Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Rozšířené nahrávání obrázků

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 381 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 11.září.2018 - 22:31

Funguje vám nahrávání více obrázků najednou? Mě to přestalo fungovat v chromu i edge. Dělala se nějaká úprava?

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Omega SMPc, Oris Divers Sixty-Five, Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Seiko SRPD01 Grey Dawn, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, Seiko SARB035, IWC cal. 74 a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#2 lucid

lucid

• Member_50
  • 3 505 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hanácké Athény

Publikováno 11.září.2018 - 22:33

Mně to nefunguje cca řekl bych několik měsíců, ale nijak jsem to neřešil.

Prodám kinetic chrona Seiko Sportura SNL043

Prodám limitku Ninja Black Turtle SRPC49

Koupím knihu A. N. Bukrejev a G. W. DeWalt: Výstup: ctižádost pohřbená na Everestu

Speciální jednotka MACV-SOG a hodinky Seiko 

Zde je mé hodnocení, za které děkuji.

#3 Maxel

Maxel

vořežprut s vařečkou

• Member_50
  • 5 825 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha / Písek

Publikováno 11.září.2018 - 22:50

Na iOS / Safari šlape no problemo.

#4 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 446 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 12.září.2018 - 04:43

Mně to nefunguje cca řekl bych několik měsíců, ale nijak jsem to neřešil.

možná už rok

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#5 Murphy97

Murphy97

lenochod

• Member_50
  • 3 426 příspěvků(y)
  • Bydlí:PRG
  • Fanoušek značky:Porsche 911

Publikováno 12.září.2018 - 04:45

Me to nefunguje vic jak devet let. Ale taky to muze byt tim, ze o teto funkcionalite nevim.

#6 Dzos

Dzos

Megazávislák

• Member_50
  • 1 938 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:nějaké by byly ...
    O,H,L

Publikováno 12.září.2018 - 06:31

Ve Firefoxu funguje normálně. Ale chtělo to po mě povolit zapnout adobe flash, bez povolení to nešlo.

#7 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 381 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2018 - 06:51

Mě to právě přestalo fungovat před pár dny. Budu pátrat, co sem provedl :)

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Omega SMPc, Oris Divers Sixty-Five, Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Seiko SRPD01 Grey Dawn, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, Seiko SARB035, IWC cal. 74 a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#8 Tikal

Tikal

Speedy Gonzales

• Moderators
  • 5 807 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:50km/h

Publikováno 12.září.2018 - 07:28

Aktualizuj Flash, mě to chvilku blblo a už je to OK

TEMPUS FUGIT **FURT FPŘET**

#9 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 381 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2018 - 20:15

Tak to bylo opravdu Flashem, ale nikolv aktualizaci. Novy Chrome ma flash defaultne nastaveny na dotaz, musel jsem ho explicitne pro chronomag povolit. Ted uz to bezi.

#10 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 813 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2018 - 20:16

Hurá .....

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....