Přejít na obsah

Protrek PRG-650Y - máte je?


budo

Doporučené příspěvky

Ahoj, máme na prodejně světlejší (levnější) variantu Casio PRG 650-1. Ty tvoje by byly na objednání. 

Ale pro představu o velikost, funkcích a celkovém dojmu by to mohlo stačit ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiří Štencek ahoj, promiň, asi jsem Tvou zprávu přehlédl. Díky za informaci. Do Prahy se zase tak často nedostanu (resp do centra). Ta varianta 650 je pro mne lákavější. To, že indexy nejsou celé bílé, se mi líbí víc a méně to ruší celkový vzhled hodinek, který bych rád udržel co nejvíce v černém military designu. To je asi ale jedno. Funkce budou stejné. Můžu se Vás obou zeptat, jak je na tom s funkčností countdown? Zejména ve srovnání s možnostmi, které jsou popsané tady (https://bit.ly/2wHucGI):
"Rozsah timeru (countdown) je až 24 hodin, pro mne je to velmi zajímavý rozsah. Vývojáři Casio pro nás dokonce připravili několik hodnot, ze kterých lze jednoduše vybírat ? 1, 3, 5, 10, 15, 30, 45, 60 minut. Samozřejmě si můžete nastavit svoji (custom) hodnotu. A to nejen v rozsahu hodin a minut, ale tyto hodinky jako jedny z mála umožňují i nastavení sekund. Ukončení měřeného intervalu může být trojí ? buď hodinky jen zapípají (10×) a tím vše končí, druhou možností je automatické opakování (repeat) intervalu až do ručního zastavení (ale jen úsek do 60 minut). A uchvátila mne třetí možnost, kdy po skončení intervalu hodinky zapípají a automaticky se zapne samostatný chronograf! Takže pokud si třeba spustíte upozornění do začátku (nebo konce) pracovní doby, tak rovnou vidíte, o kolik jste přišli pozdě (nebo přetahujete)."

A máte třeba nějaké srovnání stran přesnosti vůči Suunto?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...