Přejít na obsah

Hamilton Khaki GMT


rach

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Opravdu šlo všechno jak na drátkách, origoš krabice s oraženým evropským záručákem, bezva komunikace. Navíc jdou po 5 dnech nošení úplně přesně takže dobrý bonus.

 

Shop:

 

http://stores.ebay.de/Cencibel-Watches

 

můžu vřele doporučit (pokud máte PayPal)

 

 

Je tam solidní kalibr, takže tu přesnost bych očekával. Ale každopádně gratuluju k hodinkám. Ze mě se pomalinku stává něco jako fanda Hamiltonu, takže je možný, že podlehnu i těmhle. Ale spíš se nedočkavě těším na tyhle (nejspíš v chronografu): http://ablogtoread.com/2008/03/31/hamilton...trument-design/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Presne tak, hodinky vypadaji zajimave, ale cim vice barev, tim drive se hodinky okoukaji. Volil bych klasiku.

Hamiltony mám rád. S touhle klasikou se taky ztotožňuji, šel bych do těhletěch! Myslím, že se neokoukají jako nějaké křiklavě barevnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

!!! Když u mých GMT 3 vytahuji korunku pro seřízení času, celý ciferník se mírně pohne" !!! Hodinky jsou stále v záruce, myslíte, že je to důvodše reklamace. Já osobně nechci, aby se mi u hodinek (nákupní doklad 17000,-) hýbal ciferník!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli seš šikovnej, tak jo :). Jednou jsem se o to pokoušel, byly tam takový obdélníkový plíšky s dírkou na minišroubek, ty bylo potřeba vzepřít proti vnitřní hraně pouzdra, po hodině kutění mi vylítnul jeden ten plíšek pryč a už jsem ho nenašel :(. Pak jsem to odnesl k hodináři a ten to tam na počkání utěsnil.... :) Pokud nepoškrábeš dno, tak snad záruku nezrušíš, Hamiltony asi nemají tu červenou tečku přes závit, co má Omega, která se poruší při otvírání....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže já si to nefouk, jelikož jsou ještě do 03/2009 v záruce, tak jsem je odnesl známému hodináři. První, co mě dostalo, víčko MADE IN CHINA, no já vím, takový je svět, ale já to prostě nemám rád a byl jsem si jist, že celé hodinky jsou SWISS MADE. Samozřejmě nikdy neotvíraný hodinky a víčko zevnitř již znatelně odřené, to jsou celý číňani.Malé mínus" Dále jak Viktor popisoval, tak bylo . Šroubky uchycení vnitřní 2x povoleny, šroubky uchycení vnější 3x povoleny. Dotáhli, nadělali pár málo fotek a zašroubovali. Jak pojedu do HK, ještě je pro jistotu hodím na test vodotěsnosti, i přesto, že mě kamarád ujišťuje, že je profík :thumbsup_anim:

post-364-1222189535.jpg

post-364-1222189585.jpg

post-364-1222189626.jpg

post-364-1222189683.jpg

post-364-1222189727.jpg

post-364-1222189814.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

za mne: pokud se ti tato - pro mne poněkud výstřední - varianta líbí, neudělals špatně, že jsi šel do nich... uváděná cena skvělá

Hamiltony mají všechny safír, automaty i zezadu, vodotěsnost nadstandard, dobré strojky (upravené ETA) a vynikající zpracování, jdou čím dál více do kurzu... ;-)

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...