Přejít na obsah

PANERAI řemínky


old black

Doporučené příspěvky

;)

 

..... taky si myslím, že to nebude až takový průser - objednal jsem taky jeden od MARIO PACI, který je podstatně dražší, tak jsem zvědavý na rozdíly

 

Myslím že tam rozdíl musí být... kroko v této ceně..

Kdyby jsi měl čas, rád bych oba řemeny viděl. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím, že ty od Boba nejsou pravý aligátor - většinou používá termín "alligator grain" a IMHO tím myslí řemínek s aligátořím vzorem. Žádný pořádný "gatory" za 29/39 EUR nejsou. Mám od něj dva řemínky a oba jsou velmi dobrý, ale nejsou to "krokouši". Dobrý jsou i ty jeho spony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Já mam aligátoří řemínek od Stowy za 110 EUR, což je průměrná cena, zato kvalita prvotřídní ...

Jestli někdo prodává cca za 1/5 ceny, asi to až tak z tohohle ještěra nebude ... B)

průměrná cena aligátora u Schaffhausenu je 6t korun a na prdel jsem se z něj taky neposadil - v těchto případech jde spíš o to co je vytesáno ze spodu za název a od toho se odvíjí cena, která nemusí mít s kvalitou nic společného

 

co jsem měl zatím možnost vidět tak nejlepší (ne nejhezčí) řemen byl na Hanhartech - pěkně tlustý a při tom měkký :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že ty od Boba nejsou pravý aligátor - většinou používá termín "alligator grain" a IMHO tím myslí řemínek s aligátořím vzorem. Žádný pořádný "gatory" za 29/39 EUR nejsou. Mám od něj dva řemínky a oba jsou velmi dobrý, ale nejsou to "krokouši". Dobrý jsou i ty jeho spony.

 

A je to nějaká kůže nebo PVC (koženka)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
A je to nějaká kůže nebo PVC (koženka)?

 

 

tady je třeba popis pštrosa

 

This BOB deployment strap of premium quality is made with high precision according to Panerai OEM specifications - ostrich grain strap in "dark brown" with white stitching. BOB manufactures these straps by hand especially for Panerai watches. The edges are coated with leather - an indication of best quality. All dimensions in line with Panerai specifications. BOB only uses highest quality leather to guarantee highly comfortable wearing. The back is made of soft calf with anti-allergic coating. It is only suitable for the OEM Panerai deployment clasp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

průměrná cena aligátora u Schaffhausenu je 6t korun a na prdel jsem se z něj taky neposadil - v těchto případech jde spíš o to co je vytesáno ze spodu za název a od toho se odvíjí cena, která nemusí mít s kvalitou nic společného

 

co jsem měl zatím možnost vidět tak nejlepší (ne nejhezčí) řemen byl na Hanhartech - pěkně tlustý a při tom měkký :)

Já můžu srovnávat, takže můžu s klidnym svědomim říct, že aligátor od Stowy je lepší než ten od IWC ... B)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Já můžu srovnávat, takže můžu s klidnym svědomim říct, že aligátor od Stowy je lepší než ten od IWC ... B)

.... to rád slyším, protože jsi potvrdil to co jsem napsal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja muzu dle osobni zkusenosti rict, ze moc hezky (s velkou davkou ironie) krokodyli remeny nabizi Longines, za bratru 8k CZK je to solidni vytvor - a to jak napriklad na Longines Lindbergh tak i k tem LungoMare - myslim, ze ten remen krokodyla nevidel ani v ZOO.. Ale kdyz si to lidi kupujou tak proc ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ke každému řemenu mít originální sponu, dutinky, šroubky...

To už bych já měl v součtu v ceně dalších Panerai. :hang:

 

Kdo se s těmi sponami má pořád přehazovat. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
A je to nějaká kůže nebo PVC (koženka)?

BOB tam píše,že je to ECHT kůže - rozhodně jsou konkurence schopné tomu co Panerai dodává s novými hodinkami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ke každému řemenu mít originální sponu, dutinky, šroubky...

To už bych já měl v součtu v ceně dalších Panerai. :hang:

 

Kdo se s těmi sponami má pořád přehazovat. :D

Já mám dutinek asi 50, spon 6 (z toho 2 s logem, zbytek čistý) a řemenů už tak 10. Stejně ale měním jen 2-3.

Nicméně cena za to všechno ani po sečtení a vynásobení deseti cenu dalších OP nedá :-) To bych měl radší další OP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)

Originální spona v ČR cca 4000 Kč, překlápěcí cca 10000 Kč.

Orig. dutinky a šroubky nevím, ale cca 1000 Kč.

Řemenů asi 20, takto to už na jedny PAM je, ne?

Upraveno uživatelem Ondraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...