Přejít na obsah

Omega - oblekovky bez zlata


Doporučené příspěvky

Zdravím,

vybírám si dárek k 40tinám a chtěl bych nějaké opravdu pěkné hodinky od Omegy.

Trávím desítky hodin brouzdáním a inspirováním se a asi jsem přišel na to, co se mi líbí, bohužel nemůžu najít nic co bych mohl pořídit :)

 

Asi nejblíž požadované estetice mají tyto:

arianta v bílém zlatě (bohužel tahle zrovna je ve zlatě a v ceně naprosto mimo mou realitu:)

 

případně edice Venezia

v té ocelové variantě. Jenže tam mi zase trochu vadí zlaté ručičky a omezená dostupnost

 

Z aktuální produkce je tomu nejblíže Aqua Terra, jenže tam k dokonalému souznění asi přebývá ta luneta na okraji cifru, která to trochu tříští.

 

Další z podmínek

- nechci římské číslice na cifru ani lunetě

- chci datum

- limit je cca 100 kkč, při lásce na první pohled 150

- velikost 38-42mm

 

Nemusí to být jen aktuální modely, ale v případě vintage musí být ve výborném stavu

Máte nějaké tipy? Případně jsem ochotný nahlédnout do jiných vod než Omega.

 

Díky

post-65557-0-90963000-1533631681_thumb.png

post-65557-0-50882600-1533631690_thumb.png

Upraveno uživatelem LukasX_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si právě myslel, ale všechny příklady mají už něco navíc, co tam nepotřebuji. Není to ta jednoduchá elegance.

Ale jo, tyto mám v hledáčku a v bookmarkách. Díky za tipy

 

Já se obávám, že Omega jednoduchou (bauhaus) eleganci dělá pouze v drahejch kovech. Čistě v oceli nikoliv. A to ani vintážní. A když už najdeš, tak nemá datum. Jako třeba ta limitka z Baselu je skvělá, ale nemá datum.

U Omegy si myslím neuspěješ. JLC, VC, Glasshute, Frederique Constant, Montblanc, IWC atd budou daleko lepší rybníček k lovení. Osobně v tomhle bych asi volil mezi JLC, FC a Montblanc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...