Přejít na obsah

Jak s agresivními řidiči?


Doporučené příspěvky

když jedu sám, tak si s gustem jadrně zanadávám. na ty co se couraj i na ty zezadu tlačící. ovšem děti vzadu a žena vedle, to je dost omezující. ale je fakt, že pokud jedu s rodinou, tak napohodu a velkoryse k ostatním.

zajímavý taky je, že když je prázdná silnice, tak člověk sám od sebe zvolní a jede pomaleji jakoby kochačku - samozřejmě pokud ho netlačí čas..taky to tak máte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 166
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mám to podobně, i když teda nějaký hezký prázný okresky mě vyburcují to do těch zatáček pořádně posilat..ale už se to nestává moc často. Hodně to taky ovlivňuje, jaký mám auto. Velký mě uklidňuje a jedu pohodu klid, malý mě víc poňouká tlačit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rámci názvu tématu jsem seřadil možnosti dle množství testosteronu:
 
Alfa samec
1. Dojedeš ho, vytáhneš z auta a seřežeš ho jako psa a zlomíš mu klíček v zapalování
2. Dojedeš ho, a protože se ten zbabělec zamknul, tak mu ukopneš zrcátko, kolenem naděláš lavóry kde to stihneš a kubotanem sevřeným v pěsti vysklíš šíbr.
3. Hajzl ujíždí a kličkuje, tak mu alespoň prostřílíš pneumatiky.
4. Předjedeš ho, dupneš na brzdy a protože to neubrzdí, tak ti najede na tažný a ty už v ten okamžik dupneš na plyn a urveš mu celej nárazník.
5. Pokud si motorkář, tak ho dojedeš, z boty vytáhneš teleskop a vysklíš mu přední okno.
 
Beta samec
1. Nadáváš jak dlaždič a v práci někoho zbuzeruješ a pokud tě to nepřejde, tak doma zmlátíš manželku.
2. Troubíš na něj a nešetříš posunky.
3. Uklidňuješ se tím, že je to dobytek a že ho osud potrestá.

Gama sameček
1. Zjistíš si podle spz, co je to zač a začneš psát dopisy - na DI, na FÚ, jeho manželce - no vždyť už víš...
 
A pak je taky možnost, že ucedíš nějaké to sprosté slovo a mávneš rukou :rolleyes:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde jsem četl, že pokud bude moudřejší pořád ustupovat, budou nám tady vládnout samí blbci. Ono se to už docela naplňuje. nesnáším, že stojím v koloně jako kretén a v odstavným si to prohání auta jako o závod, aby se nacpaly před kolonu. a jde jim to vždycky se najde moudřejší debil kterej je tam pustí. já v zásadě takový vychcánky nepouštím. (nevadí mi skútry a motorky). další pravidlo říká, že každý dělá to co mu ostatní dovolí.

a teď do mne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde jsem četl, že pokud bude moudřejší pořád ustupovat, budou nám tady vládnout samí blbci. Ono se to už docela naplňuje. nesnáším, že stojím v koloně jako kretén a v odstavným si to prohání auta jako o závod, aby se nacpaly před kolonu. a jde jim to vždycky se najde moudřejší debil kterej je tam pustí. já v zásadě takový vychcánky nepouštím. (nevadí mi skútry a motorky). další pravidlo říká, že každý dělá to co mu ostatní dovolí.

a teď do mne :-)

 

ono to není tak černobílý, jak to vypadá

 

třeba já, když opatrně podjíždím stojící kolonu odstavným pruhem, tak pouze k nejbližšímu výjezdu, o kterém vím, že tam je

 

a občas se najde vychovávač, kterej mě navzdory doprava vyhozenému blinkru zablokuje s pocitem, že páchá dobro 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď v neděli přivážel rodinu do Prahy po D10, u Brandýsa se to opravuje, zúžení a osmdesátka, a pak v jednom místě se zipují dva pruhy do jednoho. Takže tři km před zipem samozřejmě zácpa. Před tou 80 jsem po dálnici 110, tak nevím, jestli vlastně nejsem pasivně agresivní šmejd, každopádně, když jsem přijel k té 80 a brzdil na 80, tak zezadu mi za zadek přiletěl nějaý starý tmavomodrý Superb, odhadem tak ve 160, parádně to za mnou zadupl, i když musel už půl kiláku dopředu vidět, že se to na dálnici štosuje. Pak jsme poskakovali pravým pruhem v té zácpě, synek spal , povídali jsme si s ženou, žádný stres, pána v Superbu jsem si v zrcátku prohlídl, že má opálenou vyholenou lebku, půlku železářství na krku, a v autě 3 podobné kumpány, tak to bylo jasné, že auto plné takových frajerů nemůže jet s davem. Kličkoval mezi levým a pravým pruhem tak šikovně, že když jsme konečně přijeli na konec pravého a zipovali doleva, byl už někde 6 aut za námi - to jsem se normálně škodolibě usmál. Pak jsem se zase plazil pár km 110 s ostatníma v pravým, pak další zúžení a 80 - tak tam nás tihle nablýskaní kluci konečně předjeli 160 tím zúženým levým pruhem... že mě smích přešel? No jasně, doufám, že až to v těch 160 kolem něčeho omotá, nebude kolem něj tolik lidí jako tady.

 

A dnes ráno cesta do práce, potkal jsem v tramvaji kolegyni, tak jedem, kecáme, pak jdeme na semaforu po přechodu s asi 50 lidma, dalších 50 v protisměru, a v tom chumlu borec v elastickým dresu, helmičce a cool sluňákách na bajku. Zaklapnutej v nášlapech a jede. Tělo na tělo v té stovce chodců, kteří mu ani nemají moc kam uhýbat, i kdyby chtěli. Já moc uhýbat nechtěl, tak na mě udělal kyselej ksicht, když musel ty nášlapy vycvaknout a zastavit. A já jsem takovej hajzl agresivní, že jsem na něj ještě zahulákal: "Tohle je *přechod*, vole!". Nehádal se, jenom si musel chudák myslet něco o bezohledných agresivních chodcích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....

 

A dnes ráno cesta do práce, potkal jsem v tramvaji kolegyni, tak jedem, kecáme, pak jdeme na semaforu po přechodu s asi 50 lidma, dalších 50 v protisměru, a v tom chumlu borec v elastickým dresu, helmičce a cool sluňákách na bajku. Zaklapnutej v nášlapech a jede. Tělo na tělo v té stovce chodců, kteří mu ani nemají moc kam uhýbat, i kdyby chtěli. Já moc uhýbat nechtěl, tak na mě udělal kyselej ksicht, když musel ty nášlapy vycvaknout a zastavit. A já jsem takovej hajzl agresivní, že jsem na něj ještě zahulákal: "Tohle je *přechod*, vole!". Nehádal se, jenom si musel chudák myslet něco o bezohledných agresivních chodcích...

 

typická kolobuzna s voholenejma haxnama.... :angel:

 

já dnes ráno za tmy za odbočkou na Kersko potkal kolomrda, kterej ušetřil na zadní blikačce, nic moc setkání, si myslej, že jsou nesmrtelný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se bere ta nenávist ?

Autaři na cyklisty, cyklisti na autaře, autaři na motorkáře, motorkáři na cyklisty...

Kolikrát se mi zdá, že lidi, co jezděj střídavě v autě, na kole i na motorce hejtujou ty ostatní, mezi kterými zrovna v tý chvíli nejsou.

Chápe to někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se bere ta nenávist ?

Autaři na cyklisty, cyklisti na autaře, autaři na motorkáře, motorkáři na cyklisty...

Kolikrát se mi zdá, že lidi, co jezděj střídavě v autě, na kole i na motorce hejtujou ty ostatní, mezi kterými zrovna v tý chvíli nejsou.

Chápe to někdo ?

 

to je nesmysl, jezdím na všem a nehejtuju nikoho jen podle toho, na čem zrovna jede. Nemám rád blbce na čemkoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

typická kolobuzna s voholenejma haxnama.... :angel:

 

já dnes ráno za tmy za odbočkou na Kersko potkal kolomrda, kterej ušetřil na zadní blikačce, nic moc setkání, si myslej, že jsou nesmrtelný

 

je vidět, že se neorientuješ, bajker by si nohy neoholil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se bere ta nenávist ?

Chápe to někdo ?

Ta se bere v našem způsobu života. Jestliže jsme nucení celý život soupeřit a bojovat s ostatními o prostředky na živobytí, tak se nedá očekávat, že po usednutí do auta se z nás stanou ohleduplní, tolerantní a přející beránci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je vidět, že se neorientuješ, bajker by si nohy neoholil :)

 

tak to je jasný, tolju na kole nepotkáš, takže vo tom ví prd, jen ty sebevrahy dost často potkává na silnici 

 

do nenávisti to má daleko, jen takové povzdechy

 

taky tady máme borce, kterej drandí na elektrickým invalidním vozejku zadem z Nymburka do Sadský, ale prostředkem silnice

 

mohl bych o neautomobilových excesech na středočeských silnicích vyprávět dlouho, je to tu docela divočina

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to stejne. Jo, na kole jedu vic free - konkretne mam par mist, kde je nejlepsi jet jednosmerkou s minimalnim provoze - ale kdyz tam potkam auto, tak zastavim a uklidim se mezi parkujici vozy a pak az pokacuju. Podobne v aute se snazim mit od kolistu co nejvetsi distanc. Ale naopak mi prijde, ze spousta lidi na kole i v autech nemaji rozum - objizdet cyklistu s rezervou 30 cm i kdyz je silnice uplne prazdna, nebo naopak cyklisti, co se cpou vedle cekajicich nebo pomalu jedoucich aut az nesmyslne sebevrazedne, preslapujici na cervene pred autem, aby nemuseli sesednout a vyklapnout naslapy. Extrem byli dva vedle sebe jedouci cyklisti na tenke klikate silnici na Vysocine. Vubec jim neprislo blby jet bok po boku, kdy zabirali efektivne vic mista nez jeden osobak... Nejak mi tohle chovani nejde na rozum, protoze ocekavam, ze vetsina cyklistu jezdi i autem a vetsina ridicu sedela nekdy na kole. Je to jen otazka tolerance k ostatnim v provozu.

to je nesmysl, jezdím na všem a nehejtuju nikoho jen podle toho, na čem zrovna jede. Nemám rád blbce na čemkoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...