Přejít na obsah

Pomoc s identifikací


Návštěvník enrico156

Doporučené příspěvky

Návštěvník enrico156

Ahoj chlapci,

 

potřeboval bych pomoct s tímto oříškem ( alespoň pro mě ). Podle pouzdra soudím, že to fík není, ale když už jsem na google nějaké našel, cifr byl vždy jinak řešen, takže nějaká přesnější identifikace mi uniká. Za postřehy budu vděčen. Odhaduji rok okolo 1940

 

ab01686f92ff5f479328fb30cb1e31f8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník enrico156

Rozdělávat nemůžu, jedná se o pozůstalost a majitel jen chce ze zajímavosti určit, jestli mají vůbec nějakou cenu. Hodinky se stejným pouzdrem jsem na netu našel a nemyslím si, že tento konkrétní kus je fík, protože původní majitel měl doma služebnictvo, ale nikdy neříkej nikdy že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos: možná tak, že někdo znalej aspoň řekne: jo tyto se dělali v roce od -do, je to spolupráve Panerai a Rolex, číslo modelu to a to

Zkrátka bez otevření je to věštění z křišťálové koule a těžko Ti někdo řekne,zda jsou pravé,natož číslo modelu či rok.Pokud opravdu majitel chce vědět,zda jsou original,nechat otevřít u autorizovaného prodejce či dealera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A fotky bez remenu kde bude pouzdro mezi nozkama, zadni viko, pripadne korunku je mozny ziskat nebo se na n bez sluzebnictva nesmi ani sahat? :D Kazdopadne cifernik je urcite spatne, u toho zbytku kdo vi.. ale podle historky se priklanim k Frantovi, tohle samo o sobe je polovicni identifikace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...