Přejít na obsah

Vystezejkovace v letadle


tmoris

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

VS: jo, to druhé zavazadlo je za příplatek... Tak to přikoupím... Nejak si nedovedu predstavit cpát něco pod sedačku, byť bych se do velikosti asi vešel

Není, do kabiny můžeš se dvěma zavazadly. Velikost moc nekontrolují, pokud moc nepřesahuje rozměry, ale to záleží na letišti. Za příplatek je další zavazadlo, které odbavuješ a jde do zavazadlového prostoru. Kufr dáš do schránky nad sedadlem a druhou tašku si vezmeš na sedadlo nebo taky nacpeš do schránky. Třetí igelitku v Londýně taky tolerovali, když se s tím srovnáš na sedadle. 

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všimněte si, že tmoris tohle téma založil jedenáctýho září. Kdoví, co s tím vystěžejkovačem plánuje :)

 

Jinak letět nalehko, udělal bych přesně to, co jsi už zmiňoval - nechat se odbavit mezi prvními, aby byla kdyžtak časová rezerva pro plán B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všimněte si, že tmoris tohle téma založil jedenáctýho září. Kdoví, co s tím vystěžejkovačem plánuje :)

 

Jinak letět nalehko, udělal bych přesně to, co jsi už zmiňoval - nechat se odbavit mezi prvními, aby byla kdyžtak časová rezerva pro plán B.

 

:D to by byla mozna pritezujici okolnost a rovnou by na me zaklekli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se testujou madla, který se budou montovat do letadel (jako v buse MHD), při startu a přistání pak bude cestující připoután k madlu pouty obdobnými jaké používá policie, jen ne na klíč.

 

Edit: Jo a taky se dřív v letadlech kouřilo, jak posádka, tak pasažéři.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsou ty časy, když mi u security check sebrali nůž, pověsili na něj cedulku a v destinaci jsem si ho vyzvedl. To si ještě ajrolinky vážily zákazníků. A ještě se omluvili. 

já mám takovej nožík, kterej jsem si koupil na podzim léta páně 1999 za účelem expedice do JAR na jaře 2000

 

s nožíkem jsem napochodoval k odbavení, kde vyvstal problém (už v roce 2000 :D)

 

tak jim říkám: jářku se stím nebudeme babrat, já ho vrhnu do koše a letíme

 

odbavovací pán: kdepak ..... nožík zabavujeme a dostanete ho v Johannesburgu

 

 

takže nožík letěl s přestupem ve Frankfurtu až do Johannesburgu v obálce, kterou někdo hlídal bedlivě :D

 

v Johannesburgu mi nožík v obálce kdosi předal a bylo vyřešeno

 

*v JAR jsem ho použil jenom jednou, když jsem si na mysu dobrý naděje chtěl na kameni otevřít svačinu .... tak sem se s ním rovnou říznul a zase ho na dalších 18 let schoval

**takže kdyby někdo chtěl NOS nožík s příběhem co má nalítáno 20 000km .... byl v JAR a je vlastně nepoužitý, tak mu ho prodám

***třeba za sto tisíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cekam, kdy budou ty letenky na stání v ulicce :-)

Před patnácti lety se do Moskvy prodávaly na stojáka na soklu v odletové hale dnešní terminál 1 a dělili se agent / posádka 50/50 :lol2:

* Aeroflot

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...