Přejít na obsah

Nenošené hodinky Prim - cena?


Doporučené příspěvky

Ahoj,

našel jsem v šuplíku úplně nové Primky cal. 66. Jsou jako nové, bez jediného škrábance, na zadním víčku je ještě dokonce krycí modrá barva. Máte nějakou představu o ceně, za kterou by se daly prodat? Jdou bez problémů. Tah nový není, ten jsem tam nechal přidělat (byly bez něj).

post-33853-0-36079200-1536143433_thumb.jpg

post-33853-0-20157400-1536143434_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie,nerobili.

Je to skládačka.K tomuto cifru :Púzdro zle

                                                  rúčky zle

                                                  korunka z dovozu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo takový nebyl, není a nebude poslední, skládačky se v prodeji objevují a v některých případech to chce mít opravdu cvičené oko, aby to člověk odhalil (já jej nemám.) Pokud jsou jako takové označeny, nic proti tomu, špatné je, jsou-li vydávány za originální výrobek. Na druhou stranu někdo takové (v některých případech i hezké) hodinky klidně koupí, jiný trvá na originalitě a jde raději dál. Tyhle vyloženě ošklivé nejsou, jen je toho na pohledové straně trochu moc... :)

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodinky jsou origimál a nejsou poskládaný a Elton to může vědět třeba tak, že se podívá do katalogu.

 

P.s.: Jestli to tedy Karlos myslel tak, jak můžou v Eltonu vědět, že zrovna tyhle nejsou poskládaný z originálních dílů, tak to samozřejmě vědět nemohou...

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...