Přejít na obsah

letecký primky


Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil
Ja uz si svuj cil se staryma primkama splnil (skoro) takze ode mne zadne nebezpeci nehrozi ;) Uz mi zabiraji jednu celou radu v kufriku (myslim ty pouzitelne na noseni) takze jsem spokojen ;)

Taky si říkám, že už nebudu žádné kupovat. Jsem víceméně spokojen, mám takový vlastní skromný průřez modely a kalibry:

MojePrimky01a.jpg

V podstatě už žádné další nechci. I když znáte to, kdyby se objevily za slušnou cenu Spartaky nebo Orlíky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čest !tak sem chtěl ty primky koupit skrs to aukro tam to furt votravovalo s ňákou regystrací tak sem to pustil z hlavy.a dneska přitáh kámoš do fabriky skoro úplně stejný primky vypadaj lepčí a taky natahovací jako tamty a nechal mně je za pár stováků.řek bych že sou na chlupstejný jak jedny co sem měl za styrýho bolšána v osumdesátejch a sou taky prejvodotěsný je to na výku

sou supr !!!!!!!!!!!!!a eště řikal že jich může sehnat víc sou to fak primky s nápisem sport ne žádnej šmejd vod rákosek. snad sem tadymoc nevotravoval s toho co sem tady čet sou tady samý fajn chlopy a hodinky taky čupr ale ta drahota :-( za ty prachy by byli mrtě piv

tak se tady mnějte du si vzit pivsona a zapnu bednu budou správy čus zas někdy napíšu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...