Přejít na obsah

PANERAI řemínky


old black

Doporučené příspěvky

Včera při hraní s řemínkama mě zaujal jeden sympatický detail vrtaných nožek na 572, díky kterému je i bez "dvoupárátkového rychloupínání ala 312/320" výměna řemínků pořád hračka - skutečně stačí 1 párátko + libovolné trsátko/kreditka  :photo:

post-18308-0-71922700-1477781243_thumb.jpg

 

Když si vzpomenu na oblepování a laborování s kleštičkama u napiglovaných nevrtaných nožek Rolex GMT2c...  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Včera při hraní s řemínkama mě zaujal jeden sympatický detail vrtaných nožek na 572, díky kterému je i bez "dvoupárátkového rychloupínání ala 312/320" výměna řemínků pořád hračka - skutečně stačí 1 párátko + libovolné trsátko/kreditka  :photo:

attachicon.gifIMG_1404.jpg

 

Když si vzpomenu na oblepování a laborování s kleštičkama u napiglovaných nevrtaných nožek Rolex GMT2c...  :whistling:

Amen!! :) panerai je v tomhle holt napred. Je to ale styl panerai neustale dokola menit reminky i nekolikrat za den, u rolexu to udela clovek jen parkrat za zivot... :D nebo aspon to mam takhle ja...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez rad menim remienky a system u panerai je super, preto nad tou znackou stale rozmyslam, ale mam obavy s ich nositeľnosťou  :)

 

Včera při hraní s řemínkama mě zaujal jeden sympatický detail vrtaných nožek na 572, díky kterému je i bez "dvoupárátkového rychloupínání ala 312/320" výměna řemínků pořád hračka - skutečně stačí 1 párátko + libovolné trsátko/kreditka  :photo:

attachicon.gifIMG_1404.jpg

 

Když si vzpomenu na oblepování a laborování s kleštičkama u napiglovaných nevrtaných nožek Rolex GMT2c...  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez rad menim remienky a system u panerai je super, preto nad tou znackou stale rozmyslam, ale mam obavy s ich nositeľnosťou  :)

Resil jsem stejne dilema, strasne jsem si zvykl pred tim na Rolby a jejich velikost a nositelnost a bal se velikosti PAM. Tyhle obavy se ti rozplynou hned jak si je das na ruku!! Vzhledem k velikosti jsou neskutecne pohodlny a nositelny... zkus sam a uvidis.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nositelná velikost je strašně subjektivní pojem a zdaleka nezávisí jen na obvodu zápěstí - v Tudor vlákně to trefně klasifikovali jako "ruku typu Lovečák/Vysočina", což určuje jestli se případné vysoké dýnko bude mít do čeho zabořit...

 

V rámci řemínkového pokusničení dnes došlo i na pár odložených kousků, které mi nesedly k 320...

 

"Referenční" bíle prošitý origo XXL aligátor:

post-18308-0-67161500-1477839043_thumb.jpg

 

Černě prošitý origo aligátor:

post-18308-0-77950900-1477839057_thumb.jpg

 

Černočerný, (snad) kůží podšitý hadrák:

post-18308-0-82098500-1477839082_thumb.jpg

 

No a teď "kolektivní" babo raď který? Subjektivně nejpříjemnější je mi pořád semišák, akorát ta "Golden Buck" barva mi neladí k hadrům  -_-

post-18308-0-86770200-1477667365_thumb.jpg
Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzdy je to o subjektivnim dojmu... :)

 

Jinak semisak je z nich nejvic, ale ladit k nemu outfit kazdy den musi byt nadlidsky ukon... :D ideal kombinovat asi se sterilnim krokousem...

 

Nejhorsi na tom je, ze tem PAM snad slusi uplne vsechno, je to jen otazkou okoukani a vyvoje subjektivnich dojmu a preferenci v cloveku... je to filosofie jak prase

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Snažím si vsugerovat, že 8 tisíc za takový kousek staré popraskané kůže je totální magořina. Zatím vede rozum ale je to  :wub:

 

 

 

 

edit: A když už tady vzdychám, včera jsem vydražil nové obutí na 372. Zkusím to s 22mm sponou. Spona na 26 mm řemen je strašně široká a ve spodní části zápěstí to není moc příjemné. Dražba byla dramatická, 3 minuty před koncem byla cena 30 liber, nakonec jsme se dostali lehce přes stovku. Za nový řemen se sponou to není špatný výsledek. Máme radost!

 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud by měl někdo zájem tak prodám nový nenošený řemen na Panerai od Martu premium calf distressed   24 mm,  spona polished .Sešly sem mi 2 Je to tento

http://www.martuleather.com/store/p74/Vintage_Black_Leather_Watch_Strap.html

Cena1100 českých

post-227-0-20015500-1485796363.jpeg

post-227-0-88822900-1485796389_thumb.jpeg

post-227-0-60512600-1485796435_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten popraskanej řemen je super! Dá se sehnat někde z druhé ruky, aniž by člověk musel vysolit 10 K u AD? Má nějakou konkrétní referenci?

Sorry, dlouho jsem tu nebyl...Tenhle prodejce na ebay má poměrně slušnou a často aktualizovanou nabídku originálních PAM řemenů za super ceny a je ochoten o ceně i jednat. Třeba za ten popraskaný chtěl hroznou raketu a dohodli jsme se na 120 librách včetně pošty mimo ebay. Je z UK, takže je doma za týden, žádné DPH a clo (zatím).

 

http://www.ebay.com/usr/autograph2b?_trksid=p2060353.m1438.l2754

 

Reference by měla být MX006DJ1, ale nejsem si jistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, dlouho jsem tu nebyl...Tenhle prodejce na ebay má poměrně slušnou a často aktualizovanou nabídku originálních PAM řemenů za super ceny a je ochoten o ceně i jednat. Třeba za ten popraskaný chtěl hroznou raketu a dohodli jsme se na 120 librách včetně pošty mimo ebay. Je z UK, takže je doma za týden, žádné DPH a clo (zatím).

 

http://www.ebay.com/usr/autograph2b?_trksid=p2060353.m1438.l2754

 

Reference by měla být MX006DJ1, ale nejsem si jistý.

Dík moc za info, budu to hlídat, až dá něco do prodeje. Tyhle popraskaný řemeny byly původně na prvních sériích PAM 510 a pak je bohužel nahradily o poznání nudnější obyčejný černý kožený...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by měl někdo zájem tak prodám nový nenošený řemen na Panerai od Martu premium calf distressed   24 mm,  spona polished .Sešly sem mi 2 Je to tento

http://www.martuleather.com/store/p74/Vintage_Black_Leather_Watch_Strap.html

Cena1100 českých

Ještě volný
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík moc za info, budu to hlídat, až dá něco do prodeje. Tyhle popraskaný řemeny byly původně na prvních sériích PAM 510 a pak je bohužel nahradily o poznání nudnější obyčejný černý kožený...

Jj, ten řemen už se nedělá a neprodává, z druhé ruky a ještě k tomu nový a se sponou skoro scifi.

Byla to náhoda, že jsem na něj natrefil, a zvažoval jsem ho i za tu původní šílenou osmičku. Nabídka na 120 liber včetně pošty přišla na Štedrý den ráno, tak jsem si udělal radost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ten řemen už se nedělá a neprodává, z druhé ruky a ještě k tomu nový a se sponou skoro scifi.

Byla to náhoda, že jsem na něj natrefil, a zvažoval jsem ho i za tu původní šílenou osmičku. Nabídka na 120 liber včetně pošty přišla na Štedrý den ráno, tak jsem si udělal radost ;)

Kdyby ses ho někdy chtěl zbavit, tak beru
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...