Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Jak s agresivními řidiči?

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
167 odpovědí na toto téma

#21 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 4 808 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 8.srpen.2018 - 19:39

No oni ani germáni nejsou svatoušci - skoro mi přijde že tamním národním sportem je vyčkávat na poloprázdné dálnici s vyhozením blinkru a zahájením předjíždění kamionu až do okamžiku než je dojede někdo rychlejší...  :whistling:

#22 Karlos

Karlos

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 7 895 příspěvků(y)
  • Bydlí:nikde

Publikováno 8.srpen.2018 - 19:41

Alex3789: Každý někdy něco poruší, každý někdy udělá něco blbě. Mnoho situací vypadá očima toho druhého překvapivě jinak.

Tolerance a nevidět jen sám sebe je mnohem lepší, než se navzájem natáčet na kamery a podávat na sebe žaloby.

komu - mně, ne mě

koho - ji, ne jí

#23 Alex3798

Alex3798

Učedník

• Member_50
  • 116 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Omega, Seiko, Tissot, Longines

Publikováno 8.srpen.2018 - 20:05

Alex3789: Každý někdy něco poruší, každý někdy udělá něco blbě. Mnoho situací vypadá očima toho druhého překvapivě jinak.

Tolerance a nevidět jen sám sebe je mnohem lepší, než se navzájem natáčet na kamery a podávat na sebe žaloby.

Určitě souhlas, proto jsem se omezil jen na popis jedné konkrétní situace. Co se tolerance týče, ta nemůže jít jen z jedné strany.. do té doby budou potřeba prostředky o kterých píšeš, bohužel.

„Jednoho dne se probudíš a zjistíš, že už ti nezůstal žádný čas na to, abys dělal věci, které jsi vždycky chtěl dělat. Dělej je TEĎ.“  (Paulo Coelho)

moje hodnocení: odkaz zde

#24 noviisek

noviisek

Závislák

• Member_50
  • 739 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové
  • Fanoušek značky:házená, vodní pólo, golf, a mnoho dalších

Publikováno 8.srpen.2018 - 20:23

Když s najezdem cca 50tis. za rok takovýhle lidi nepotkavam, znamená to že jsem oni, nebo mám jen kliku, nebo čumim moc do mobilu?

Odesláno z mého ONEPLUS A3003 pomocí Tapatalk

#25 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 13 954 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 8.srpen.2018 - 20:27

Když s najezdem cca 50tis. za rok takovýhle lidi nepotkavam, znamená to že jsem oni, nebo mám jen kliku, nebo čumim moc do mobilu?

Kombinace vseho :-), nebo jezdis nekudy, kde ti to ja osobne zavidim.

#26 colommbo

colommbo

stále na začátku...

• Member_50
  • 2 215 příspěvků(y)
  • Bydlí:v úrodném Polabí
  • Fanoušek značky:Omega - nejen na zápěstí, i na čtyřech kolech
    a taky původní Primky

Publikováno 8.srpen.2018 - 20:33

Alex3798: Jak dlouho jezdíš...? Časem si na takové a podobné věci zvykneš, přesněji napsáno už ti to ani moc nepřijde. Autem jezdím povětšinou sám a dost si s ostatními řidiči povídám. Oni mě sice neslyší, ale já si ulevím a pak už je to dobrý. :lol2:

Jestliže se člověk hádá s blbcem víc jak půl minuty, hádají se už dva blbci. Jan Werich

#27 skalis

skalis

Retarded Member

• Member_50
  • 6 266 příspěvků(y)

Publikováno 8.srpen.2018 - 20:54

Ignorovat, idealne nechat jet a hlavne nevychovavat a neoplacet. Jezdim relativne svizne, ne extrem ale rekneme v rychlejsi polovine pelotonu, ale snazim se sledovat a byt ohleduplny k ostatnim - rychlejsim i pomalejsim.

Pred tydnem me nastval borec, ja teda jeho taky - jedeme, dalnice a v odstavnym pruhu stalo auto s poruchou a chodil kolem nej ridic. Jel jsem cca. 140, takze i kdyz vidim, ze auto za mnou se me chysta predjet (jel celou dobu stejne rychle jako ja a pak chtel pridat, nebyl to zadnej dojezd za me ve vyssi rychlosti), vjel jsem s blinkrem do levyho. Delal pak na me posunky vseho druhu, ale ja proste radeji zdrzim borce v predjizdeni o par sekund nez to provalit v dalnicni rychlosti vedle stojiciho s clovekem, co tam pochazi kolem...

logo.jpgWomen in Barcelona wear Rolex!

#28 p3k

p3k

Megazávislák

• Member_50
  • 2 193 příspěvků(y)
  • Bydlí:rovně a pak doprava

Publikováno 8.srpen.2018 - 21:01

1. jsme na hodinkovém foru?

2. ignor, jak už bylo odpovězeno

Seiko SBDB001 Marinemaster 600m SD titan, Grand Seiko SBGA001 SD, Grand Seiko SBGA031 Diver 200m SD titan, Fortis Flieger Chronograph B42, Breitling Chronomat GT B13 bicolor, Casio ProTrek PRG-600 a pár primek

Moje hodnocení: Tady

#29 Karlos

Karlos

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 7 895 příspěvků(y)
  • Bydlí:nikde

Publikováno 8.srpen.2018 - 21:15

A který je vlastně ve skutečnosi ten agresivní řidič? Ten kdo jede rychleji, nebo ten koho to naštve? :)

Kdyby žila moje babička, připadali bychom jí dnes agresivní všichni.

Tento příspěvek byl upraven od Karlos: 8.srpen.2018 - 21:18

komu - mně, ne mě

koho - ji, ne jí

#30 zceyee

zceyee

Závislák

• Member_50
  • 971 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:.d-f

Publikováno 8.srpen.2018 - 22:49

dalnice a v odstavnym pruhu stalo auto s poruchou a chodil kolem nej ridic. Jel jsem cca. 140, takze i kdyz vidim, ze auto za mnou se me chysta predjet (jel celou dobu stejne rychle jako ja a pak chtel pridat, nebyl to zadnej dojezd za me ve vyssi rychlosti), vjel jsem s blinkrem do levyho. Delal pak na me posunky vseho druhu, ale ja proste radeji zdrzim borce v predjizdeni o par sekund nez to provalit v dalnicni rychlosti vedle stojiciho s clovekem, co tam pochazi kolem...

Naprosto běžná situace, navíc je tam jen posunkování od řidiče za tebou. Já jedu prostředkem (nechavam zapnutej blinkr vlevo) i když je tam jen odstavený auto a nevidim člověka. Oni ty lidi prostě zmatkujou a realitu nevnímají, nemaj problém otevřít dveře do silnice. Dobře si udělal. Dva dny zpátky jsem zažil naprosto stejnou situaci, já v pravym 160, auto 150m předemnou cca taky. Vnímám ve zpětnym porsche co jede tak 200, já počkam s brzdou a blinkrem vlevo, prředemnou mu to tam s blinkrem pošle. Porsche brzdí (asi celkem dost), nikdo negestikuluje, porsche situaci chápe, po překážce se zařazujem zpět, porsche zrychluje. A teď to stejné v ČR ..... nebo radši ne. :D

a-patheia

#31 eskimak

eskimak

Megazávislák

• Member_50
  • 3 461 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Jachting
    Lezenie
    Single Malt

Publikováno 8.srpen.2018 - 22:58

Oni tie Porsche su mudrejsie v De nez v Cr. Lepsie to chapu ;)

Geckota K1 v29 LE, Chr. Ward C8 Flyer Automatic, Chr. Ward C60 Trident GMT 600, Seiko SKX007, Seiko SNKL45 "Railmaster" mod, Benarus Moray LE 37/50, Seiko Monster orange, Muhle-Glashutte Teutonia Big Date, Customized Seiko SKZ207J1, Citizen BL5250-53L, Casio Protrek PRG-200T-7DR, Prim TV kal. 96, Muhle-Glashutte S.A.R. Rescue Timer, Sinn 144 St SaSeiko SNZH57K1 FFF modRolex Explorer II 16570 blackRolex GMT Master II 116710LNOmega Planet Ocean 2201.50.00, Poljot Traveler 5, Omega Seamaster Professional Co-Axial 2220.80.00, Schaumburg Aquamatic III, Tissot PRS200 Chronograph quartz, Orient FFD0F001W, Lum-Tec M20 18/150, Amsley SUB 300, Hamilton Khaki Navy Regatta automatic, Prometheus Recon 5 200/300, Prometheus Ocean Diver GMT 063/500, Seiko SNM035 LandMonster, Laco Pilot A auto Miyota black

Referencie: eskimak

#32 neuromancer

neuromancer

Učedník

• Member_50
  • 196 příspěvků(y)
  • Bydlí:na kopci
  • Fanoušek značky:Hurych a synové, parní mlýny

Publikováno 8.srpen.2018 - 23:09

+1. Jezdím od roku 92 nájezdy od 20 do 60tis ročně, k tomu 150tis majlí po US a zatím mě nikdo nevybrzdil a vice versa :) Občas člověk potká kreténa, ale jak už napsal někdo z předřečníků, nejlépe ignorovat a rychle pryč. 

I got my toes in the water, ass in the sand, not a worry in the world, a cold beer in my hand, life is good today...

#33 Seamaster

Seamaster

Megazávislák

• Member_50
  • 2 092 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Omega

Publikováno 9.srpen.2018 - 09:09

Co teprve agresivni ridicky! Dneska rano se takhle pripojuju do zuzeni, zip na pameti, blinkr, pomalu se snazim zaradit, najednou troubeni, gestikulace a nadavky, pani ze me nepusi, tak ok, zaradim se za ni, na kufru 3 ty debilni nalepky s xichtiky a jmeny 3 holcicek, za chvili se to cely zastavi, tak se ji jdu slusne zeptat, co ze ji tak vytocilo a pry ze me nepustila, protoze ona v ty kolone jede uz dlouho a ja se do ni teprve pripojuju a ze jsem jel urcite schvalne tak, abych se pripojit v tomto miste a nemusel stat v kolone... normalne asi laktacni psychoza nebo co...

Omega De Ville Hour Vision 431.33.41.21.01.001 - Omega Seamaster Professional Planet Ocean 2900.50.91 Omega Seamaster Professional 300m Diver 2254.50.00 - Omega Seamaster Chrono-Quartz 196.0052 - Omega Constellation Marine Chronometer 198.074 - Omega Seamaster 600 Professional aka Ploprof 166.077 - Omega Speedmaster Professional 145.022.69.ST - Omega Constellation Calendar 2943 1SC Omega Medicus 23.4 SC 

#34 pebe

pebe

...

• Member_50
  • 5 103 příspěvků(y)
  • Bydlí:Salón republiky

Publikováno 9.srpen.2018 - 09:31

to nebylo hezký, nechtít stát v koloně :D

#35 Waya03

Waya03

Megazávislák

• Member_50
  • 1 352 příspěvků(y)
  • Bydlí:Řevnice
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 9.srpen.2018 - 09:33

Jo pravidlo zipu dělá stále ještě problémy. Mě se zas nedávno stalo, když jsem jel v pravým a zužovalo se to, potom co jsem nechal zazipovat auto z leva, nacpalo se mi tam agresivně s posunky a troubením ještě jedno další auto z leva. Nechápu.

Jinak já už na nikoho radši neposunkuju ani neukazuju, lidi jsou magoři. Jednou mě takhle donutili zastavit cigoši uprostřed dvouproudovky v Písku. A onehda zas jsem si poklepal prstem na čelo, když se mi někdo lepil do kufru v obci. Ten člověk to viděl (už to značí že jel za mnou moc blízko :-) a neváhal mě pronásledovat až do slepé ulice k vratům domu, kde došlo k další konfrontaci. Achjo.

Tento příspěvek byl upraven od Waya03: 9.srpen.2018 - 09:34

#36 vojta1

vojta1

Megazávislák

• Member_50
  • 4 209 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 9.srpen.2018 - 09:41

Jj mi jednou chlap nedal přednost já zatroubil a potom mi na křižovatce otevřel dveře auta a začal nadávat. Na kole se mi to s tou předností děje úplně běžně. Jednou mi bylo řečeno od pána středního věku s asi 140kg při 175cm a takovým tím zvednutým límečkem na polo triku cituji: "Já nedal přednost schválně, cyklistům jí nedávám, protože je nemám rád. A teď jdi do ******* ty ***** ****** " :D 

měl jsem: zeno watch p544dd, steinhart ocean one, orientstar classic wz0251el, seiko sarb017, seiko baby sumo,seiko monster orange, seiko retro classic green, orient ray orange,seiko 6139, davosa raf, prim diplomat, seiko samurai white, seiko 7002, seiko skx009, tag heuer aquaracer, seiko snxs77 , seiko monster , skx 171 - mod,seiko snzh53k1, tudor black bay red, Alpina AL525G3S6, Seiko Sumo, Omega speedmaster moonwatch 311.30.42.30.01.005, Steinhart 500 titanium, iwc mark xvi,seiko skx031

Moje vlákno

#37 malda

malda

Megazávislák

• Member_50
  • 1 927 příspěvků(y)
  • Bydlí:Uherský Brod
  • Fanoušek značky:vintage Omega, Heuer, Longines, Breitling, Fortis...

Publikováno 9.srpen.2018 - 09:47

Chjo, od včerejška jsem "agresivní řidič" já. Blížím se pomalu k naprosto přehledné křižovatce na hlavní cestu, kde chci odbočit doprava. Je to odbočení cca o 120 stupňů, takže když přijíždím ke křižovatce, přijíždím šikmo k hlavní cestě a vidím přehledně do leva už z dálky, jestli něco nejede, čemu bych měl dát přednost. Přede mnou borec v Jeepu, odbočuje stejným směrem. Zleva naprosto volno, takže mu ani mě nic nebrání v odbočení. Při nájezdu do křižovatky ještě kouknu doleva, jestli fakt nic nejede, čímž ho na chvíli pustím z očí (je přece jen dost vpravo už v zatáčce). A ten blbec v křižovatce zastaví. Žádná stopka nebo cokoliv jiného tam není, má naprosto volno, což musí vidět. Takže jsem pravým předním rohem vrazil do jeho levého zadního. Nadal mě do největších kreténů, pirátů, kteří furt někam spěchají a nevím, co všechno. Přitom jsem v životě neměl nehodu a ani jednou jsem neplatil pokutu. Jasně, je to moje vina, já jsem do něj vrazil. Ale proč doháje zastavil? Prý se chtěl ujistit, jestli fakt nic neděje. Kam čuměl celou dobu při přibližování ke křižovatce a při jejím průjezdu, jsem ale fakt nepobral...

#38 Dantechno

Dantechno

Vycucjogurt od vedle

• Member_50
  • 9 289 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ano
  • Fanoušek značky:Přikázaný směr jízdy

Publikováno 9.srpen.2018 - 09:51

Jo to se stava casto u kruhace - lidi často zastvi před prazdnym kruhacem a když to necekas , a uz koukáš do leva ...

Seiko.jpg                   https://www.instagram.com/jelenihlen/

#39 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 13 954 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 9.srpen.2018 - 09:58

Co teprve agresivni ridicky! Dneska rano se takhle pripojuju do zuzeni, zip na pameti, blinkr, pomalu se snazim zaradit, najednou troubeni, gestikulace a nadavky, pani ze me nepusi, tak ok, zaradim se za ni, na kufru 3 ty debilni nalepky s xichtiky a jmeny 3 holcicek, za chvili se to cely zastavi, tak se ji jdu slusne zeptat, co ze ji tak vytocilo a pry ze me nepustila, protoze ona v ty kolone jede uz dlouho a ja se do ni teprve pripojuju a ze jsem jel urcite schvalne tak, abych se pripojit v tomto miste a nemusel stat v kolone... normalne asi laktacni psychoza nebo co...

Tohle tak nějak beru, pravidlo zipu je poměrně nové a není moc zaběhluté ( bohužel ), stejně jako na křižovatkách vyznačení místa vpředu pro cyklisty, kde většinou vidíš řidiče, ani ne závodníka, ale prostě někoho, kdo toto vůbec nezná.

V autě má většina řidičů okolo mě plno jmen, ale jinak se snažím negestikulovat, nevystupovat, nepořvávat z okénka - stejně to nemá cenu- kr..n si neuvědomí, že udělal chybu a ten kdo si to uvědomí, tak nepotřebuje další výchovnou lekci.

Snažím se to dodržovat.

#40 malda

malda

Megazávislák

• Member_50
  • 1 927 příspěvků(y)
  • Bydlí:Uherský Brod
  • Fanoušek značky:vintage Omega, Heuer, Longines, Breitling, Fortis...

Publikováno 9.srpen.2018 - 09:59

JJ, to je přesně ta situace. Poučení pro příště.

EDIT: To bylo myšleno na Dantechna

Tento příspěvek byl upraven od malda: 9.srpen.2018 - 09:59