Přejít na obsah

Rolex & Mercedes


elson

Doporučené příspěvky

Haha, tak je Pravda, ze prvni fotka vetsiny clenu tady jsou nejaky seika (v lepsim pripade) nebo festiny (v horsim pripade). rolbama ve fullgoldu muzes nekterym clenum zvednout mandle, ale nebal bych se toho:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ťa ďakujem som rad že som členom, urcite dam aj ine fotky len nechcem to hned preháňať..

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

V klidu, klidne prehanej. Kazdej se rad koukne na hezky hodinky.

Klidne i se svym autem, ja se taky za sve nestydim :-), i kdyz bych tady asi mel :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na první fotku to přehnany moc neni, to se musi nechat:-) dalsí už buou určo vyšší level:-)

Zdravím ťa ďakujem som rad že som členom, urcite dam aj ine fotky len nechcem to hned preháňať..


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na první fotku to přehnany moc neni, to se musi nechat:-) dalsí už buou určo vyšší level:-)

Budem sa snažit .. :)

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jsem to rychle proletl, ale m.n. a tikzot mne rozsekali :-)

 

Dále si nemyslím, ze někomu zvednes mandle jakýmikoli hodinkami, ale sebeprezentací bys mohl :-) Ona to tady nebývala ?chlubirna na instáči?, spíš forum milovníků hodinek.

 

Neber to zle, taky si klidne vezmu hodinky ke kratasum, jen ta fotka z showroomu tomu dodala trochu jiný nádech... jinak klidne sypej dalsi foto, každy se tady rad podívá na pekny hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jsem to rychle proletl, ale m.n. a tikzot mne rozsekali :-)

 

Dále si nemyslím, ze někomu zvednes mandle jakýmikoli hodinkami, ale sebeprezentací bys mohl :-) Ona to tady nebývala ?chlubirna na instáči?, spíš forum milovníků hodinek.

 

Neber to zle, taky si klidne vezmu hodinky ke kratasum, jen ta fotka z showroomu tomu dodala trochu jiný nádech... jinak klidne sypej dalsi foto, každy se tady rad podívá na pekny hodinky.

Zdravičko,

dakujem súhlasím s tebou.

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

e42747c4c158b6bf0c510dba49cfdbdb.jpg Nebol som nahý , foto je z včera v Bratislave mal som na sebe kraťasy pridavam dalsie foto ako dokaz...

Ved to je jasne ze si mal kratasy, ved v autosalone by ta do medveda nenechali sadnut. Este by si im tam zasral kozene sedacky hnedym skrkatkom. Inac aka je pointa tohto vlakna? Este by si nam mohol ukazat svoju televizu, pstrosa a bazen a kolotoc co si kupil deckam, Bohumile.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved to je jasne ze si mal kratasy, ved v autosalone by ta do medveda nenechali sadnut. Este by si im tam zasral kozene sedacky hnedym skrkatkom. Inac aka je pointa tohto vlakna? Este by si nam mohol ukazat svoju televizu, pstrosa a bazen a kolotoc co si kupil deckam, Bohumile.

Taky se mi při takovým hovadským fullgoldu vybaví kolotoč, ale pořádnej,

post-1272-0-75940900-1533759497_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved to je jasne ze si mal kratasy, ved v autosalone by ta do medveda nenechali sadnut. Este by si im tam zasral kozene sedacky hnedym skrkatkom. Inac aka je pointa tohto vlakna? Este by si nam mohol ukazat svoju televizu, pstrosa a bazen a kolotoc co si kupil deckam, Bohumile.

Nechápem prečo toľko negativity je to len fotka!

A Bohumile to čo ma byt?

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápem prečo toľko negativity je to len fotka!

A Bohumile to čo ma byt?

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

To je to, co jsem se Ti včera snažil naznačit. Dost se tady dbá na to, aby to zůstalo fórem gentlemanů v nejlepším slova smyslu. Není to o závisti ostatních členů, nebo nějaké negaci nového člena. Prostě Tvůj první příspěvek vyzněl trochu nešťastně tou prezentací, aniž bys to třeba tak myslel. Jdi třeba do vlákna ?představení nových členů? a mrkni jak to chodí tam. Klíčové slovo je pokora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...