Přejít na obsah

Chronomag pamětihodnosti


Doporučené příspěvky

Je to dost vytrzeny z kontextu. Asi bych sem dal odkaz na celý zamceny vlákno a zejména na Bertuv závěr, kterému naprosto rozumím

No otazka je, jaka bude monetizace.Aby to spis nezasahlo ty, kteri jsou v tom nevine, a prekupnikum to bude jedno, protoze si najdou jiny kanal.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci tady znovu rozjíždět flame.

Odkaz na původní vlakno:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/127500-chucpe-anone/?fromsearch=1

Děkuji, obrázek jsem si udělal :-) Osobně jsem proti jakékoliv formě bonzáctví, donášení, udávání a to v jakékoli formě....třeba nenápadné navádění ostatních, on se totiž vždycky nějaký ten krypl chytne, který by na to sám nepřišel. Dan010 může být fajnový člověk, ale jak píšu, tohle jsou vcelku dost nebezpečné nápady a posty. Toť vše za mě, nechci si kazí neděli takže se k tomu vyjádřovat už nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já mám v sobě pár deci vína, možná i proto mi tento dotaz přijde tak skvělý že by měl být zapsán zlatým písmem. Poklona Milisáku :)

 

Zmizík ve vlákně kila dolů:

 

Morepowere, ještě takovej zákeřnej dotaz: Řekněme, že někdo se ráno nasnídá a pak pojede na kolo, třeba 70, 80km. A přitom si dá, například, 10 piv plus nějaký hospodský jídlo. Co se stane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

5etter

 

Hotovo. Už jsem myslel, že si je budu muset nechat, ale nakonec se povedlo a hodinky putují skoro až na Ukrajinu. To je dobře. Vzhledem k tomu, že se na nich furt něco sere jsem si přál, aby šly co nejdál :)

 

Krásné zakončení prodeje. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Tohle by taky nemelo zapadnout :-)

 

Vyměnili mě obvodního doktora, do té naší dědiny už nikdo nechce. Šarlatán je to, plíce mě léčí mačkáním bodů na uších a už mi je chtěl i propíchnout magor jeden, rentgen odmítá, doporučení k plicnímu odmítá. Tři týdny chcípu, na plicním první možný termín duben, tak si říkám kam na to super duper zdravotnictví furt chodíte? Možná tak do Prahy :-) V nemocnici samej Ukrajinec, všichni nepříjemný jak sviňa...takže opět přes známost už čekám v čekárně, aspoň že tak se ještě dá. Ale třeba zubaři a pediatřity, ti už u nás vyhynuli před lety jak dinosauři...:-) :-) :-) Na mě starého antiČíňana budou zkoušel nějakou akupunktůru, no to je krach!! :-)

  

 

Bydlis v prdeli, tak mas na hovno zdravotnictvi :) V Brne je to do pohody.. Zas mas ty bike vylety po horach za humnama. Tak prestan skucet a umri jako chlap :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

wizard-ov stručně zhodnotil uživatele Chronomagu:

 

Tak jsem to sepsal - když už, tak už....takže:

 

Damasko - Kokoti

Seiko - Socky

Prim - Socky 2

FullGold Prim - zpovykaní zbohatlíci

Rolex - jen zbohatlíci

AP - z rozežranosti už nevím co by...

PP - vykořisťovatelé společnosti

Hublot - pozéři

PAM - pozéři (sociální verze)

Tag Heuer - studenti

Grand Seiko - blázni

Tissot - McD employer of the month

Certina - šedé myši

Tudor - wannabe Rolex

Sinn - pedofilové

Junghans - topenáři

Vostok, CVSTOS - Putinovi agenti

Traser, Luminox - Airsoft boys (starší ročníky s modrými knížkami)

Eterna - začínáme s cenou na -73% a i to je moc

Breitling - AAA Auto, praporky na dvoře, podnikatelské baroko, kroksy

Steinhart - středoškolští repetenti

Doxa - po prvním šnorchlu v Egyptě

Oris - šedé myši, nakupující ve slevách po obchoďácích

Longines - cyklisti a další hmyz

Maurice Lacroix - pojišťováci a prodavači hrnců (pouze zhruba prostřední patra v pyramidě)

Zenith - hipíci

Muhle Glashutte - lidi bez vkusu a vtipní jak Mutti Merkel

Orient - bez komentáře

IWC - snobi, co jim Steinhart není dost dobrý

G-Shock, Timex - alkoholici

 

pokud jsem na někoho zapomněl, tak se omlouvám.... (BTW já spadám asi i do několika skupin ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hardslimer, faktická poznámka ve věci "tchýně to ne a ne zabalit" v předvánočním flame:

 

No jo, kuci. Ja bych rad pridal ruku k dilu, ALE!!!

Muj tchan je byvaly hornik a kdybych mu rozbil pracku, mycku, kucharku, vakuovou pumpu na sperma atd.. Toz by byly dva funusy naraz. Furt ma paru jak cyp. 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

VintageLover postnul do statutu svoji upravu klasickeho Hitlerovskeho videa, ktere se musi zaradit do zlateho fondu.

 

https://www.captiongenerator.com/1590132/Hitler-Daytony

 

a aby i poletech bylo zrejme o co jde, pridavam inzerat, ktery to (asi) vyvolal :) Krom politiky rolexu ohledne dostupnosti ocelovych modelu samozrejme :).

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/133885-rolex-daytona-ref-116500ln/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VintageLover postnul do statutu svoji upravu klasickeho Hitlerovskeho videa, ktere se musi zaradit do zlateho fondu.

 

https://www.captiongenerator.com/1590132/Hitler-Daytony

 

a aby i poletech bylo zrejme o co jde, pridavam inzerat, ktery to (asi) vyvolal :) Krom politiky rolexu ohledne dostupnosti ocelovych modelu samozrejme :).

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/133885-rolex-daytona-ref-116500ln/

 

doplnim jeste link na video na jutubu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Ondoni

Zdolat vysněný vrchol je pecka, ale s odstupem času zjistíš, že vrátit se v pořádku do základního tábora je nejvíc. Takže podle mě je vrchol mít nějaký ten kousek vyšší hodinařiny a zároveň umět neohrňovat rypák nad kouskama, na kterých tu většina vyrostla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...