Přejít na obsah

jaké "letecké hodinky"


no-one

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny přívržence Breitlingu a létání.

 

Po prvotním rozkoukání a rozhoupání jsem se rozhodl koupit si hodinky od Braitlingu. Jako pilot a vůbec velký nadšenec pro létání mě samozřejmě nejvíce zajímají hodinky pro letce :)

Měl jsem předvybrané modely AirWolf, AeroSpace a B1. Byl jsem se včera podívat u Dušáka a musím říct že mě nejvíce ohromily BlackBird :)

Máte s nimi někdo nějakou zkušenost? Jsou tyhle hodinky vhodné na "běžné"nošení? (cca 12.hod denně na ruce), případně do vzduchu (kde můžou taky chytit nějaký náraz apod.) - mám namysli zda mechanický strojek není náchylnější a nevyžaduje "speciální péči" :) (omlouvám se možná za stupidní dotazy, ale budou to moje první "lepsí" hodinky).

 

A ještě bych se chtěl zeptat kde hodinky nejlépe koupit. Jsem připraven a ochoten za ně utratit nemalý peníz, ale zdá se mi velký cenový rozdíl např. na webu jsem je našel, že se dají koupit za cca $5000 přitom dušák je prodává za 145tisíc. Což mi přijde jako velký nepoměr :) Ale zase se bojím koupit je pře net.

Vyplatí se pro ně někam dojet? :)

 

Velice děkuji za jakoukoliv odpověď či názor.

Vítek

 

 

 

Všichni říkají, že nejlepší ceny jsou v Emirátech. Nemám s tím zkušenosti, nakupuju (asi špatně) u nás.

Od 18. do 21.5. bych měl být v Dubaji. Jesli chceš (a vydržíš měsíc !), tak se tam podívá. V tom případě děj vědět, na co konkrétně se mám dívat. Evtl. pošli SZ s telefonem, kdyby bylo potřeba zeptat se konkrétně.

Stejně si ale myslím, že člověk, kterej se rozhoduje mezi 2 modely, je už tak natěšenej, že nebude schopen měsíc čekat.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 176
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud extra dokupujes kovovy tah, vyjde te to daleko draz, nez kdyz si ho koupis rovnou s hodinkama. Myslim originalni kovovy tah.

Bentley ná tahu 190 t, na kúži 168. Tah 34 t , kroko 12. Vycházím z tohodle, kde je to evidentně jedno. Možná u jiných modelů ne, nebudu se hádat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekosi donutil jsi me vyhrabat cenik Breitling 2007/2008, takze konkretne model Skyracer, cituji z ceniku:

Skyracer Automatik, Stahl, Professionalband II Stahl - 4140,- Euro

Skyracer Automatik, Stahl, Krokoband - 4130,- Euro (na kaucuku cena bohuzel neni)

Professionalband II Stahl - 360,- Euro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurnik letec a nemá Navitimer. :D Jinak na lítání v Boingu je putna jaké jsou to hodinky. Pokud to bereme z praktické stránky. A Nejvíc praktické budou asi Airwolf nebo něco jiného z řady professional.

 

 

no ... asi takhle. Nejsem! letec profesionál (ikdyž mě to těsně minulo) nýbrž sportovní :)

A to do nedávné doby převážně plachtař, teď tak trochu tíhnu k motoru.

Takže můj Boing je Piper PA-28 :D

 

Jinak sem to myslel spíš, že jsem obrovský fanda do lítání a všeho kolem, takže se chci hodinkama

přihlásit k přívržencům létání. Dát tak najevo svoje zájmy. Hodinky nechci jenom do kabiny za knipl,

ale i na nošení do práce, tzn. do kanceláře :)

 

Ale trochu ste mě nahlodali :) Je fakt, že ty B1 (ty už jsem na breitling.com nenašel) nebo AirWolf nabízí řadu užitečných funkcí.

Sakra, myslel sem že mám vybráno a vyhráno a teď to asi bude velikej vnitřní boj.

 

Zase na druhou stranu jsou BlackBird mechanický, a tak budou mít větší hodnotu z té hodinkářské stránky.

 

A teď babo raď :helpsmilie:

Asi to bude chtít časem dvoje :suicide_anim:

 

PS: moc děkuji za názory ;-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekosi donutil jsi me vyhrabat cenik Breitling 2007/2008, takze konkretne model Skyracer, cituji z ceniku:

Skyracer Automatik, Stahl, Professionalband II Stahl - 4140,- Euro

Skyracer Automatik, Stahl, Krokoband - 4130,- Euro (na kaucuku cena bohuzel neni)

Professionalband II Stahl - 360,- Euro

Dopiš cenu krokobandu a bude to k něčemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ... asi takhle. Nejsem! letec profesionál (ikdyž mě to těsně minulo) nýbrž sportovní :)

A to do nedávné doby převážně plachtař, teď tak trochu tíhnu k motoru.

Takže můj Boing je Piper PA-28 :D

 

Jinak sem to myslel spíš, že jsem obrovský fanda do lítání a všeho kolem, takže se chci hodinkama

přihlásit k přívržencům létání. Dát tak najevo svoje zájmy. Hodinky nechci jenom do kabiny za knipl,

ale i na nošení do práce, tzn. do kanceláře :)

 

Ale trochu ste mě nahlodali :) Je fakt, že ty B1 (ty už jsem na breitling.com nenašel) nebo AirWolf nabízí řadu užitečných funkcí.

Sakra, myslel sem že mám vybráno a vyhráno a teď to asi bude velikej vnitřní boj.

 

Zase na druhou stranu jsou BlackBird mechanický, a tak budou mít větší hodnotu z té hodinkářské stránky.

 

A teď babo raď :helpsmilie:

Asi to bude chtít časem dvoje :suicide_anim:

 

PS: moc děkuji za názory ;-)

 

Vítej v klubu podobně postižených ...myslím, že jsi na to přišel. Jedny na lítání B1/Airwolf/Emergency ( holt dva koníčky minimálně dvoje hodinky ), a pak třeba letecké B-uhren, samozřejmě mechanické. Oboje jsou letecké, ale každé úplně jiné. A nebo troje? Časem.... :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekosi donutil jsi me vyhrabat cenik Breitling 2007/2008, takze konkretne model Skyracer, cituji z ceniku:

Skyracer Automatik, Stahl, Professionalband II Stahl - 4140,- Euro

Skyracer Automatik, Stahl, Krokoband - 4130,- Euro (na kaucuku cena bohuzel neni)

Professionalband II Stahl - 360,- Euro

Uf, tak to mě chtěli v obchodě na Flóře (Pražáci možná ví) pěkně ojebat. Tam mi ho nedávno chtěli prodat za 900 Euro. Máš tu cenu kovového tahu dobře? I na watch.de je mají kovové tahy (ale jiné, to uznávám!) od 800 Euro.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf, tak to mě chtěli v obchodě na Flóře (Pražáci možná ví) pěkně ojebat. Tam mi ho nedávno chtěli prodat za 900 Euro. Máš tu cenu kovového tahu dobře? I na watch.de je mají kovové tahy (ale jiné, to uznávám!) od 800 Euro.

Ceny tahů jsou rozdílné. Cca od 10 do 35 tisíc. Bavím se o oceli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absolutně nesmyslná cena. Normálně cca do 10-ti tisíc.

Hm, to je hezký. Dokonce mi to ukazovala v ceníku, který měla právě v Eurech a pak to přepočítávala na kalkulačce na koruny. Asi mi to ukazovala v ... nevim čem. Už tam nepůjdu. Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, to je hezký. Dokonce mi to ukazovala v ceníku, který měla právě v Eurech a pak to přepočítávala na kalkulačce na koruny. Asi mi to ukazovala v ... nevim čem. Už tam nepůjdu. Díky za info.

Tak například na Authentic Watch stojí 475 usd-cca 7500 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak například na Authentic Watch stojí 475 usd-cca 7500 kč.

Jo, taky jsem si to už našel. Ale tady šlo asi spíš o evropské ceny. Což nic nemění na tom, že 360 Euro je ještě celkem únosných 9000 Kč a ne ta pálka, co mi říkali ve Watch de Lux nebo jak se to tam přesně jmenuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, taky jsem si to už našel. Ale tady šlo asi spíš o evropské ceny. Což nic nemění na tom, že 360 Euro je ještě celkem únosných 9000 Kč a ne ta pálka, co mi říkali ve Watch de Lux nebo jak se to tam přesně jmenuje.

Auth Watch má ceny nízké, ale u řemenů a tahů jsou cca o 30% níž, to znamená 7500 u nich asi tak 11000 tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, taky jsem si to už našel. Ale tady šlo asi spíš o evropské ceny. Což nic nemění na tom, že 360 Euro je ještě celkem únosných 9000 Kč a ne ta pálka, co mi říkali ve Watch de Lux nebo jak se to tam přesně jmenuje.

Jestli ho chceš, tak Ti zjistím cenu, ale objednat to z USA bych se nebál, nejsou to hodinky. Ale rozdíl nebude velký, zeptej se v Carollinu, u Altmana, nebo Hanák- kam to máš blíž. Na tom snad nemůžou nic dokurvit ani u Dušáka, i když..... :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ho chceš, tak Ti zjistím cenu, ale objednat to z USA bych se nebál, nejsou to hodinky. Ale rozdíl nebude velký, zeptej se v Carollinu, u Altmana, nebo Hanák- kam to máš blíž. Na tom snad nemůžou nic dokurvit ani u Dušáka, i když..... :crying_anim02:

Uff, to jsme si asi nerozuměli, já ho už nesháním. Jen jsem tím úvodním příspěvkem chtěl říct, že na tý Flóře je to lepší nekupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...