Přejít na obsah


Fotka

Citizen Marinaut Titanium JQ81

citizen

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
Žádné odpovědi

#1 jaret

jaret

    Pokročilejší začátečník

  • Member_50
  • 54 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Omega, Breitling, Longines, IWC, Seiko

Publikováno 11.srpen.2018 - 15:22

Ahoj, zkusím nabídnout tyto postarší titanové ana-digi quartzky, 10 let nošeny denně, ale kromě kosmetických nedostatků šlapou stále perfektně, baterie měněna loni v létě společně s tlakovou v Koscomu. Kompletní balení (krabice, dílky tahu, doklady), kupovány v červnu 2008 v Koscomu.

 

kolekce „Marinaut Eco-Drive“

Materiál: titan Řemínek: titan Rozměry: 40x40x10,5 mm Vodotěsnost: 100 m Napájení: baterie Záruka: xxxx Funkce: podsvícení, stopky s přesností 1/100 sekundy max. 24 hodin, 2x alarm, timer max. 60 minut, světové časy - 30 zón, zadní kryt na závit, kalendář do roku 2099, luminiscenční ručičky a indexy, safírové sklo

 

Stav dobrý, safír bez vad, jinak klasika titan - spousta drobných šrámů, odřenin a vlásečnic, jediné dva hlubší vrypy jsou na dýnku. Používání je na nich vidět, není to žádná trezorová leštěnka, ale pořád si myslím, že ostudu neudělají. Vzhledem k rozumným rozměrům a lehkosti titanu (92g) vhodné i pro chrono-dorostence :-)

 

Cena 2000 Kč, k vidění v Praze, rozumným návrhům se nebráním, výměna možná, pokud mě něco zaujme (bez větších doplatků).

 

Přiložený soubor (y)Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:citizen