Přejít na obsah

Skyracer?


OZelinka87

Doporučené příspěvky

 

Vyzkoušel jsem si je, cenu nekomentuji, ale jsou úžasně pohodlné, lehoučké a na ruce vypadají skvěle. Parádní tooly!

Musim se smat tem natisknutym indexum ala 3D.. to byl napad za vsechny prachy! neco tak nevkusneho se malokdy vidi. Ve mne to evokuje nejlacinejsi fejky z trznice.. :)

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim se smat tem natisknutym indexum ala 3D.. to byl napad za vsechny prachy! neco tak nevkusneho se malokdy vidi. Ve mne to evokuje nejlacinejsi fejky z trznice.. :)

Měl jsem to na starejch baterkovej Coltech a vypadalo to super, rád na ty hodinky vzpomínám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Měl jsem to na starejch baterkovej Coltech a vypadalo to super, rád na ty hodinky vzpomínám.

Co je super na napodobenine? To je to stejny, jako by chteli usetrit na ocelovem pouzdre, tak vzali nejake lacine blato a pochromovali to.. Priste by mohli udelat falesny chronograf s nefunkcnimi tlacitky.. to by taky mohlo vypadat super, ale opravdu je tohle ten spravny smer u premiove znacky? ;) Neber to ale nejak osobne, chapu, ze se Ti to muze libit, ale ja proto nemam pochopeni..:)

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je super na napodobenine? To je to stejny, jako by chteli usetrit na ocelovem pouzdre, tak vzali nejake lacine blato a pochromovali to.. Priste by mohli udelat falesny chronograf s nefunkcnimi tlacitky.. to by taky mohlo vypadat super, ale opravdu je tohle ten spravny smer u premiove znacky? ;) Neber to ale nejak osobne, chapu, ze se Ti to muze libit, ale ja proto nemam pochopeni.. :)

Nezlob se ale srovnáváš jabka a hrušky. To, že kvůli čitelnosti se značka rozhodně pro nějaký vzor potisku číslic se přeci nedá srovnávat s tím co píšeš. Chápu, že se Ti to nelíbí, ale to je tak všechno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...