Přejít na obsah

Zenith Defy Classic 2018


Doporučené příspěvky

Jak kdosi kdysi rekl: Hublut put a whore in Horology... ja myslim ze volbou Zenithu jsi udelal dobre. Historie a vyznam v hodinarskem svete je nesrovnatelne na strane zenith. Zenith mi taky jako brand prijde vic v klidu.

 

K tem Zenithum jeste jeden postreh - kompozice ciferniku propomina i Espady. Jednodussi ale stejne efektivni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 173
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

... Jo, a abych nezapomněl, začíná se mi strašně líbit Hublot, mít šišky tak v prodejním vlákně s tou keramikou tam teď neváhám ani minutu :-) ...

Jako fakt - Hublot s modulárním chronem jetý za čtvrt mega? A koukat se pak dýnkem na 2892? To se fakt nedá srovnávat, keramika nekeramika. A co se Hublotu týče, nějak mi nesedí to jinde použitý slovo "dozrát" - není to spíš terminální fáze znudění, kdy už člověk fakt neví roupama co by? Sorry za moralistní OT, každýmu jeho Poděbrady.

 

K věci: ten výbuch supernovy na modrým cifru je dost dobrej. Pár věcí bych změnil, ale asi bych je snes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mě překvapujete s názory na Hublot, já se o něj nikdy nějak moc nezajímal, ale jeho produkce mě přišla vždy zajímavá a zároveň velmi odvážná, což se mi líbí :-) A navíc některé dech beroucí kousky poukazují, že se pravděpodobně můžou řadit mezi top hodináře světa, pokud tedy své nápady někde nekradou (viz. fotky). Cenová politika a celková prezentace firmy je již záležitost druhá. Mě osobně kalibr Eta nevadí ani trochu, ba naopak ho mám rád, měl jsem tu čest ho poznat v Iwc, Breitlingu, u Omegy a můžu pouze dát palec nahoru a myslím že halda inhouse kalibrů s kterými se dnes roztrhl pytel, jeho kvalitám nesahá ani po kolena. Těžko říct, začínám se s Hublotem seznamovat a zajímat se o něj....třeba teprve prozřu :-)

post-364-0-74433500-1536082011_thumb.jpg

post-364-0-75093300-1536082016_thumb.jpeg

post-364-0-72627900-1536082022_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně kalibry ETA taky nevadí, zpravidla naopak, v hodinkách s takovouhle cenovkou (furt se bavím o těch chronech) je to ale úplně mimo, pro danou kategorii hodinek směšný rezervě nemluvě. Když už, tak si drobátko připlatit a jít do nějakejch ultratenkejch nebo třeba do věcí, co jsou tady výše, to je aspoň hodinářsky už něco jinýho. Na druhou stranu - když to můžou dělat AP nebo GP, co by nemohli hubloťáci - ale ty AP a GP mají aspoň pod chronomodulem svoje strojky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri ty Hubloty jsou dobry, Fusion me taky berou, kdyby bylo za c tak hych jedny na litacku snesl :D To, ze maji mraky skvostu o tom zadna, kdysi jsem ze zastavival v Parizsky v butiku a byl jsem z toho unesenej, je to jiny nez treba AP, VC, JLC atd, ale maji svoje kouzlo. Az se budu nudit, tak do nich vlitnu, protoze mi to prijde zajimavejsi nez dneska uz konfekce Rolex, Onega, Breitling atd ktery uz mi prijdou ohrany.. To, ze pri prodeji pak clovek breci uz je holt vec jina, ale aspon pak kazdej den nemas potrebu menit R za B, O za B, B za R atd..

 

Kazdopadne Zenithy dobry, prijemny oziveni fora, za me palec nahoru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri ty Hubloty jsou dobry, Fusion me taky berou, kdyby bylo za c tak hych jedny na litacku snesl :D To, ze maji mraky skvostu o tom zadna, kdysi jsem ze zastavival v Parizsky v butiku a byl jsem z toho unesenej, je to jiny nez treba AP, VC, JLC atd, ale maji svoje kouzlo. Az se budu nudit, tak do nich vlitnu, protoze mi to prijde zajimavejsi nez dneska uz konfekce Rolex, Onega, Breitling atd ktery uz mi prijdou ohrany.. To, ze pri prodeji pak clovek breci uz je holt vec jina, ale aspon pak kazdej den nemas potrebu menit R za B, O za B, B za R atd..

Kazdopadne Zenithy dobry, prijemny oziveni fora, za me palec nahoru :)

Děkuji a prostě nemůžu než jen plně s tebou souhlasit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu s vámi (dvěma :D ) notovat. Po Fusionech koukam na ch24 celkem pravidelně a i krom nich mě Hublot docela bere. Samozřejmě na ně ještě dlouho nebude šrajtofle a hlavně koule. Po vícero zkušenostech s dotací (a často velmi výraznou) při prodeji i mnohem profláklejších značek - za všechny moji další oblíbenci Ulysse Nardin - bych si koupi 2x rozmyslel a pak to raději ještě zvážil. Druhej problém velikosti. Snad krom těch Fusionů minimum modelů pod 44-45mm, tudíž (naštěstí, chce se napsat) pro mě zcela jistě no-go. Jinak ale JO ? Hublot extravagantní, polarizující, strojově často nic extra... ale prostě dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Už je to moje tradice vytáhnout všechny nové hodinky na nejvyšší kopec České republiky :-) Á koukám že bude nový chodníček, opatrně kluci kdo se sem chystá, z Růžovky je pěší cesta uzavřena. Jinak hodinky jak je vidět z kapličky jsou za každé situace parádně čitelné, no a kalibr si pěkně sednul, za měsíc jsem - 3s a furt se to tak nějak motá kolem nuly, spokojenost maximální :-) Až je uvidíte někde v obchodě, dejte si je k uchu a zatočte korunkou, budete koukat, tam je snad nainstalovaná nějaká muzika :-)

post-364-0-39273500-1537264348_thumb.jpg

post-364-0-87343500-1537264354_thumb.jpg

post-364-0-59807100-1537264360_thumb.jpg

post-364-0-49236000-1537264367_thumb.jpg

post-364-0-74686400-1537264373_thumb.jpg

post-364-0-20636600-1537264384_thumb.jpg

post-364-0-70381600-1537264392_thumb.jpg

post-364-0-89353300-1537264399_thumb.jpg

post-364-0-98252700-1537264407_thumb.jpg

post-364-0-09553300-1537264417_thumb.jpg

post-364-0-04019800-1537264427_thumb.jpg

post-364-0-21296100-1537264444_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, ty jsou skvělý. Začínáš mě těma fotkama pěkně nahlodávat. Chci se posunout dál a R + O mi přijdou sice lehce tuctový, ovšem snadno likvidní, kdybych byl znuděnej. Ty Tvý Defy mě začínaj brát víc než Blancpain FF bathy. Pěkně mi zatápíš, jen pokračuj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty classic fusion stojí stejně jak Zenithky ne?

Zenith to má trochu jednodušší, jelikož je jeden základní model na kůži, gumě a titanu, kdež to Hublot má i v té základní verzi milion individualizací. A hlavně dělají Fusion i v Quartzu. No, každopádně když si člověk vybere podobnou variantu k Zenithu, tak cena dokáže být i příjemnější :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, ty jsou skvělý. Začínáš mě těma fotkama pěkně nahlodávat. Chci se posunout dál a R + O mi přijdou sice lehce tuctový, ovšem snadno likvidní, kdybych byl znuděnej. Ty Tvý Defy mě začínaj brát víc než Blancpain FF bathy. Pěkně mi zatápíš, jen pokračuj :-)

To jsem rád, budu :-) Ono jak co od toho Zenithu, nějaký model cenu drží, někde provaříš a samozřejmě Rolex to není, tam ta likvidita je samozřejmostí. Prostě Zenith musíš koupit srdcem a v případě rozvodu nést následky..jako v životě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afriko, ty Defy jsou fakt povedené... s dovolením sem hodím jednu velmi pěknou variantu z této řady u které proběhl asi upgrade z titanové na keramickou lunetu...

 

4DF07B48-75FF-4155-833E-F5D2E1D7B5CD.jpeg

Krásný, keramiku použitou na hodinkách mám strašně rád. Jestli upgradují i ty moje Defy, tak je se mnou amen. Já ten hodinkový klid v mé duši snad nikdy nenaleznu, nikdy.... :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...