Přejít na obsah

C65 Trident Bronze SH21 LE


Doporučené příspěvky

Já měl C65 Trident Diver a ověřil si na nich, že ten design včetně vložky lunety mi naopak vyhovuje, proto jsem se rozhodl pro bronzovou verzi navíc s datumovkou a small second komplikací. Jinak mají v portfoliu C60 Trident Bronze, který mají celou lunetu v bronzu a cena je přívětivá

post-44633-0-13823800-1538633593_thumb.jpg

post-44633-0-84819000-1538633600_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na týchto podľa mňa to logo celkom sadlo. Mne sa ten ciferník zdá vcelku vyvážený, ale chápem, že káždý máme iný vkus. Ja by som im vytkol dve veci: bronz (sa mi moc nepáči) a cena (absolútne mimo môj limit).

 

Ale ako som už spomínal skôr, spraviť ich presne takto v oceli a "slabším" strojčekom za lepší peniaz, asi by som o nich aj uvažoval. Zatiaľ sú mojími favortmi od Warda C65 Trident Vintage na ťahu.

 

Pre mna zacinaju byt zaujimave aj tieto. Trosku ma irituje gmt rucka, ale mozu byt celkom fajn

post-9928-0-96079600-1538754258_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Maxeli. Já jsem je prostě, vzhledem k mymu vztahu k Wardům, vzít asi musel a to i z důvodu, že jsem chtěl vyzkoušet bronzovky a mám rád small second. No a manuální nátah a velka rezerva jsou třešničkou na dortu. Cena 50k se i mi zdá vysoká, ale dostáváte za ní hodně s výjimkou toho, že na cifru není Since 1863 a značka nikomu nic neříká.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Snad jen to logo.

Na druhou stranu je imo hodně málo brandů, které by se za takovou chvilku vyšvihly z nuly do úrovně velmi slušné hodinařiny.

 

Proto mě čimdálvíc sejří, že se s Wardem míjíme vlastně ?jen? v rozměrových otázkách. Jinak jim je málo co vytknout.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...