Přejít na obsah

Maurice Lacroix Aikon


Peta-Biker

Doporučené příspěvky

Sorry pánové, ale blábolit kvůli zkosenému zakončení pouzdra (které léta používá kde kdo - z poslední doby mě napadá třeba africanův Zenith) a generickému 3d vzoru na ciferníku o "homage/fake", to mi u hodinek s jinak dost odlišným tvarem, lunetou i tahem přijde poněkud paranoidní. Vím že je okurková sezóna, alo to už rovnou můžete požadovat klatbu na všechno s "kyklopem" co není od Rolexu a všechno s logárem co není od Breitlingu. Když už chcete Morise Žabožroix za něco strhat, tak radši za shit tříručku strojek v hodinkách za takovej ranec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlákno tu o nich není, protože se řešily ve statutech. Designové prvky se i mezi lepšími značkami vykrádaly a vykrádat budou. Aikon má řekl bych velký prodejní potenciál. Klikněte třeba na loňské Laureato, tam je to podobný příběh...

 

https://www.chronollection.com/girard-perregaux-expands-its-laureato-collection-n265735.htm

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Když už chcete Morise Žabožroix za něco strhat, tak radši za shit tříručku strojek v hodinkách za takovej ranec...

 

Fakt jako až tak? Shit strojek? Jasně, nejobyčejnější, základní tříručka s datem. Ale léty prověřená, spolehlivá, snadno servisovatelná... Souhlasím, že za 40 tisíc by tam asi mohl být lepší stroj, ale jaký? Eterna, kterou dávají kluci do Biateců? Jo, ta by se mi asi líbila. Ale nevím jak to u ní je se servisem. A sám můžeš vidět, jak často se u koupě drahých hodinek s inshousními strojky řeší ceny servisu. Nehledě na to, že hodinky musí k výrobci a dobu opravy pak počítáš na měsíce, nikoliv na týdny. Takže obyčejný, základní strojek, to ano. Ale shit?

 

A přiznávám, hřeju si trošku vlastní polívčičku...mám základní Sellitu v Orisech i v Sinnech ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je moc hezká recenze od Bruce. Hodinky na videu vypadají moc fajn. Co by fakt štvalo je Sellita uvnitř.

 

 

to sundavání tahu je super

 

jinak inspirace tam je jasná, i ty indexy jsou od AP skoro k nerozeznání. Ale ciferník má ten vzor dost jiný, jednodušší

 

ale jinak jsou moc pěkný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...