Přejít na obsah

řemínky od ZULUDIVER


wenom

Doporučené příspěvky

Ahoj, máte někdo zkušenost s řemínky zn. Zuludiver? Jsou kvalitní? A případně máte někdo fotku jak vypadají na ruce jejich kožené NATO? Pošilhávám po modelu Zuludiver 187 https://www.watchgecko.com/zuludiver-187-j-zulu-watch-strap.php v barvě Tan brown k hodinkám Hamilton Khaki field 38. Ještě se mi líbí Zuludiver 335 to už je pořádnej "vintage"  :rifle:

post-65611-0-00490500-1531985784.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem tak přelouskal, tak dělaj řemeny od 40.let na britské military hodinky, takže zkušenosti mají. A cena cca 1000-, i s dopravou není žádná extra hrůza. Určitě až to budu mít vše kompletní tak se podělím. Hodinky mi příjdou za cca 5-6 týdnů (nejsou na skladě s H-10 kou) :suicide_anim:

Na te sponě je hezký detail, bue to můj první NATO řemen v životě tak doufám že budu spokojenej. Jaké jsou vyhody/nevýhody NATo řemínků?

Upraveno uživatelem wenom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

b405d6e55ce2ec42a2c02601aac64d89.jpg

 

Tak to teda čumím objednáno 18.7 ve 22:00 a dnes tj. 20.7 cca ve 14:00 na me zvonilo DHLko. Tomu řikám express vyřízení a doručeni, to klobouček.

Ještě počkat na ty hodinky jak to k sobě padne. Tímto nakupovani z watchgecko vřele doporučuji

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

6144c02c200945c98b63c6e699357c65.jpg677c2e508f8793962fd8851e7642f2dc.jpg

 

Padne skvěle, kvalita se zda dobra nemam extra zkušenosti s Nato řemínky ale asi čas ukáže jak je kůže odolná. Ale neni to žádna tvrda je*ka pekně hebka poddajna kůže 100% prirodni. Za me spokojenost

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nato strap zulu diver a patří k nejkvalitnějším co jsem kdy měl na ruce. Kdyžtak se potom poděl o zkušenost, samotného mě zajímá jak jsou na tom i v jiných kategoriích.

 

mate někdo nějaké další foto nebo info o tom černém nato strapu ? Váham co připadně koupit ,dost chválí ToxicShiznit a má ho tuším stas tady a je to pecka i pro oči. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...