Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Hodinkové dorty

dort watch cakes dorty hodinkové dorty narozeniny

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 470 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Ω

Publikováno 29.červenec.2018 - 21:34

Předem se všem omlouvám, že zde zakládám toto trochu "mimibazarové" téma, ale po dnešním víkendu mi to nedá se zde nepochlubit. (Navíc je to pořád v podstatě hodinkové téma a pro potěchu oka nebo případnou inspiraci jiným by to tu mohlo posloužit)

Dnes jsem oslavil kulatiny (30) a rodina si pro mě připravila super tématické dorty. Výhodou toho, že máte rozvedené rodiče, je dvojitá dávka oslav všeho druhu Takže včera u táty jsem dostal keramický SMPčka, o kterých jsem byl až doposud přesvědčený, že si je k tomuto jubileu pořídím. Dnes u mámy jsem zase měl tu radost rozkrojit Suby

Omega dortem mě inspiroval Valderek a vím, že jsem ho jednou přítelkyni ukazoval (ta to pak s našima takhle dotáhla do konce) Taky jsem tu kdysi viděl super měsíční dort s astronautem k Moonům...

Proto pokud máte někde fotky vašich chronodortů, sem s nimi ať se můžeme pokochat! :photo:

Přiložený soubor  IMG_9266.JPG   303,29K   40 Počet stažení
Přiložený soubor  IMG_9236.JPG   270,53K   39 Počet stažení
Přiložený soubor  IMG_9242.JPG   321,22K   38 Počet stažení
Přiložený soubor  IMG_9265.JPG   313,62K   38 Počet stažení

Tento příspěvek byl upraven od Povidláček: 29.červenec.2018 - 21:35

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 Oris Divers Sixty-Five * Hamilton Khaki Field Officer Handwinding H69419933 Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73                                                                                                                                                                                                         kocka.jpg  

#2 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 470 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2018 - 21:47

Jinak co se výběru samotných hodinek týče, pere se ve mně volba srdcem nebo rozumem. Rozum říká SMPc, o kterých sním už dlouho. Na denní nošení by pro mě byly ideální, automaty, safír, dobrá WR... ale na druhou stranu jsou to dost leštěnky a nevím jak budou vypadat za pět deset let a zda mě neomrzí.

Srdce mi zase říká Speedmaster Pro...klasický hesalitový Moony... jsou nádherný, vždycky se mi líbily a jsou to hodinky, který vypadaly skvěle před třiceti lety a budou vypadat stejně dobře za dalších třicet... navíc tím, že je to dárek ke kulatinám a víc jak z poloviny se na něm podílí celá rodina, podmínkou je, aby to byly definitivky a abych je nikdy neprodal a měl jsem je jako památeční. A k tomu mi zkrátka víc sedí ty Moony... klidně si ještě nechám poradit, koupě je na spadnutí, ale je to fakt rozhodnutí, který si musím hodně dobře promyslet  :)

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 Oris Divers Sixty-Five * Hamilton Khaki Field Officer Handwinding H69419933 Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73                                                                                                                                                                                                         kocka.jpg  

#3 dawe009

dawe009

Závislák

• Member_50
  • 747 příspěvků(y)

Publikováno 30.červenec.2018 - 09:03

Na tuhle příležitost jednoznačně Moony. Nějaký automaty na denní nošení si pak můžeš pořídit sám..nakoupit, prodat..ale Moony ti zůstanou na vždycky..můžeš je střídat s jinými hodinkama a nemusí být na ruce každý den. Já bych se v tomhle případě nerozmyslel ani sekundu, volba je jasná. Je to jednoduchý..u věci jako je dárek ke 30 proste poslouchej srdce. Rozum má prostor jindy a jinde. Všechno nej ;)
Forrest Gump: My momma always said, "Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

#4 vlasta66

vlasta66

Megazávislák

• Member_50
  • 1 048 příspěvků(y)
  • Bydlí:Otrokovice

Publikováno 30.červenec.2018 - 16:28

Já dostal před časem tenhle.

Přiložený soubor (y)

Ω Seamaster Diver Chrono
Ω Speedmaster Reduced
Oris TT1 Divers

Hamilton Pulsomatic

#5 dawe009

dawe009

Závislák

• Member_50
  • 747 příspěvků(y)

Publikováno 30.červenec.2018 - 16:41

Podle me to je fake. Rolex Vlastik nemůžu v žádné knize najít a Google taky mlčí
Forrest Gump: My momma always said, "Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

#6 vlasta66

vlasta66

Megazávislák

• Member_50
  • 1 048 příspěvků(y)
  • Bydlí:Otrokovice

Publikováno 30.červenec.2018 - 16:44

Podle me to je fake. Rolex Vlastik nemůžu v žádné knize najít a Google taky mlčí

:thumbsup_anim:

Ω Seamaster Diver Chrono
Ω Speedmaster Reduced
Oris TT1 Divers

Hamilton Pulsomatic

#7 YPO

YPO

hrdina z pokojíčku

• Member_50
  • 1 011 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bydlí
  • Fanoušek značky:rum, nikotin, hermelínový chlebíček, dlouhá peřina

Publikováno 30.červenec.2018 - 16:46

to je tak když ti někdo hodinkově nepolíbenej vyrábí dort ..... 50 nalepí na 30 (leda by to teda byla vodotěstnost) a ty horní rolexy vypadaj jak tudory ..... to by se jeden hned vožral :)

proto dorty odmítám ..... a když už tak musej bejt malý, aby na tom nebylo nic vidět (velikostně asi jako laskonka)

#8 villain83

villain83

Seikoholic

• Member_50
  • 8 393 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 30.červenec.2018 - 17:17

Ja teda na tom "Omega" dortu nejvic vocenuju zpracovani buzna tahu, to je cukrarskej majstrstyk.

#9 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 470 příspěvků(y)

Publikováno 30.červenec.2018 - 17:54

Na tuhle příležitost jednoznačně Moony. Nějaký automaty na denní nošení si pak můžeš pořídit sám..nakoupit, prodat..ale Moony ti zůstanou na vždycky..můžeš je střídat s jinými hodinkama a nemusí být na ruce každý den. Já bych se v tomhle případě nerozmyslel ani sekundu, volba je jasná. Je to jednoduchý..u věci jako je dárek ke 30 proste poslouchej srdce. Rozum má prostor jindy a jinde. Všechno nej ;)

Díky moc za názor a za přání. Vidím to dost podobně. Budou to Moony :)

Já dostal před časem tenhle.

Ten je taky super! :)

ty horní rolexy vypadaj jak tudory ..... to by se jeden hned vožral :)

Tak jestli připomínaj aspoň ty Tudory, tak je to ještě dobrý, když je to jedna fabrika :D

Ja teda na tom "Omega" dortu nejvic vocenuju zpracovani buzna tahu, to je cukrarskej majstrstyk.

Jo, s tím tahem si dala fakt práci. Nejlepší na tom je, že ta holčina co to dělala není prej vůbec vyučená cukrářka a dorty dělá jen jako hobby.

#10 siwi

siwi

Interiérový typ

• Member_50
  • 10 764 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Aero, Praga, L&K/Škoda, NW/Tatra, Walter, Wikov, Z

Publikováno 30.červenec.2018 - 22:39

Tohle je náhodou moc pěkné téma. Hodinkových dortů tady už za ty roky proběhla pěkná řádka a mnohé z nich, či spíše většina, se mi moc líbily. Také proto jsem před pár lety k narozeninám jeden dostal:

BREITLING SuperOcean 270 SIWI´S Birthday Edition

Přiložený soubor  DSCN4785.jpg   656,24K   35 Počet stažení

Přiložený soubor  DSCN4791.jpg   633,69K   31 Počet stažení

Přiložený soubor  DSCN4795.jpg   526,11K   33 Počet stažení

#11 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 470 příspěvků(y)

Publikováno 1.srpen.2018 - 21:16

Tyjo Siwi, tak ten je hodně povedenej a věrnej předloze!!! Kór když má člověk takhle srovnání s wristshotem. Dostals k narozkám i ty hodinky, nebo tys už měl? 

#12 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 267 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 1.srpen.2018 - 21:31

Môžu sem písať aj odporcovia týchto výtvorov? :)

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#13 siwi

siwi

Interiérový typ

• Member_50
  • 10 764 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Aero, Praga, L&K/Škoda, NW/Tatra, Walter, Wikov, Z

Publikováno 1.srpen.2018 - 21:41

Povidláček: Ty hodinky jsem v té době měl zhruba měsíc.

#14 ivan_989

ivan_989

Status varování

• Member_50
  • 5 181 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Cartier, Omega, Stupavar, Barbour, Fiskars, E15

Publikováno 21.srpen.2018 - 13:10

Přiložený soubor  tmp-cam-434550657.jpg   106,25K   24 Počet stažení

#15 bizzydko

bizzydko

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 424 příspěvků(y)
  • Bydlí:Senec, SK
  • Fanoušek značky:vintage

Publikováno 21.srpen.2018 - 13:21

db49c0577c5ca2d5e4ec4548452bff6c.jpg

Ja som dostal 5513 k narodkam par rokov dozadu, na ruke som mal ten den Casia MDV106 :)

#16 terkasmt

terkasmt

Začátečník

• Members
  • 3 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Invicta

Publikováno 22.srpen.2018 - 11:22

Tak tohle je super inspirace na budoucí dorty k narozeninám :)   :thumbsup_anim:

#17 JAJA

JAJA

Megazávislák

• Member_50
  • 2 442 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Pozor padající kamení!

Publikováno 22.srpen.2018 - 12:27

Přiložený soubor  942CCE91-752F-4B43-8F74-8D043664CB04.jpeg   153,65K   28 Počet stažení

Keep calm and wear AP

#18 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 470 příspěvků(y)

Publikováno 22.srpen.2018 - 15:23

No vida kolik se nám tu s odstupem času vylouplo hodinkových dortů! :clap: A jeden lepší jak druhý.... Ty IWC nemají chybu! :notworthy: Jinak ty Rolex jsou taky super. To je nějaký potisk? Nebo jak je to udělané tak věrohodně?

#19 bizzydko

bizzydko

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 424 příspěvků(y)
  • Bydlí:Senec, SK
  • Fanoušek značky:vintage

Publikováno 29.srpen.2018 - 19:30

No vida kolik se nám tu s odstupem času vylouplo hodinkových dortů! :clap: A jeden lepší jak druhý.... Ty IWC nemají chybu! :notworthy: Jinak ty Rolex jsou taky super. To je nějaký potisk? Nebo jak je to udělané tak věrohodně?

Jedlý potisk , čakám na reálnu verziu .)

#20 leebauer

leebauer

Megazávislák

• Member_50
  • 2 079 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Dopravní obsluze vjezd nepovolen.

Publikováno 31.srpen.2018 - 12:51

Ty Rolexy jsou prostě jedlý.    :notworthy:

<p>.<p>Prim Traktor,Orient-SK Crystal,Poljot Buran,Seiko Turtle Divers,Certina DS Cascadeur,Heuer Autavia,Heuer Monza,Seiko Kakume,Omega Speedmaster Professional,Oris Diver Titanium Chrono 1000m,U-Boat Thousands of Feet Chrono,Roamer La Grande Automatic Chronograph,Heuer Carrera,Seiko SKX 00něco,Moto Koure,Certina DS chrono Alarm,Jump Hour Action, Magrette Moana Pacific Professional,Heuer Autavia,Autavia,Autavia.Je ale možný,že z toho zbude jen Autavia.Zodiac Sea Dragon Chrono Automatic.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:dort, watch cakes, dorty, hodinkové dorty, narozeniny