Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

zakládám tohle téma, protože tu ještě o této značce není zmínka. Našel jsem jí náhodou na kick starteru. Mají ofiko stránky tady:

 

https://www.meccanicheveneziane.it

 

Je to zřejmě uplně nová značka, ale jejich hodinky a řemínky vypadají hodně luxusně. Zajímá mě, jestli je už někdo máte nebo jste o nich četl víc?

Hlavně ten jejich strojek Swiss Made Automatic CAL.MV135. o tom jsem nic nenašel.

jiné jsem našel, asi starší, tohle říkají na kick starteru o Automatic Cal. MV044 (based on Miyota 821A) :

 

Why have you chosen a Japanese movement instead of a Swiss ETA 2824? ?Japanese movements are as reliable as any ETA movement. We have decided to go with Miyota in order to keep our timepiece affordable. Instead of merely buying and installing an already made movement we have decided to improve the appearance and the functionality by replacing the standard rotor with a tailor made one.

 

Nicméně podle toho co tam píšou https://www.kickstarter.com/projects/975712226/meccaniche-veneziane-nereide-automatic-italian-div/

už budou nový strojky kompletně swiss made.

 

Díky za názory, ceny mají docela lidový, tak přemýšlím zda to risknout a vyzkoušet je.

 

Honza

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Díky, zadal jsem to do search a nic nevypadlo... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle youtube a fotek vypadají pěkně a všude je chválí. Jako kopie mi to nepřijde, naopak mi přijdou jiný než hodinky v těchto cenách. A v řemíncích se přímo vyžívaj. jelikož jsme úchyl na kůži tak to mě láká hodně... Jen otázka co ten strojek je zač a to ukáže asi až čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa pozdavaju modely Redentore - https://www.meccanicheveneziane.it/pages/redentore

prijatelna velkost, SWISS MADE automat, cena akceptovatelna.

ako pise kolega, precitaj recenzie. nehrotil by som to, ak sa ti pacia, tak smelo do nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty se mi taky líbí, navíc dneska jsou v akci za 11103,- aj s poštou, tak tomu ještě dám pár hodin na promyšlení :-)

 

Doufám, že to tu kdyžtak nějakej hodinář dokáže seřídit nebo servisovat, když to je vlastně natuněný seiko :-)

Upraveno uživatelem huskye
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak tady nekdo psal, ze nerad kope detem do hracek, tak tohle tema si o to rika.

Podle me klasickej kickstarterovej kec: nova originalni znacka (vykradenej design Panerai a ostatnich), jakoze hodinarina,nafoceny v Porsche kvuli image.

Ceny vice nez ambiciozni. Muzes je koupit a za par mesicu se bit do hlavy, nebo trochu zvolnit, procist forum a casem koupit neco, co hodnotou odpovida cene.

Do zitra ve sleve bez postovnyho, to tomu celymu dava korunu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj tiez som na ne narazil, ale je to macacie zlato. Maju ozaj dobre setupnuty marketing, s paradnymi fotkami a peknymi remienkami.

Inak samotne hodinky mi prisli uz na druhy pohlad precackane, ze nakoniec vpodstate skor gyc.

 

A teda ja niesom extra odbornik, ale pozri si komentare na kickstarteri:

https://www.kickstarter.com/projects/975712226/meccaniche-veneziane-nereide-automatic-italian-div/comments

 

 

 

Ukazky ako su tam za sebou..

 

I feel like I was mislead by paying an extra 100.00 Euro to get a "Swiss Made" movement in my Nereide. It was supposed to be a "Swiss Made" movement not Chinese made Seagull ST16 labeled as MV135. I'm very disappointed in this and won't be buying any more watches from you guys.

 

-

 

Hi, after not even 6 month my NEREIDE stops working below 13 hours after taking off my wrist. Does anybody observes the same behaviour?

 

-

 

 have not recieved my order! Can you please tell me what is going on? It seems like other people have received their pledges.

 

-

 

I have not received my watch. Please contact me. 

 

-

 

does anyone else's watch seem to unwind via the self wind rotor?, it just starts spinning like mad and doesnt hold time/charge.

 

-

 

I receive and wear occasionaly my MV Nereide for some weeks now. it's a fine watch, except 1 problem: i lost 13 to 17 seconds per day... with thr swiss movement.... 
Could you send me a manual to fix that? I take it to a professional clock repair... but i'm not sure this movement is really standart so a specification, or manual, or anything else must be important!!! 
thanks

 

-

 

I'm very disappointed. My watch worked for all of 3 days then stopped. I contacted them via WhatsApp and they said they would take care of it. I need to return the watch but they never sent a return address or instructions. I really want this company to do well but this is very frustrating.

Upraveno uživatelem chronick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...