Přejít na obsah

Čím vyčistit ciferník


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Doufám, že si touto odpovědí nenaběhnu u zkušenějších členů fóra, ale já jsem kdysi slyšel, že se dá číselník vyčistit syrovou bramborou. Vyzkoušel jsem to jen jednou na jedněch Pobědách a řekl bych, že číselník prokoukl a každopádně se tím nijak nepoškodil. Tak jestli máte nějaký zbytečný číselník, můžete zkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že si touto odpovědí nenaběhnu u zkušenějších členů fóra, ale já jsem kdysi slyšel, že se dá číselník vyčistit syrovou bramborou. Vyzkoušel jsem to jen jednou na jedněch Pobědách a řekl bych, že číselník prokoukl a každopádně se tím nijak nepoškodil. Tak jestli máte nějaký zbytečný číselník, můžete zkoušet.

 

Ehh, copak ciferník, ale nemám bramboru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. V žadnym připadě nepouživat čistidla ktera obsahuji lih, potisk ciferniku bude pak nenavratně znicen, no a ta brambora nic moc to came zvladne i slaby mydlovy roztok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že si touto odpovědí nenaběhnu u zkušenějších členů fóra, ale já jsem kdysi slyšel, že se dá číselník vyčistit syrovou bramborou. Vyzkoušel jsem to jen jednou na jedněch Pobědách a řekl bych, že číselník prokoukl a každopádně se tím nijak nepoškodil. Tak jestli máte nějaký zbytečný číselník, můžete zkoušet.

Potisk na Pobědách je velmi odolný. Na staré Primky se stačí křivě podívat a už se barva sype dolů. Vážně. Ciferník Primek z doby kal. 50 se vyčistit prostě nedá. Jedině nový potisk za 1000Kč a více (a podle některých členů jsou to pak už fejky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Potisk na Pobědách je velmi odolný. Na staré Primky se stačí křivě podívat a už se barva sype dolů. Vážně. Ciferník Primek z doby kal. 50 se vyčistit prostě nedá. Jedině nový potisk za 1000Kč a více (a podle některých členů jsou to pak už fejky).

 

:gora:

 

(Jinak nad tím také dumám...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...