Přejít na obsah

Fotka

Základní kurz hodinařiny

hodinařina výuka praxe

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#41 Eiffel08

Eiffel08

Začátečník

• Members
  • 48 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Č. Budějovice
  • Fanoušek značky:Certina, Hamilton, Grand Seiko

Publikováno 2.leden.2019 - 23:03

Dobry den, mohu se zeptat jak dopadl kurz? Bude dalsi? A jak dopadlo jednani s Mavexem?
Diky

#42 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 388 příspěvků(y)

Publikováno 3.leden.2019 - 07:53

Vzhledem k nízkému počtu těch, kteří nakonec do školičky opravdu chtěli odložen. Mavex by vše uměl dodat, cena je ale raketa.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#43 Eiffel08

Eiffel08

Začátečník

• Members
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 3.leden.2019 - 11:40

Aha, tak to je škoda, vzhledem k Vaší vynaložené práci, kterou jste s tím musel mít, ale je pravda, že dnes je nejhorší vyšetřit ten čas, já jsem se zkuzil před třemi nebo čtyřmi lety přihlásit do Jihlavy, dnes jsem asi 50, takže řada na mě přijde možná za pět let a to už opravdu nevím jestli se mi ještě bude chtít, je to na rok a to je hrozná doba. Ještě mě od toho jeden pán trošku odrazoval, abych od toho moc nečekal. Proto mi přišel Váš nápad supr, no nedá se nic dělat, třeba to ještě někdy ožije. Diky za odpověd a ať se daři.

#44 Jeronimo

Jeronimo

®

• Member_50
  • 5 742 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Status varování
  • Fanoušek značky:Status varování

Publikováno 6.leden.2019 - 09:20

Aha, tak to je škoda, vzhledem k Vaší vynaložené práci, kterou jste s tím musel mít, ale je pravda, že dnes je nejhorší vyšetřit ten čas, já jsem se zkuzil před třemi nebo čtyřmi lety přihlásit do Jihlavy, dnes jsem asi 50, takže řada na mě přijde možná za pět let a to už opravdu nevím jestli se mi ještě bude chtít, je to na rok a to je hrozná doba. Ještě mě od toho jeden pán trošku odrazoval, abych od toho moc nečekal. Proto mi přišel Váš nápad supr, no nedá se nic dělat, třeba to ještě někdy ožije. Diky za odpověd a ať se daři.

Že je 50 lidí přihlášených ještě neznamená, že jich půjde 50 studovat. To buď klidný, řada na tebe přijde dřív. 

Foto galerieAtelier Jeronimo - out of service  Na prodej: 

#45 izochron

izochron

Začátečník

• Members
  • 5 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Girard Perregaux, Seiko, Nomos, PRIM, Glashütte Original, Carl. F. Bucherer, Ball, KRAYON, Lang & Heyne

Publikováno 7.leden.2019 - 18:07

Jak pise Jeronimo vys, urcite nezoufej. Nejdulezitejsi je mit podanou prihlasku a pak sledovat aktuality ze skoly, napr. na jejich facebooku nebo webove strance. Ja jsem mel prihlasku a byl v poradniku nekde kolem mista 79. A na kurz jsem se dostal mnohem driv. Nekdo si to casem rozmysli a nechce a pak hledaji dalsi lidi misto neho.

Odoslané z SM-A300FU pomocou Tapatalku

-izochron-

#46 miklo

miklo

Začátečník

• Members
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 22.leden.2019 - 23:49

Zdravím,

neuzrál čas vypsat kurz znovu ?

Děkuji

V.

#47 Eiffel08

Eiffel08

Začátečník

• Members
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 24.leden.2019 - 20:31

Jak pise Jeronimo vys, urcite nezoufej. Nejdulezitejsi je mit podanou prihlasku a pak sledovat aktuality ze skoly, napr. na jejich facebooku nebo webove strance. Ja jsem mel prihlasku a byl v poradniku nekde kolem mista 79. A na kurz jsem se dostal mnohem driv. Nekdo si to casem rozmysli a nechce a pak hledaji dalsi lidi misto neho.
Odoslané z SM-A300FU pomocou Tapatalku

Ahoj, můžu se zeptat na tvůj názor na ten kurz. Obávám se, že než na mě přijde řada, ten zájem už opadne, asi by mi spíš vyhovoval ten kurz co se tu připravoval, ale bohužel. Nejvíc se obávám té časové náročnosti.

#48 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 388 příspěvků(y)

Publikováno 24.leden.2019 - 20:35

Zdravím,

neuzrál čas vypsat kurz znovu ?

Děkuji

V.

Nazrál, zatím se snažím domluvit s lektorem.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#49 maposp

maposp

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 88 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:Damasko, Hamilton, Prim

Publikováno 26.leden.2019 - 15:51

Cena je raketa znamená kolik? Pro každého je raketa něco jiného ;-)))

Tento příspěvek byl upraven od maposp: 26.leden.2019 - 15:51

#50 Jeronimo

Jeronimo

®

• Member_50
  • 5 742 příspěvků(y)

Publikováno 27.leden.2019 - 15:07

Ahoj, můžu se zeptat na tvůj názor na ten kurz. Obávám se, že než na mě přijde řada, ten zájem už opadne, asi by mi spíš vyhovoval ten kurz co se tu připravoval, ale bohužel. Nejvíc se obávám té časové náročnosti.

Já si dovolím odpovědět za sebe. Vše je velmi individuální. Záleží co od kurzu očekáváš. Musíš počítat s nějakou časovou i finanční náročností. Není jednoduché skloubit zaměstnání, rodinu a takový koníček. Absence se moc nevyplácí. V práci jsou vyloženě nadšeni z toho, že studuji něco co nemá se zaměstnáním vůbec nic společného a pátky které jsou u nás navíc hodně exponované za mě musí hákovat někdo jiný. Nákladově ke školnému přičti ubytování, cestování a hromadu učebních skript. Hrubě mi to vychází něco přes kilo. Pak je potřeba vercajk v nějaké rozumné kvalitě, ten ani nepočítám. 

Jistě někdo může spát v Jihlavě u babičky nebo s ÚKáčkama na ubytovně a používat vercajk s Číny, ale já jsem k tomu přistupoval i s tím, že to beru tak trochu jako odmašťovnu, zábavu a chtěl jsem si to užít. Dál se uvidí. 

#51 valjoux

valjoux

Závislák

• Member_50
  • 780 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jablonec

Publikováno 28.leden.2019 - 11:28

Pravda je že když jsem spatřil seznam tak se mi udělalo zle. Já na škole dostal vše zadarmo, vše bylo v nějaké kvalitě a řadu věcí po 35 letech stále používám.
Neumím si představit že bych řekl doma že jdu do takového koníčku a potřebuji peníze. A nějaká ta tisícovka to bude.Nebo dovolená.

petrzelahodinar@seznam.cz

777 789 592

#52 Eiffel08

Eiffel08

Začátečník

• Members
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 28.leden.2019 - 20:31

No cim vic to promyslim, tak tim vic to zacinam odpiskavat, poridil sem si na stara kolena mimino a ten cas je proste starsne vzacnej. Doufam, ze se podari obnovit ten kurz tady, to by jeste casove slo a me by to urcite stacilo.

#53 Jeronimo

Jeronimo

®

• Member_50
  • 5 742 příspěvků(y)

Publikováno 9.únor.2019 - 21:50

Pravda je že když jsem spatřil seznam tak se mi udělalo zle. Já na škole dostal vše zadarmo, vše bylo v nějaké kvalitě a řadu věcí po 35 letech stále používám.
Neumím si představit že bych řekl doma že jdu do takového koníčku a potřebuji peníze. A nějaká ta tisícovka to bude.Nebo dovolená.

S oblibou nakupuji starý dobrý vercajk. Nový bych nezaplatil. Teď se mi za tisícovku podařila uloupit krásná nýtovačka.

No cim vic to promyslim, tak tim vic to zacinam odpiskavat, poridil sem si na stara kolena mimino a ten cas je proste starsne vzacnej. Doufam, ze se podari obnovit ten kurz tady, to by jeste casove slo a me by to urcite stacilo.

Asi bych pro začátek doporučil místní kurs a srovnat si to v hlavě, než se pouště do nějakých větších akcí v Jihlavě. 

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Jeronimo: 9.únor.2019 - 21:51

#54 valjoux

valjoux

Závislák

• Member_50
  • 780 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jablonec

Publikováno 9.únor.2019 - 23:13

Tak ta vypadá dobře.