Přejít na obsah

PANERAI řemínky


old black

Doporučené příspěvky

Na PAM je fajn že snesou jak odrbané kousky, tak samodomo i sterilní tovární produkci - a Zrno, Habaděj i Šíma svou práci dělají parádně.

Ale co se komplikovanějších konstrukcí a finálních úprav týče, široko daleko nedostižným machrem pro mě dodnes zůstává RC3  :speak_cool:

post-18308-0-12488300-1463571000_thumb.jpg
(foto mého "prototypu" z archivu - a už se docela těším s čím se vytáhne na letošním srazu!)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Dnes dorazil novy remen od RC3 a opet naprosta pecka.. modry pstros, pred sluzebni cestou velika radost.

Já ti nevím, je to dva roky co jsem nebyl daleko od toho si 423 na dovolené pořídit, ale mně tam nejlíp pasuje ten originál hnědý broušený řemen. Líbí se mi barevně i materiálově a dává to smysl i s ohledem na barvu ručiček. Ale každý to má jinak. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím, je to dva roky co jsem nebyl daleko od toho si 423 na dovolené pořídit, ale mně tam nejlíp pasuje ten originál hnědý broušený řemen. Líbí se mi barevně i materiálově a dává to smysl i s ohledem na barvu ručiček. Ale každý to má jinak. :)

Jasny, to chapu, nicmene je treba podotknout ze nazivo je to dost odlisne. Mas pravdu ze original je barevne dobre sladen, nicmene si troufnu rici ze PAM snesou, co se barevnosti a odlisnosti remenu tyka, hodne a s jinym remenem uplne jine hodinky. Nicmene kazdy to mame jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • Po roku...

Zkouším sílu fóra a znalců.

Vybírám nový řemen pro 111 a narazil jsem na tento. Láska na první pohled. Mělo by jít o "BandRBands Rowdy Horween Strap", který už je nedostupný. Mají podobné ... ale není to ono.

Takže dotaz: máte tip, kde bych sehnal co nejpodobnější řemen, tedy tmavá přírodní kůže s nekontrastním prošitím, ALE HLAVNĚ prošití bude jen po stranách?

pam2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Po roku...

Ahoj,

chtěl bych se zde zeptat na jednu asi úplně přiblblou otázku, ale zajímá mě, zda tady někdo nosí Pamy na origo řemenu z bedny.

Já jsem je hned po rozbalení přezul a jelikož jsem jeblej, tak měním řemen někdy i 3x denně 🤪.

Co se týče origo aligátora, tak jsem ho nikdy nenasadil a říkám si jestli to není škoda.

Co vy na to?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...