48

Ahoj, moc prosím o pomoc při identifikaci.

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Dashiky: 15.červenec.2018 - 07:53

#2 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 974 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 15.červenec.2018 - 07:53

Dashiky, vidím, že se Ti nepovedlo vložit fotky, takže tady je obrázkový návod:

http://forum.chronom...12#entry2098155

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#3 Dashiky

Dashiky

Začátečník

• Members
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15.červenec.2018 - 07:56

Díky.. už jsou snad vidět.

#4 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 974 příspěvků(y)

Publikováno 15.červenec.2018 - 08:28

Ty menší, s bílým číselníkem, jsou Prim tzv. Pavouk. Cal může být 50. Vlákno o pavoucích zde:

http://forum.chronom...60-prim-pavouk/

Ty větší jsou Prim, občas nemají vlastní název, někdo jim říká Hulk. Cal 68. Myslím, že vlastní vlákno nemají.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#5 Dashiky

Dashiky

Začátečník

• Members
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15.červenec.2018 - 08:47

Děkuji moc. Myslíš, že bys mi mohl pomoci s identifikací cca deseti kusů hodinek přes nějakého kecalka typu Viber? Prosím když tak do zprávy.

#6 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 974 příspěvků(y)

Publikováno 15.červenec.2018 - 08:53

Mohl, ale nedělám to. Neboj se, a dej fotky sem. Pokud to budou jiné značky, tak pokračuj ve svém prvotním vlákně, nebo založ nové, správně zatříděné, ať v tom není nepořádek. Díky.