Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Konkurence se bude lišit v řádu stovky korun. Odvoz máš teda zaručený a teď ještě čím to vozit. Já tomu motučku moc nevěřím. Si představ že se budeš motat v místnosti, trefovat do futer na jednom kole v předu a držet balanc v rukách. Vím říkal jsi, že by jsi ubastlil kolečka. Výhoda by byla kdyby jsi při jedné cestě odvezl víc materiálu než se vejde do jednoho kolečka. Tak jako tak, motučko bude pořád lepší než to vozit v rukách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mental note.

Pokud je na chemické maltě napsáno "zimní" tak nevěřte prodavači že se s ní dá dělat i uvnitř při pokojové teplotě. Spolehlivě v teple ztuhne v aplikátoru během pár desítek vteřin. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, bodovych, tercovych a jinych drzaku skla je plny web... ja hledam firmu, ktera vyrobi zrcadlo schodu v kovu, do ktereho se vlozi to sklo.

Resi se tim dle meho vetsi pevnost, nema to zadne nesymetricke body a zaroven je to cisty detail i s ohledem na udrzbu schodu. (kdyby ses jak snazil, nekdy to pri umyvani pretece a pak je to spinave) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak motůčko jsem otestoval. Suťák byl nakonec přes 4m3 a vozil jsem od 10 do 12, pak od 13 do 18 a naplnil jsem jej. Motůčko jsem přes oběd pro jistotu nabíjel a za tu hodinu se nabilo do plna -  takže nebylo moc vybité. Večer bylo na nabíječce tak cca 2,5 hod, takže by to na jedno nabití nejspíš odvozilo. 

 

Není to ale úplně zadarmo -pro pohodlnou práci to chce ještě zadní kolečka, ale i bez nich to ulehčí neskutečně práci - hodil jsem podlážku na schody (30-40 stupňů sklon) a vyjel to i s narvanou 120l korbou, kterou byl problém vůbec vysypat. Nejlepší je ale to ticho - sobota, neděle, večer, ráno můžu makat a nenaštvu sousedy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, bodovych, tercovych a jinych drzaku skla je plny web... ja hledam firmu, ktera vyrobi zrcadlo schodu v kovu, do ktereho se vlozi to sklo.

Resi se tim dle meho vetsi pevnost, nema to zadne nesymetricke body a zaroven je to cisty detail i s ohledem na udrzbu schodu. (kdyby ses jak snazil, nekdy to pri umyvani pretece a pak je to spinave) 

Kdyby jsi nikoho nesehnal, tak s přesnými rozměry (ideálně s dxf. ale není podmínkou), bych Ti to uměl vyrobit (hliník, nerez, ocel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motůčko jsem přes oběd pro jistotu nabíjel...

Nejlepší je ale to ticho - sobota, neděle, večer, ráno můžu makat a nenaštvu sousedy. 

prosím tě co to nakonec máš? to cos posílal na obrázku stranu nebo dvě zpět mělo benzinový motor? a teď píšeš o nabíjení...

manželka to viděla a docela se ji to líbilo, protože máme zahradu ve svahu. a tiché zařízení by ji asi zaujalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...