Přejít na obsah

PANERAI řemínky


old black

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

2RC3: Modrá na řemenu (zdá se mi to zakončení jako "round-cut"?) a nebo na F-Sport?  :cool02:

 

... dobre sa ti zda, nie je to klasicke ukoncenie.

F-Sport? Ja tam vidim iba F a pod kapotou je tej modrej dost vela ... ;)

Na tychto fotkach je to ukoncenie vidiet lepsie:

 

post-10746-0-80152000-1460056653_thumb.jpg

post-10746-0-43841600-1460056692_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co můžu posoudit na RubberB, tak Round-cut bachratým PAMům opticky dost ubírá na váze - a ta kožka na dolním obrázku taky vypadá sakra dobře, smím se zeptat co je to zač? Z podobných věcí jsem zatím narazil jen na tohle...

 

Ad "modré F": Z fotky bohužel pod haubnu vidět není - a spousta fejkařů si blbiny s "F" logem nechává za příplatek osazovat i do "konfekce"...   <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Radek124: nemam pocit, ze by im uberal skor im dava iny charakter. V kazdom pripade mi chvilu trvalo kym som prisiel na sposob ako spravit ten round cut. Ta kozka je zo starej aktovky ocistena zafarbena a patinovana. Modry remen je z novej hladenice tiez zafarbeny a patinovany. Dangerous9 poznam pekne remene!

 

2 cluzoe: Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2RC3: To s tloušťkou vůbec nebyla výčitka - naopak, potápkové pouzdro 1950 napěchované automatickým strojkem je bachraté až až, takže mírné optické odlehčení pomocí vhodného tvaru řemínku je víc než žádoucí - však proto mám taky tak rád RubberB. A jestli jsou ty řemínky Tvá vlastní práce (omlouvám se za zabedněnost že mi to nedoklaplo hned), pak je to opravdu paráda :speak_cool: ...přijímáš objednávky po SZ?  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Radek124 & cluzoe: velka vdaka za zaujem ale zatial nerobim na objednavku lebo to mam len ako hobby vo volnom case.

Na druhu stranu to chce este dotiahnut nejake detaily na tom round cute aby som mohol nejake objednavky prijat.

Som rad, ze sa vam moje remene pacia ale pre tuto chvilu to fakt nedam.

Este raz velke diky za zaujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Nejen dobré, ale taky parádně barvené, tvarované a i přes "round-cut" provedení snadno vyměnitelné - prostě vlhký sen šťastného Paneraisty!!!  :sweatdrop:

post-18308-0-70479400-1462825496_thumb.jpg

Detaily o prototypech (s ohledem na autorovu nemístnou skromnost) prozrazovat nebudu - ale těšte se na sraz  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Snad nebude vadit když to dám i sem pokud ano prosím moda o smazání.

Prodám nový řemen od Martu  125/80  3.5 mm 24 mm celkem na ruce 2 hodiny, ideální na PAM.

Důvod směšný ženě se na mě líbí daleko více ten můj starý jednoduchý ošoupaný řemen bez prošití.

Prodám prakticky za to za co jsem koupil 890 kč.

Když tak prosím SZ

post-227-0-46331300-1464080724_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...