Přejít na obsah

C65 Trident Bronze SH21 LE


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak ten profil je fakt parádní.. ja osobne mam furt trochu problem s temi logy a napisy (a prázdná horni půlka), ale to je uz stara pisnicka... Modra s bronzem dobra! :-)

 

Tak v horní polovině je dominatní ta 12tka, ale chápu, že logo na devítce může být pro někoho problém, stejně jako údaj o vodotěsnosti na trojce. Mě se to právě kvůli tomu líbí, je to hodně odlišný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rezerva a presnost v kombinaci s cenou, to je proste pecka.. Taky profil pouzdra a klenuty safir se mi moc libi.. :smile_anim:  Nejak ale nemohu prijit na chut tomu odstinu modre, vypada to jako plast a neladi mi to dohromady. Jsem mozna deformovany Oriskama, kde ta modra/cerna je az "magicka".. :angel:  Samotnou kapitolou je modni vlna v podobe bronzu.. Kdyby takto ty hodinky zustaly, velkej palec nahoru, jenze to se nejspise nestane.. Krasny odstin bronzu nakonec zlikviduje patina.. :crybaby:  Plus jeste par dalsich detailu, to bych byl ale velky rejpal, pac proste s logem/nazvem moc udelat nejde. Ward je ale prijemne oziveni stojatych vod, fandim jim, at delaji radost! :punk:

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rezerva a presnost v kombinaci s cenou, to je proste pecka.. Taky profil pouzdra a klenuty safir se mi moc libi.. :smile_anim:  Nejak ale nemohu prijit na chut tomu odstinu modre, vypada to jako plast a neladi mi to dohromady. Jsem mozna deformovany Oriskama, kde ta modra/cerna je az "magicka".. :angel:  Samotnou kapitolou je modni vlna v podobe bronzu.. Kdyby takto ty hodinky zustaly, velkej palec nahoru, jenze to se nejspise nestane.. Krasny odstin bronzu nakonec zlikviduje patina.. :crybaby:  Plus jeste par dalsich detailu, to bych byl ale velky rejpal, pac proste s logem/nazvem moc udelat nejde. Ward je ale prijemne oziveni stojatych vod, fandim jim, at delaji radost! :punk:

 

Na týchto podľa mňa to logo celkom sadlo. Mne sa ten ciferník zdá vcelku vyvážený, ale chápem, že káždý máme iný vkus. Ja by som im vytkol dve veci: bronz (sa mi moc nepáči) a cena (absolútne mimo môj limit).

 

Ale ako som už spomínal skôr, spraviť ich presne takto v oceli a "slabším" strojčekom za lepší peniaz, asi by som o nich aj uvažoval. Zatiaľ sú mojími favortmi od Warda C65 Trident Vintage na ťahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...