Přejít na obsah

Fotka

Casio G-SHOCK

casio g-shock ga-1100

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 23.červenec.2018 - 10:43

V rámci redukce si dovolím nabídnout prakticky nenošené CASIO G-SHOCK GA-1100-1A3.

Kupované byly asi před rokem (možná dvěma) v Koscomu, kde dávají záruku 5 let, takže hodinky budou ještě v záruce. Zatím jsem však nedohledal prodejní doklad (je totiž v megabalíku všech záručáků a paragonů ze dvou domácností). Ale dohledám jej. Nicméně jinak je balení kompletní, včetně všech krabiček, manuálů a dalších papírů, co k tomu v balení patří.

Hodinky byly na ruce párkrát, čemuž i odpovídá aktuální stav. Dovolím si tvrdit, že od nových se snad liší jen případným prachem na řemenu a pouzdru, který mi tam nasedal, když jsem je fotil. Kdo tedy hledá G-SHOCKy v super stavu, ale za diskontní cenu, tak je právě našel.

Technické detaily:

Model: Casio G-SHOCK GA-1100-1A3

Pouzdro: plast

Pásek: Plast

Spona: Trnová

Barva: černá se zelenými detaily

Vodotěsnost: 200 m

Velikost pouzdra: 52,1 mm (klasika)

Vybavení: diodové podsvícení, kompas, světové časy, stopky (24 h), teploměr (-10 až +60 stupňu Celsia), 5 alarmů, funkce snooze (opakované buzení), kalendář. a Samozřejmě zvýšená výdrž proti otřesům a nárazům.

Aktuální cena v Koscomu a jinde u autorizovaných prodjeců je 7.490,- Kč. Já bych za ty své chtěl 5.490,- Kč

Preferuji předání v Praze, ale vlastně ani poště se nebráním.

Komunikaci a nabídky, prosím do SZ. Nějaké zběsilé slevy neplánuji, tak mi spíš raději napište, než abyste (marně) čekali na Godota (který by třeba nepřišel). 

Foto:

(takže, kdo si vezme zelenou pilulku a vyrazí ven, vstříc nespoutaným outdoorovým radovánkám? :cool02:  :) )

Přiložený soubor (y)

• 0

#2 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 28.červenec.2018 - 09:29

UP
  • 0

#3 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 2.srpen.2018 - 16:47

UP

Parádní hodinky (nejen) na letní expedice. Jakékoli nabídky do SZ. A nestyďte se, jediné co se stane, že se třeba nedohodneme. :-)

• 0

#4 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 7.srpen.2018 - 11:52

UP

• 0

#5 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 9.srpen.2018 - 12:32

5390,- Kč za hodinky v super stavu, z oficiální distribuce a s kompletním balením. 

• 0

#6 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 100 příspěvků(y)

Publikováno 21.srpen.2018 - 10:36

5390,- Kč za hodinky v super stavu, z oficiální distribuce a s kompletním balením.

• 0

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:casio, g-shock, ga-1100