Přejít na obsah

Prim cvičení "Štít 1984"


Doporučené příspěvky

Hodinky pěkný,ale vzhedem tomu,kolik stála ta bolševická šaškárna,mohli dát lepší primky,třeba automaty.Tyto jsou pro děti za splnění bobříka odvahy.Ale lepší než nic,krásná vzpomínka na šeredný časi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky pěkný,ale vzhedem tomu,kolik stála ta bolševická šaškárna,mohli dát lepší primky,třeba automaty.Tyto jsou pro děti za splnění bobříka odvahy.Ale lepší než nic,krásná vzpomínka na šeredný časi.

Tebe jak šeredně ty časy postihly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Štíte 84 som bol. Trčal som na Doupově dva mesiace, ale boli to fajn časy... bol som výrazne mladší a baby na mňa leteli... :D

Jsem rad, ze sis tenkrat uvedomil, ze jsme byli jen predsunute bojiste, ktere by se v pripade konfliktu objetovalo jako "pruzkum bojem". Byli bychom povrazdeni jako slepice. Ale za to by jsme dali SSSR drahoceny cas k preskupeni armad a vytvoreni planu na protiofenzivu.

Ale musim uznat, ze doba byla takova jaka byla. A mlady kluk v uniforme mel jinaci starosti. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tebe jak šeredně ty časy postihly?

Za komunistu jsem byl na vojně,jak tu někdo psal mladý kluk a tyto věci šli mimo nás.Pokud muže s odstupem času srovnávat,nic hezkého to tenkrát nebylo.Ptáš se jak šeredně mě to postihlo-soudruzi nám sebrali pole,lesy a zničili tenkrát rozjetou živnost.Nevím co pamatuješ ty,ale já bych to už zažít nechtěl.Ale bavme se tu o hodinkách a politiku nechme spát,alespon zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jestli si dobře pamatuji, tak někdy začátkem 80. let stály Primky 260 - 450 Kč. Nejnižší byly takové ty běžné, 330 - 360 řada Elegant (Diplomaty jsem snad v krámě neviděl) a Sporty - ty byly za 450! Pak přišly digitálky za 520 a 590 Kč. U těch ze Štítu - to bylo od armády pěkné - dneska si ty hodinky musí kluci koupit. Akorát nesplnily kategorii "military", takže vodotěsnost a luminace neměly. Což je vojákovi na nic, ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné hodinky! Jinak hádám, že se dávalo, co bylo skladem. Sporty a automaty šly vyšším soudruhům, na nižší zbylo, co zrovna zbylo... By mě zajímalo, co dostávali vojáci v USA. Hádám nějaké tritiové Marathorny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demagogie je v kurzu. Je to například projev našeho prezidenta.

Tak tohle byl spíš vtip bez politiky. Netuším, jestli se nějakému amikovi podařilo vetřít na cvičení, za ty hodinky by mu to asi stálo :-)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...