Přejít na obsah

Fotka

Seiko SBDX001 Marinemaster

Seiko marinemaster mm300 sbdx001 8L35

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 Piplík

Piplík

Závislák

• Member_50
  • 895 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 24.červenec.2018 - 09:49

Ahoj. Prodám zánovní nošené marinemastery SBDX001 s kalibrem 8L35. Parametry hodinek jsou všem dobře známy, takže se omezím na popis stavu.

Hodinky jsem koupil tady na chronoforu a předchozí majitel je měl taky od váženého člena chronomagu. Hodinky jsou poctivě nošené a postižené kancl divingem, tzn. že spona a tah mají viditelné šrámy od pracovního stolu a klávesnice (-:
Stav pouzdra je dobrý a bez vrypů či ťukanců. Sklo a vložka lunety jsou bez jakéhokoliv poškození v super stavu. Přesnost chodu jsem nikdy neměřil. K dispozici jsou všechny články tahu. Kompletní balení. Bez gumy, jen origo tah.

Cena pevná 33.500,-Kč. K vidění jen Praha Karlín. Mohu poslat pojištěnou poštou po celé ČR. Pošta v ceně.

Přiložený soubor (y)

#2 Piplík

Piplík

Závislák

• Member_50
  • 895 příspěvků(y)

Publikováno 25.červenec.2018 - 15:23

Omlouvám se za UP, ale považuji za vhodné sem doplnit pár fotek lunety, která je na první pohled bez vady, ale zkušené oči některých zájemců oproti mě vidělo několik šrámů a ťukanců. Třeba ten šrám u “20” je vidět jen pod určitým úhlem. Jak jsem ale uváděl výš, hodinky jsou 4 roky nošené a nejsou to žádné leštěnky ze šuplíku.

Přiložený soubor (y)

#3 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 331 příspěvků(y)

Publikováno 25.červenec.2018 - 15:31

Jaký je prosím význam slova "zánovní" u hodinek "poctivě nošených 4 roky"?

#4 M-72

M-72

Megazávislák

• Member_50
  • 1 297 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vysočina

Publikováno 25.červenec.2018 - 17:16

Musim.....

No jako ze uz nejsou nove :-))))

#5 Piplík

Piplík

Závislák

• Member_50
  • 895 příspěvků(y)

Publikováno 25.červenec.2018 - 17:33

Díky za podnětnou diskuzi a prosím, pokud máte potřebu, ale nemáte zájem o hodinky, o její případné pokračování v SZ.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Seiko, marinemaster, mm300, sbdx001, 8L35