Přejít na obsah

PANERAI řemínky


old black

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Panove, je to II. jakost, ale origos, komplet baleni, neprosel vystupni kontrolou, ale za tech 5tis Kc rozdilu v cene proti retailu mi to vazne nevadi... Souhlasime? Bo furt vypada lip jak ten supackej cernej remen, co k tem 610 davaji z fabriky... ;)

 

Jj, je to ten k 424 nebo 425...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za pár stovek bokem v pohodě - jen jsem při pohledu na své 2 origo krokouše (s texturou je to komplikovanější) nechápal, proč ten Lovcův působí tak odflákle. 

A dlužno dodat že v kvalitě šití se ani ty "prvotřídní" opicíny nepřibližují tomu, co umí třeba náš dvorní švec Zrno - ten má švy jak z NC mašiny...  :photo:

post-18308-0-21132700-1455826804_thumb.jpgpost-18308-0-38705300-1455827521_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodám  nový řemen Martu 24 mm 125/80 nový nasazen na hodinky 5 x na ruce

cena jak jsem koupil  950 kč + event pošta nejlépe osobka v Praze- sešly se mi dva identické.

Možná i výměna za jiný identických rozměrů  také na PAM

post-227-0-91090600-1455895534_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodám  nový řemen Martu 24 mm 125/80 nový nasazen na hodinky 5 x na ruce

cena jak jsem koupil  950 kč + event pošta nejlépe osobka v Praze- sešly se mi dva identické.

Možná i výměna za jiný identických rozměrů  také na PAM

A je fuč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Mě by na NATO/ZULU u PAM nezkousnutelným způsobem vadily 2 věci:

  1. zakrytý onanistický průhled do střev +
  2. přestava prachu/písku, pohybujícího se spolu s hadrem a dodírajícího dýnko  :thumbsdown_anim:

Ještě že mám díky KFLově velkorysosti na letní prasení k dispozici dokonalý RubberB   :thumbsup_anim:

post-18308-0-93524500-1433158936_thumb.jpg

 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při pohledu na barvu luminiscence a (časem neodbytně tmavnoucí) bílé stehy si říkám, jaké by to bylo překecat Zrna aby místo "modré od Lingera" zaexperimentoval s barevně sladěnou nití:whistling:

 

PS: Všechny ty Oxfordy jsou parádní Martine - akorát bych měl každodenní dilema jestli nasadit třetí a nebo čtvrtý zprava... :rolleyes:  

(škoda že se sponama se hoši germánští nepředali, ty nevypadají nic moc...)

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dilema Radku hravě zvládneš, zvlášť když máš 320tky :guitar: a ty mají dost friendly způsob výměny řemenů na rozdíl od mojich 510tek <_<

 

Ty spony jsou fakt tragédie :bangin: , ale naštěstí má Viktor vždy PRO-V spony skladem :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...