Přejít na obsah

Chronomag pamětihodnosti


Doporučené příspěvky

Šel. Jestli si vzpomínáš, tak jsem tak před 2-3 roky nastavil na 1. dubna výměnu slova hodinky za holinky. Pár lidem to chvíli trvalo, než jim došlo, že je Apríl. :lol2:

Holinky s manuálním nátahem nezní špatně. Sám vím jak mi na chatě trvá než si je natáhnu. Ha Ha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Já měl jednou v živote drahý hodinky, ale musely z domu, páč nosit jsem je nemohl a to kvůli lidem.

Společnost tu na takový věci není připravena.

 

 

pozn. - doplněna interpunkce a opraveno typo

vlákno najdete zde, od strany 55

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/19755-měsíční-plat-a-cena-hodinek/page-55

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Shodou náhod jsem na tuhle kapelu narazil zrovna o víkendu. Volá mi kámoš, že je u táty a pomáhá mu objednat z aliexpressu nějaký digitálky, ale neví, jestli mu budou. Jedinej údaj o délce je tam prý "kapela 20 cm". Tak chvíli marně přemýšlim, co by to mohlo znamenat, v domnění, že se jedná o nějaký anglický výraz. Pak povídá, jestli tu stránku nemá radši přehodit do angličtiny. V tu chvíli mi to docvaklo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Krásná odpověď člena "kdojinej" v topicu o koupi hodinek u AD či nonAD (šedivka):

"Voe uz si nejaky hodinky kup at je pokoj, to je reci kolem, hotova onanie. Kdo to ma furt cist. A kdyz to doctu do konce tak napises hodinky nemam a neplanuji. To je jak dotahnout domu nejhlasitejsi pichnu z baru a zjistit ze ma v gatich misto krasne puklyho jezka dvacet deka tocenyho salamu vcelku."

 

Odkaz na vlákno: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/122602-sedivka-vs-nesedivka/page-7&do=findComment&comment=2233873

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze tys myslel spis vlakno nu pagadi limitku?

Nene, ma to spravne. Tohle vlakno miluju, sleduju ho, ale nekazim ani svejma fotkama a ani recma :-). Smesice super fotek, inteligentniho humoru, obcas trochu drsnejsiho, delani si legrace sam ze sebe,..... Evidentne se tam sesla spolecnost nekonfliktnich, inteligentnich floutku :-), co je pro ne znacka vostok milenkou a zenou na celej zivot.

Fakt zavidim.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...