Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dalsi z mikrobrandov...

HK based mikrobrand "cerpajuci" z uspesnych modelom minulosti.

je tam daco zo SEIKo, daco z PAM

Seiko NH35....

500m WR

HE

 

https://www.undivewatches.com/dark-sea-500m

Ale produktove foto maju pekne...

 

 

 

Undive-Dark-Sea-aBlogtoWatch-08.jpg?w=11

 

Undive-Dark-Sea-aBlogtoWatch-06.jpg?w=11

 

Undive-Dark-Sea-aBlogtoWatch-03.jpg?w=11

 

9682b4_5c12c395c40b4821bb435f4cf66c3158m

 

fotky:

https://www.ablogtowatch.com/undive-dark-sea-500m-dive-watch/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega Milan pise, ze tam vidi i dost osobni invence. Muzu vedet, v cem konkretne? Jestli se ty hodinky nekomu libej, nebo ne, je jedna vec, ale pokud v tom nekdo opravdu spatruje invenci, rad se poucim. Nemyslim to nijak zle, jen mi to proste prijde stejny, jako 90% jinejch mikrobrandu-parazitovani na necem, co vymyslel a uspesne prodal nekdo generaci nebo dve pred nima. Ze maj lepsi moznosti a nesrovnatelny technologie, ktery predtim nebyly? Ano, maj. Spousta techhle cinskejch nadsencu umi ty hodinky dneska udelat v mnohem lepsi kvalite, nez byl original/predloha. To je jasny, doba i moznosti se posouvaj. Ale furt to nemeni nic na tom, ze malokdo prijde s necim novym, opravdu svym...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůrčí invenci vidím v tom že to prostě není kopírka. Tvar pouzdra je trochu jinak než Seiko. Ano luneta je dost podobná PAMu ale ta kombinace mi přijde dost dobrá. Ručky jsou snad jejich. Ok není tam hodně invence ale nějaká ano. Navíc třeba mne přijde že PAM vykrada sám sebe a v zásadě převzal jedny hodinky co snad ani původně nevyrabel a seká je v desítkách verzí.. V tom zase nevidím invenci moc já když je to po 30 té to samé a přeci jiné.. Od jednoho výrobce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...