Přejít na obsah

Invicta odměna za 10 let.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Možná má šéf s invictou nějaké techtle a má provizi. A přes to tento vlak nejede (jedině že by něco vymyslel hopa26)... :) Každopádně takový způsob ocenění je na houno...

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby bylo jasno nejedna se o zivnostnika s desitkou zamestnancu kde o tomhle rozhoduje muj nadrizeny. Ptal jsem se a byla mi personalnim zamitnuta i ta varianta vyberu z damskych, nic jineho nez tech 6 proste na vyber nemam. Zadny budget zadne doplaceni. :(

 

A chceš za těch pár korun prodat svou hrdost? Zdvořile bych poděkoval = odmítl, a otřel bych se o ten jeho/jejich sprostý přístup: to raději nic. Máš svou hrdost? Jsi nevolník a mám povinnost přijímat nějaké nedary bez hodnoty. Co ti udělají, vyhodí tě za to? Možná to odstupné by byla větší odměna.

 

Druhá věc je zrovna s husičkami z HR diskutovat o nějakém lidském přístupu k zaměstnancům, to je zvláštní sorta lidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V duchu jsem se omluvil svemu zamestnavateli, letos 22.9.t budu mit tez 10 let. Je natolik moudrej, ze dostanu penize.

Dat mi vybrat toto, tak ho podeziram, ze se me chce zbavi :-).

Jinak, jestli nemas jinou volbu, vem c.6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Darovanemu konovi na zuby nepozeraj.

Bud rad, ze zamestnavatel na teba mysli. Ja to mam tiez onedlho za 10 a dostanem akurat tak marlenku. Aj to sa podelim s celym timom... Ale mozno je to nakoniec aj tak lepsie ako invicty :)

Presne tak. Nie je nic horsie ked sa niekto pusta do darov a nema sajnu o potrebach obdarovaneho. Ked ine nic aspon mu ich vrat nech si ich nosi sam. Mozno sa niecomu nauci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se to zas děje? Je to dar. Od hodinkovýho analfabeta (rozuměj tu firmu případně vedení, které to vybírá) sice.... Taková podivná móda rozdávat "hodinky" jako dar, no. Nemusíš si je brát přece, jinej dar ale asi nebude ne? Mně kdyby se žádný z nich nelíbily, tak si je nevezmu prostě, a... Ale hned laborovat nad tim, že dar střelim. Já nevim, to je fakt divná doba. Pokud Tě to tak moc dráždí, mužeš zkusit změřit gravitační zrychlení jako ve filmu Pupendo rovnou z kanceláře, kde Ti je předaj. Mrkni ale před tim do manuálu, ať znáš hmotnost alespoň papírově.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se to zas děje? Je to dar. Od hodinkovýho analfabeta (rozuměj tu firmu případně vedení, které to vybírá) sice.... Taková podivná móda rozdávat "hodinky" jako dar, no. Nemusíš si je brát přece, jinej dar ale asi nebude ne? Mně kdyby se žádný z nich nelíbily, tak si je nevezmu prostě, a... Ale hned laborovat nad tim, že dar střelim. Já nevim, to je fakt divná doba. Pokud Tě to tak moc dráždí, mužeš zkusit změřit gravitační zrychlení jako ve filmu Pupendo rovnou z kanceláře, kde Ti je předaj. Mrkni ale před tim do manuálu, ať znáš hmotnost alespoň papírově.

Jak říkáš jinej dar nebude, převzít je nemusím ale nevím jestli je to gesto které chci udělat pokud se nechystám odejít. Na tom, že bych je prodal nevidím nic špatného. Chtěl jsem si připlatit a koupit si hodinky které by mi udělali radost a takhle by na ně zaměstnavatel aspoň přispěl když už mě nenechá vybrat dle mého vkusu. Dle toho co jsem o nich ale zjistil asi nemá ani cenu to zkoušet prodat, vyberu ty nejpřijatelnější a daruji je dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavam se, ze ti pak bude koukat na ruku, jestli je nosis a neprodals je... :-)

No tak je střelí a z části výdělku koupí ty samý fejkový, ne ?  Teda jestli se dělají nějaký fejkový invykty..

 

 

Koukal jsem na ebay a ty nejdražší (3) se tam prodávají za 3.700,- z UK i s poštou :D půjdu se podívat jak vypadají všechny naživo a asi vyberu ty nejmíň strašný a zkusím je udat někomu na vánoce :D

 

Nebo je dát do podnikový plesový tomboly.

Není Tvůj šéf UFC či MMA zápasník náhodou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...