Přejít na obsah

Čím vyčistit ciferník


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Ja si nechám

Dobře dík za tip.

Páni opravdu krásná práce ale bohužel na to nemám stroje ani cit.

Ja si nechám u nás ve městě chromovat pouzdra,mam tam známe ,dělají hudební nástroje atd.Kdyz budeš mít take nekde možnost dej pozor aby si tam nechal dynko,skličko a do krčku dal párátko nebo něco jiného ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Á tak tak to je no snad nektere postrehy Pomuzou

Takze "uchostour" hadrik atd mi moc nepomohly spis naopak takze co je meke save a kluze no skusil jsem prouzky pijaku u starcich cifru je dost casto problem puvodni utesneni selakem ten previtt se vlivem tepla dostal az na cifr jindy zas byly hodinky utopeny a podobne nasledne se utvori krusta zivota no pac tu bylo konstatovano a odskouseno ze lih je uz moc skusil jsem slabsi verzi domaci palenka ktera nebyla pochuti neni tak agresivni zkousim taky trosku zahrat cifr ted ustredni hajcuje takze vosk cili selak spis povoli a samozrejme hooodne trpelivosti na indexi se mi osvedcila prelozena 1200 smirk prislusny kousek a jemne ale Jak vime je to kus od kusu zkousim dal a musim si pohlidat fotky at je to vic videt tak aspon takto jo a kombinuji parkrat alkohol pak jemne destilka kterou se da zacit a zjisti co je ktery smejd zac no badam dal

post-54674-0-04914700-1519331036_thumb.jpg

post-54674-0-81449000-1519331094_thumb.jpg

post-54674-0-48878700-1519331137_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sory za to luštení, náš jazyk je krásný a bohatý na květnaté výrazy, jen jsem to sypal z první a když převážně 90% píši z mibilu "vidíš to jo" zas překlep,

jinak jsem ti poslal odkaz na ten cigerníček a tohle jsem psal tak 5minut

 

A inač to nemože byt take jednoduche ať sa synci trochu potrapiju a polušti však ni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...