Přejít na obsah

Hamilton Khaki Field


Doporučené příspěvky

Tak se musím pochlubit... nema mi to extra kdo pochvalit. Jedná se o Hamilton Khaki Field Auto 38 mm H70455133

Po schvaleni chronomag guru zde jsem si pořidil svoje prvni automaty a jsem nadšen. Moc se mi libi a snad budou slapat spolehlive 907fea3b67f3cd63b591145018828918.jpg2bf26c98f0e47688aacb1506c0ace26e.jpg9f7656ebb8ea73165c40940b27de61a0.jpg978052dfbe6db0407367bda9748ce5ae.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji pánové... můj prvotní plán byl koupit za 12k Prim s miyotou. Děkuji bohu, že jsem si to rozmyslel  :notworthy:

Někde jsem se tu dočetl, že když mají hodinky větší odchylku chodu, tak je dobré je přez noc odkládat na korunku nebo na dýnko. Dokonce se doporučuje je i nechat zastavit a zase natahnout a pak se odchylka zmenší.

Zatím mi dělaji cca + 2-3sek/den... Hodinky odeslal přímo výrobce a byly úplně zabalené a neseřízené (kamenný obchod) takže předpokládám že hodinky jsou v záběhu.

Mám něco extra udělat at je dobře zaběhnu?

děkuji za odpovědi

Upraveno uživatelem wenom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych je teď jenom pravidelně nosil a vyhýbal se s nima hardcore aktivitám, na které by byly vhodnější kvarcky nebo digitálky. No prostě si je tak trochu hýčkal :-)

Upraveno uživatelem Rambo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7dni/+11,5vteriny.... fantazie +1,6.

Nevim proc ale kdyz jsem mel prez noc hodinky odlozene udelali orez noc +1-1,5sec a kdyz zustaly na ruce tak +cca 0,5.... asi je musim mit porad na ruce a pak sekaj latinu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...