Přejít na obsah

Suunto 9


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Dobrý den, dnes jsem se k vám přihlásil abych zjistil druh a vážnost své závady na hodinkách suunto baro 9 titanium. Po novém roce 1.1.2020 Což byla středa tak na hodinkach se mi dny posunuly o dva dopředu. Psalo mi to 1.1.patek, dnes 3.1.2020 mi píšou neděli. Hodinky jsem aktualizoval přes PC a stále jsou ve stejné chybě. Prosím vás o radu. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si můžete ušetřit práci s resetováním, kouknul jsem na svoje Suunto9 a mám stejný problém. Je to chyba u Spartanů, Suunto 3, 5 a 9 a bude odstraněna co nejdříve. Píše se o tom hodně na Suunto fóru, pracují na nápravě. Stahování aktivit by mělo být v pořádku. Teď tedy musíme čekat, žádný reset nepomůže, bude vydána aktualizace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj. 

Hledám pomoc k hodinkám Suunto 9 baro, které jsem si pořídil před dvěma měsíci. Před tím jsem šest let používal Ambity 2 a byl jsem maximálně spokojen a jen občas mi něco zachybělo...

Na "devítky" spíš nadávám ale většinou z neznalosti.

Teď pátrám po tom jak si zpět zapnout dotykový dispej, který jsem vypínal pro delší výdrž baterie hodinek. Bohužel po jeho vypnutí nelze otevřít některé funkce (například měření teploty). Pro nalezení "dotyku" jsem několikrát prošel veškeré menu v hodinkách a dokonce hledal i na Suuntolink ale bez výsledku. Teď to dávám sem jako dotaz protože někde to prostě být musí... Díky za každou myšlenku.

 

Standa.

 

P.S. Všude píšou, že zámek hodinek se dá zapnout při sportovním režimu ale otázka do pranice je, zda-li se dá zapnout i mimo ně, tedy pěkně v jejich klidu. Neustále si je totiž při pohybu zápěstí zapínám, slyším pípání, cítím vibrace nebo svítí a když si je posunu výš, tak se mi to děje zapnutím strojení nebo střeleckými rukavicemi. Co vy na to?

Upraveno uživatelem Stenley Jarin Mck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

máš na mysli dotykové ovládání při záznamu aktivity? Před začátkem jakékoliv aktivity (než zmáčkneš start) lze spodním tlačítkem vyvolat menu, kde je možnost aktivovat/deaktivovat dotykové ovládání.

Co se týče zamknutí tlačítek mimo záznam aktivity, jako na Ambit2 - toto u S9 nelze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý den,

mam SUUNTO 9 BARO a mám problémy s určováním výšky. Doma mám jeden den 420m jiný 320m. dle barometru tlak nepřeleze 1000baru i když dle oficielní předpovědi má být nad 1000barů. Výška se na daném místě nedrží ani když ji nastavím ručně či přes GPS. Dá se to nějak vařešit nebo je mám vrátit.

Další problém je  teplota, stále ukazuje okolo 30st i když je venku třeba jen 18st.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dobrý den všem,

rád bych znal vaší výdrž baterie, respektive si porovnal, zda to jak se vybíjí moje baterie je standardní (předtím než se případně obrátím na podporu):

V nastavení níže mám po 4 dnech (cca 120 hodinách) stav baterie 20%. Během těchto 2 dnů jsem neměřil žádnou aktivitu, tedy jeli jen v režimu smartwatch.

  • Jas - Nízký
  • Podsvícení vypnuté, Pohotovostní režim vypnutý
  • Bluetooth - aktivní vč. notifikací z telefon
  • HR na zápěstí - zapnuté 24/7
  • Sledování spánku - zapnuté
  • Funkce nerušit - aktivní 7h přes noc
  • Ciferník tmavý
  • Režim úspory energie - vypnutý

Ještě doplním, že hodinky jsou zakoupené před 14 dny a aktualizované na nejnovější firmware.

Předem děkuji za zpětnou vazbu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Simonix napsal:

Dobrý den všem,

rád bych znal vaší výdrž baterie, respektive si porovnal, zda to jak se vybíjí moje baterie je standardní (předtím než se případně obrátím na podporu):

V nastavení níže mám po 4 dnech (cca 120 hodinách) stav baterie 20%. Během těchto 2 dnů jsem neměřil žádnou aktivitu, tedy jeli jen v režimu smartwatch.

  • Jas - Nízký
  • Podsvícení vypnuté, Pohotovostní režim vypnutý
  • Bluetooth - aktivní vč. notifikací z telefon
  • HR na zápěstí - zapnuté 24/7
  • Sledování spánku - zapnuté
  • Funkce nerušit - aktivní 7h přes noc
  • Ciferník tmavý
  • Režim úspory energie - vypnutý

Ještě doplním, že hodinky jsou zakoupené před 14 dny a aktualizované na nejnovější firmware.

Předem děkuji za zpětnou vazbu

Dobrý den,

v režimu smartwatch a tracking 24/7 je výrobcem deklarovaná výdrž 7 dní. Baterie potřebuje několik nabíjecích cyklů, aby si "sedla" a výdrž byla maximální. Osobně sice S9B používám v jiném režimu, ale výdrž 5 dní při Vašem použití mi přijde v pořádku. Technická podpora by mohla pomoct identifikovat nějaký proces na pozadí, který žere baterku, ale výrazně lepší výdrž bych neočekával. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 8. 2022 v 14:02, Navros napsal:

Dobrý den,

v režimu smartwatch a tracking 24/7 je výrobcem deklarovaná výdrž 7 dní. Baterie potřebuje několik nabíjecích cyklů, aby si "sedla" a výdrž byla maximální. Osobně sice S9B používám v jiném režimu, ale výdrž 5 dní při Vašem použití mi přijde v pořádku. Technická podpora by mohla pomoct identifikovat nějaký proces na pozadí, který žere baterku, ale výrazně lepší výdrž bych neočekával. 

Dobrý den,

 

děkuji za reakci. Počkám pár nabíjecích cyklů, s tím, že půjdu do maximálního vybití a nabití a pak případně budu řešit reklamaci.

Mohu vědět v jakém režimu hodinky používáte, abych si případně porovnal?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky mam a dobijim je do plna zhruba jednou tydne. V tu chvili maji obvykle baterii na urovni 40-50 %. Mereni GPS mam nastaveno na nejvyssi uroven "Performance". Denne mam zhruba 1,5 hod. aktivity. Nosim je hlavne na sport, takze mereni tepu 24/7 nepouzivam.

Snad ti to pro orientaci pomuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...