Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Polárky RLX Explorer 216570

rolex explorer polar polárky 216570

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#41 Exiztence

Exiztence

Placený Informátor

• Member_50
  • 3 102 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 11.září.2018 - 14:54

Tak u GMT má skákat hodinovka a ne GMT, je to logické když cestuješ tak nastavuješ lokální čas a GMT ti ukazuje kolik je doma.

#42 Tomak

Tomak

Megazávislák

• Member_50
  • 1 078 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno CZ
  • Fanoušek značky:RLX, Omega, Breitling

Publikováno 11.září.2018 - 20:32

Když je mám dnes přesně dva měsíce, tak dám alespoň jednu fotku (z nedávné dovolené v rakouských Alpách). Mám z nich čím dál tím větší radost, a to jsem měl z jejich pořízení hodně velké obavy. Nikdy předtím jsem totiž žádné hodinky se světlým cifrem (bílá, stříbrná) neměl, resp. to nikdy nebylo ono a po pár dnech musely jít dál. Bílá barva má velkou výhodu, že díky ní nejsou téměř vidět nečistoty na sklíčku, je to opravdu znatelný rozdíl oproti černé, natožpak oproti hodinkám s vnějším AR.         

Přiložený soubor (y)

#43 Michal3087

Michal3087

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 57 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Rolex, breitling

Publikováno 28.září.2018 - 13:16

pekneee

#44 Tomak

Tomak

Megazávislák

• Member_50
  • 1 078 příspěvků(y)

Publikováno 10.říjen.2018 - 21:17

Za chvíli je budu mít tři měsíce, stále mám v živé paměti, jak jsem měl za to, že budou méně vhodné k mému pracovnímu oděvu než předchozí černé suby. V podstatě každý den chodím v saku a myslel jsem, že pro tento účel je černá barva ciferníčku vhodnější, expy jsou navíc 2mm větší a mají poněkud přerostlé ručky, což je též mělo činit z tohoto pohledu méně elegantními. Zajímavé je, že mé okolí vnímá oproti subům tyto moje nové expy naopak jako více společenské. Bílou barvu dávají na roveň s černou a cartoonish ruček si nikdo nepovšimnul.

Rozdíl ve vnímání způsobuje hlavně luneta, jejíž černá vložka a vroubkovaný okraj posouvala černé suby z pohledu okolí více do sportovna. V porovnání s tím, kartáčovaný kov s hladkou hranou zase přibližuje design expů společenštějším kouskům.           

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  oblek.JPG   253,12K   27 Počet stažení

#45 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 13 009 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 10.říjen.2018 - 21:22

Ty bile jsou super, snad ti to nezkazim, mam jen cerne a ty tve furt okukuju. Mam je asi 2 mesice.

Přiložený soubor (y)

#46 Tomak

Tomak

Megazávislák

• Member_50
  • 1 078 příspěvků(y)

Publikováno 10.říjen.2018 - 21:27

Černé jsou taky parádní, ale pokud mám být upřímný, za své polárky bych je neměnil. Ta barva z nich dělá úplně jiné hodinky, jako by snad nešlo o stejný model. Vzhledem k tvé pověsti musím pochválit fotografii :-)

#47 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 13 009 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 10.říjen.2018 - 21:37

Proto jsem take stale v hledacim modu :-), ty polarky sezenu.
A za pochvalu dik.

#48 fijo

fijo

Učedník

• Member_50
  • 144 příspěvků(y)
  • Bydlí:v Praze

Publikováno 25.říjen.2018 - 22:32

#49 Tomak

Tomak

Megazávislák

• Member_50
  • 1 078 příspěvků(y)

Publikováno 27.říjen.2018 - 20:02

Ano jsou Top

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  rxx.JPG   191,58K   34 Počet stažení

#50 Tomak

Tomak

Megazávislák

• Member_50
  • 1 078 příspěvků(y)

Publikováno 10.listopad.2018 - 14:46

Moc se mi líbí font datumovky, hlavně desítka - ta nula skvěle ladí ke kruhovým indexům  

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  r1.jpg   234,5K   35 Počet stažení

#51 barackpalenka

barackpalenka

Začátečník

• Members
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 29.listopad.2018 - 13:24

Jediný model od RLX kde mi sadne biely ciferník. Dobrá voľba :)

#52 Tomak

Tomak

Megazávislák

• Member_50
  • 1 078 příspěvků(y)

Publikováno 11.prosinec.2018 - 08:44

Tak už mám své polárky pět měsíců. Koupil jsem je tehdy zcela nové přes Chrono24 u prodejce z Antverp. Hledal jsem nejlevnější možný nový kousek v rámci Evropy a příliš se mi nechtělo posílat prachy do Itálie. Dle statusu prodejce měly být skladem a zobrazené fotografie měly znázorňovat přímo nabízený kus. Učinil jsem tedy objednávku a po pár hodinách mne prodejce kontaktoval s tím, že doba dodání činí 1 až 2 týdny a s odkazem na své webové stránky mi sdělil, že pošta do ČR je o padesát euro dražší než do většiny západoevropských států. Takto pozměněnou nabídku jsem akceptoval a odeslal moji nejvyšší kdy učiněnou SEPA platbu. Poté se cca dvanáct dnů nic nedělo, tak jsem poslal urgenci, na kterou bylo reagováno, že hned všechno bude. A skutečně ještě týž den mi přišlo číslo zásilky od dopravce a druhý den SMSka, že dnes dojde k doručení. Po převzetí zásilky a vybalení hodinek jsem zjistil, že karta hodinek je oražena dva dny zpátky u AD ve Florencii na nějakého Mr. Philipa. Takže prodejce hodinky proti svému tvrzení neměl skladem, fotografie nebyly daného kousku a poštovné bylo jiné, ale toto všechno jsem věděl ještě před potvrzením objednávky a přesto ji odeslal. Ve výsledku jsem spokojený, dostal jsem to co jsem chtěl - nové polárky. Navíc hodně řeším přesnost a tento kousek ji zatím drží excelentně.         

Přiložený soubor (y)

#53 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 2 137 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Panerai, Rolex, Tudor, Omega

Publikováno 11.prosinec.2018 - 08:55

Máš člověče nervy ze železa;-) ale vyplatilo se, krásný jsou!

#54 Tomak

Tomak

Megazávislák

• Member_50
  • 1 078 příspěvků(y)

Publikováno 11.prosinec.2018 - 08:58

Máš člověče nervy ze železa;-) ale vyplatilo se, krásný jsou!

Díky moc, teď zrovna jsem se díval na stránky toho prodejce a už za ně chce o celých 700 euro víc než chtěl před těmi pěti měsíci. 

#55 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 2 137 příspěvků(y)

Publikováno 11.prosinec.2018 - 10:09

To verim, po bilejch je ted vetsi hlad, jsou to veci ktery nepochopim, hodinky jsou krasny, ta bila a oranzova v kombinaci s tou neskutecnou lumi je pecka, ale preci jen je ta cerna varianta je vic univerzalni a stejne chtej lidi vic bilou a to jeste tak dva roky zpet se tyhle bily expy prodavali hodne pod cenou a bylo problem se jich zbavit;-)

#56 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 14 526 příspěvků(y)

Publikováno 11.prosinec.2018 - 10:25

Podle meho nejlepsi soucasne Rolex :-) Ty cerne jsou pro me o fous lepsi a univerzalnejsi a urcite si je potreti zase koupim, ale tyhle jsou zase vic sexy a vyrazne, takze to bude tezke rozhodovani. Kazdopadne gratulace a jsi srdcar, ze jsi sel do takoveho kseftu. Vyplatilo se :-)

#57 Bullet

Bullet

Don't PAMic

• Member_50
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 11.prosinec.2018 - 10:30

Cernou variantu jsem mel, kupoval jsem ji tady od tikzota, prodal jsem ji, protoze jsem prahnul po Subech, no a dneska me chybi, mely toho hodne co nabidnout, urcite si cerne, nebo bile znovu poridim, myslim, ze je to dobre kombo se Suby...at Ti delaji stale radost!

www.elektrickavozitkaprokazdeho.cz      ...prodej/pronájem elektrických vozíků a skútrů nejen pro seniory a hendikepované...

facebook:https://www.facebook...3487/?ref=br_rs

#58 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 2 137 příspěvků(y)

Publikováno 11.prosinec.2018 - 11:05

Presne hosi, mam to stejne takze pocitam ze se tady casem objevi dalsi svata expí trojice;-) ja uz bily mel pred nedavnem, ale mely tuknuty sklo, tak sem je nakonec nevzal, ale jsou jak magnet, bilej cifr a lumi prekona maloco od korunky, teda hned po hulkach, ten zelenej cifr je pro me zatim nejvic!

Přiložený soubor (y)

#59 Tomak

Tomak

Megazávislák

• Member_50
  • 1 078 příspěvků(y)

Publikováno 11.prosinec.2018 - 21:57

Se mi bílé líbí jednoznačně víc. U černých expů se mně v reálu moc nezamlouvá kombinace matného cifru s lesklou černou na koncích ruček. Navíc polárky mají oproti černému modelu na ručkách víc plochy pro lumi ;-)

#60 Tomak

Tomak

Megazávislák

• Member_50
  • 1 078 příspěvků(y)

Publikováno 14.prosinec.2018 - 09:14

Non plus ultra expy

Přiložený soubor (y)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:rolex, explorer, polar, polárky, 216570