Přejít na obsah

Fotka

Základní kurz hodinařiny

hodinařina výuka praxe

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#41 Eiffel08

Eiffel08

Začátečník

• Members
  • 35 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Č. Budějovice
  • Fanoušek značky:Certina, Hamilton

Publikováno 2.leden.2019 - 23:03

Dobry den, mohu se zeptat jak dopadl kurz? Bude dalsi? A jak dopadlo jednani s Mavexem?
Diky

#42 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 119 příspěvků(y)

Publikováno 3.leden.2019 - 07:53

Vzhledem k nízkému počtu těch, kteří nakonec do školičky opravdu chtěli odložen. Mavex by vše uměl dodat, cena je ale raketa.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#43 Eiffel08

Eiffel08

Začátečník

• Members
  • 35 příspěvků(y)
  • Bydlí:Č. Budějovice
  • Fanoušek značky:Certina, Hamilton

Publikováno 3.leden.2019 - 11:40

Aha, tak to je škoda, vzhledem k Vaší vynaložené práci, kterou jste s tím musel mít, ale je pravda, že dnes je nejhorší vyšetřit ten čas, já jsem se zkuzil před třemi nebo čtyřmi lety přihlásit do Jihlavy, dnes jsem asi 50, takže řada na mě přijde možná za pět let a to už opravdu nevím jestli se mi ještě bude chtít, je to na rok a to je hrozná doba. Ještě mě od toho jeden pán trošku odrazoval, abych od toho moc nečekal. Proto mi přišel Váš nápad supr, no nedá se nic dělat, třeba to ještě někdy ožije. Diky za odpověd a ať se daři.

#44 Jeronimo

Jeronimo

®

• Member_50
  • 5 629 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Status varování
  • Fanoušek značky:Status varování

Publikováno 6.leden.2019 - 09:20

Aha, tak to je škoda, vzhledem k Vaší vynaložené práci, kterou jste s tím musel mít, ale je pravda, že dnes je nejhorší vyšetřit ten čas, já jsem se zkuzil před třemi nebo čtyřmi lety přihlásit do Jihlavy, dnes jsem asi 50, takže řada na mě přijde možná za pět let a to už opravdu nevím jestli se mi ještě bude chtít, je to na rok a to je hrozná doba. Ještě mě od toho jeden pán trošku odrazoval, abych od toho moc nečekal. Proto mi přišel Váš nápad supr, no nedá se nic dělat, třeba to ještě někdy ožije. Diky za odpověd a ať se daři.

Že je 50 lidí přihlášených ještě neznamená, že jich půjde 50 studovat. To buď klidný, řada na tebe přijde dřív. 

Foto galerieAtelier Jeronimo - out of service Na prodej: Prim cal.66.4/66 394 1  Prim/SIRIUS export cal.66.3

#45 izochron

izochron

Začátečník

• Members
  • 5 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Girard Perregaux, Seiko, Nomos, PRIM, Glashütte Original, Carl. F. Bucherer, Ball, KRAYON, Lang & Heyne

Publikováno 7.leden.2019 - 18:07

Jak pise Jeronimo vys, urcite nezoufej. Nejdulezitejsi je mit podanou prihlasku a pak sledovat aktuality ze skoly, napr. na jejich facebooku nebo webove strance. Ja jsem mel prihlasku a byl v poradniku nekde kolem mista 79. A na kurz jsem se dostal mnohem driv. Nekdo si to casem rozmysli a nechce a pak hledaji dalsi lidi misto neho.

Odoslané z SM-A300FU pomocou Tapatalku

-izochron-