Přejít na obsah

Latrína, suchý záchod


YPO

Doporučené příspěvky

Pratele, vedci, myslitele, ekologove, chemici .........

 

Co se stane kdyz naleju do kadibudky chemii urcenou pro chemicka wc .......modry pozirac trusu.

 

Zmizi obsah jimky, nebo otravim sousedum vodu a prilehle rybniky ?

 

*Nerad bych zpusobil katastrofu velkych rozmeru.

 

Knedlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Todle ja preci znam .... myslim ze to funguje stejne jako diplomove prace nasich ministru ..... pres zimu hajzl vymrzne a myslime si ze jako bakterie fungujou .... ale vono prd ..... prijede ti vetsi navsteva a najednou je ti diplom na prt ..... bakterie sou jenom pozlatko .....

 

Modra voda nebo lopata ..... ale ani sibir nevi tak to bude pokus omyl......

 

Vysledek zverejnim

 

Knedlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda neni som vedec, myslitel, ani ekotento, ale mam za to, ze je to celkovo zly napad. Pokial sa bavime o systeme, kde exkrement pada do vyhlbenej jamy v zemi, tak modra voda vsiakne do zeme skor, nez bude mat sancu nejako "zaposobit". Nehovoriac o tom, ze tie modre vody vacsinou posobia len ako deodoranty a dezinfekcia, cize vlastny exkrement neodstrania, len zaistia, ze nesmrdi, navyse nezriedka byvaju aj vylozene toxicke (formaldehyd). Jedine co by malo sancu exkrement skutocne "odstranit" je nejaky druh zieraviny, napriklad hydroxid sodny ci draselny, ale ani to nie je zrovna doporucenia hodny postup bo by ho tam muselo ist dost a prakticky po kazdom "pouziti". Dal by som sancu bakteriam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda neni som vedec, myslitel, ani ekotento, ale mam za to, ze je to celkovo zly napad. Pokial sa bavime o systeme, kde exkrement pada do vyhlbenej jamy v zemi, tak modra voda vsiakne do zeme skor, nez bude mat sancu nejako "zaposobit". Nehovoriac o tom, ze tie modre vody vacsinou posobia len ako deodoranty a dezinfekcia, cize vlastny exkrement neodstrania, len zaistia, ze nesmrdi, navyse nezriedka byvaju aj vylozene toxicke (formaldehyd). Jedine co by malo sancu exkrement skutocne "odstranit" je nejaky druh zieraviny, napriklad hydroxid sodny ci draselny, ale ani to nie je zrovna doporucenia hodny postup bo by ho tam muselo ist dost a prakticky po kazdom "pouziti". Dal by som sancu bakteriam.

Spodek je vybetonovanej takze unik nehrozi nebo minimalni..... musi to nejak fungovat..... mi nerikej ze to v karavanech po kazdym posezeni vynasej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...