Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Všichni jste břídilové!

Aby vám v místnosti,kde je krb, nebylo teplo, musí být přes 6 metrů vysoká, jak to budu mít já :D

 

Takhle... Tohle vlakno nese nazev "stavba domu" a ne "stavba hradu"...  :D Tudiz pomerovat si s nama pindiky neni spravedlivy..  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodní příkop samozřejmě bude, pro čeledína nějakou kom?rku taky najdeme... :D

Jsou to dva byty po stranách a společná kuchyň a obývák uprostřed. Celkově cca 150 m2, takže to velké jen vypadá... ;)

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodní příkop samozřejmě bude, pro čeledína nějakou kom?rku taky najdeme... :D

Jsou to dva byty po stranách a společná kuchyň a obývák uprostřed. Celkově cca 150 m2, takže to velké jen vypadá... ;)

 

Nas ma mit 154m2... Tudiz trosku vim, jak vypada tahle podlahova plocha, navic na patro.. No je to velikostne vetsi kulna na drivi.. Tak si rikam,  nechybi Ti tam nula na konci?  :P  Ne, vazne, jako klidne muzes rict pravdu, tady Ti nikdo nebude zavidet..  :thumbsup_anim:

 

Dispozičně mi chybí v centrální části balkon, nebo aspoň vyvýšená terasa. Ať máš odkud kynout davům.

 

Tohle sedlo..  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle jsem zvědav. Kdy to Jaroone bude komplet hotový?

 

Zdrcadlová dispozice bytu nebo domu se společným obyvákem je náhodou projekt, který mě vždy lákal, klobouk dolů před odvahou. Sám jsem to chtěl taky zkusit, pro jednu rodinu, kvůli snížení třecích ploch mezi dospělými (jiný časový režim, jiné vnímání nepořádku...). Akorát jsem teda uvažoval o společném obýváku a společných dětskych pokojích; kuchyně a koupelny měly být naopak pro každé křidlo zvlášť. Nakonec ale dopadlo vše jinak, no.

 

Edit: obývák, resp jeho polovinu, mám taky do výšky 5,5 m... a super.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

150 metrů všechno celkem.

Společné příslušenství po zralé úvaze a dohodě. Beru sebou tchány a v průběhu stavby to testujeme ve společném bytě. Zatím bez jediného problému... ;)

Ježiš, tady se mi to opravdu začíná komplikovat. Ty máš ještě k tomu víc tchánů? Tím pádem mi z toho vychází, že máš buď víc manželek, nebo tchán žije v registrovaném partnerství :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...