Přejít na obsah

C65 Trident Bronze SH21 LE


Doporučené příspěvky

Delší dobu jsem měl pocit, že mi v hodinkovnici chybí něco se small second a taky nějaký bronzovky. No a když Ward přišel s tímto modelem, bylo jasno. Pouzdro znám velice dobře, neb mám C65 Trident Diver. Tenhle model z něj vychází, liší se však zejména materiálem pouzdra, komplikovanejsim cifernikem, kdy má vterinovy subdial a datum a hlavně strojkem.

Ward do téhle 150ks limitky vložil svůj IN-HOUSE kalibr SH21, který má mimo jiné rezervu 120 hodin.

Zatim dávám jen produktové fotky a odkaz na stránky. Příští týden snad přidám živé fotky a první dojmy.

https://www.christopherward.co.uk/c65-trident-bronze-sh21-3

post-44633-0-09811500-1533288258_thumb.jpg

post-44633-0-41302900-1533288269_thumb.jpg

post-44633-0-23216300-1533288286_thumb.jpg

post-44633-0-92228600-1533288302_thumb.jpg

post-44633-0-80992200-1533288328_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pěknej počin. Ale ta cenovka ... nic moc, no. Stát tak půlku (no tak i 60%), jdu do nich.

 

A nechápu, proč z toho dělají limitku. Když už mají ten strojek s mimostředkou, tak předpokládám, že ho budou chtít vyrobit ve více než 150 kusech (vím, mají ho taky v limitce C8 TMB - taky jen 100 kusů, ale tady je ta limitka alespoň vztažena k výročí RAF).

Upraveno uživatelem Dzos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limitka je to pro to, že standartne tam dávají ETU s ručním nátahem a bez small second a bez bronzu. Jestli je udělají v bronzu jako standartni model nevím, ale určitě tam nebude SH21, už kvůli té ceně, která je opravdu hodně vysoko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by stačila ETA s mimostředkou a ručním nátahem. A oželil bych i ten bronz, kdyby to muselo být. Takhle dát za ně přes 55 papírů se mi nechce. Ale fakt se mi líbí. Počkám si, až ti přijdou :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mě by stačila ETA s mimostředkou a ručním nátahem. A oželil bych i ten bronz, kdyby to muselo být. Takhle dát za ně přes 55 papírů se mi nechce. Ale fakt se mi líbí. Počkám si, až ti přijdou :).

Naprosto s tebou souhlasím, jen s tím rozdílem, že já do telimitky šel. Kdyby tam byla ETA a nebyly v bronzu tak bych si nechal ty stávající C65 Trident Diver

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diablo: kvůli bronzu to limitka nebude. Tridenty dělají v bronzu normálně

 

To máš pravdu. Radšej už nebudem polemizovať a budem sa tešiť na tvoje reálne fotky a postrehy.  :rolleyes:

 

Inak C65 Trident Diver + mimostredovka + dátum + oceľ + obyčajná ETA + ťah =  :smile_anim:  Ale už som ticho. :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu. Radšej už nebudem polemizovať a budem sa tešiť na tvoje reálne fotky a postrehy.  :rolleyes:

 

Inak C65 Trident Diver + mimostredovka + dátum + oceľ + obyčajná ETA + ťah =  :smile_anim:  Ale už som ticho. :whistle:

Suhlasim, suhlasim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hodinky nádherné. Mám na vás zkušenější dotaz. Vím, že bronzové pouzdro časem získá patinu. Projevuje se to nějak na kůži? Když se zpotím nebo polezu s hodinkama do vody,nezůstanou pak nějaké stopy na ruce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som skusil otazku ohladne chodu lunety po case ked puzdro spatinuje a vytvori na povrchu oxyd a tiez na lunete ktora je z bronzu....nebude to drhnut a to same korunka..ni mozne ze oxid na puzdre vytvori netesnost medzi okruzkami a puzdrom ono vznikne v podstate nerovnost na puzdre.

Neberte to v zlom je to len uvaha nad oxydaci a moznych nasledkoch...nikdy som bronzky nevlastnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono je patina a patina. Myslím, že Dokusan na svých nepůjde cestou extrémní patiny jako já. Mám fotky jak vypadá na Wardech "běžná" patina a ta druhá, které pomohla slaná voda a sluníčko. Co se lunety týče, tak nikdo problém neměl. Korunka a gumové těsnění je věc druhá. Také by mě to zajímalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...