Přejít na obsah

Fotka

Startimer Pilot Heritage GMT

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 Chumpus

Chumpus

It's a fucking Seiko

• Member_50
  • 5 479 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 20.září.2018 - 14:24

Tak v Koscomu opravdu jeden kus na prodejně. Zajímalo by mě, kdy budou dostupné další barevné kombinace... Po dlouhý době super hodinky a jako naschvál minimum informací.

• 0

Seiko discontinues better pieces than most manufacturers sell.

>>>Výprodej<<<

#22 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 594 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Omega, RLX, Vulcain, GP, Blancpain, JLC, automatony J:D a AG.

Publikováno 20.září.2018 - 14:48

Pecka, Kubo! Díky za seznámení s těmahle kráskama. Nápad nahradit GMT ručku otočným diskem na způsob budíčků Memovox se mi moc líbí - nikde se nemotá žadná ručka navíc, neztěžuje odečet času, nezavazí nad datumkou... a variantu jsi vybral moc pěknou, i když jsem si teda zaslintal i nad modrou verzí s bílou lunetou :)

A fotky standardně parádní :)
  • 0

#23 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 112 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 20.září.2018 - 14:55

Vyzerajú fakt dobre, mne sa páči modrá verzia. Celkom by ma ale zaujímala reálna rezerva chodu. Osobne SW200 nemám rád hlavne kvôli malej rezerve a ak je na nej ešte nadstavba, či si trochu neuberie.

• 0

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#24 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Moderators
  • 6 326 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 21.září.2018 - 09:07

Díky za pochvalu. Já jsem úmyslně volil šedičernou, protože modrá mě na hodinkách vždycky nadchne, ale hrozně brzo se okouká...

Rezervu změřím, to není problém.
  • 0
Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Omega SMPc, Oris Divers Sixty-Five, Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, Seiko SARB035, IWC cal. 74 a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#25 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Moderators
  • 6 326 příspěvků(y)

Publikováno 25.září.2018 - 18:29

Vyzerajú fakt dobre, mne sa páči modrá verzia. Celkom by ma ale zaujímala reálna rezerva chodu. Osobne SW200 nemám rád hlavne kvôli malej rezerve a ak je na nej ešte nadstavba, či si trochu neuberie.

Poslušně hlásím, že naměřená rezerva je podle prospektu, tedy 38 hodin a 5minut. Měřeno jednou, ale nepředpokládám, že by nás zajímala odchylka, kterou bych opakovaným měřením dosáhl. Už je chci zas nosit :).

• 0
Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Omega SMPc, Oris Divers Sixty-Five, Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, Seiko SARB035, IWC cal. 74 a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#26 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 594 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Omega, RLX, Vulcain, GP, Blancpain, JLC, automatony J:D a AG.

Publikováno 9.říjen.2018 - 06:50

Na Monochrome jsou děsně pomalí - my tu díky Jakubovi mame recenzi už dávno :D

https://monochrome-w...hands-on-price/

Živé fotky všech variant mě přesvědčily, že verze s bílým okružím (které opticky hodinky zmenšuje) jsou pro štihlejší zápěstí, zatimco na mé ruce s obvodem kolem 19 cm by vypadaly přiměřeně jen ty celomodré.
  • 0

#27 shewcza

shewcza

Megazávislák

• Member_50
  • 1 880 příspěvků(y)
  • Bydlí:Moravská Třebová
  • Fanoušek značky:SEIKO, Omega

Publikováno 9.říjen.2018 - 11:47

Moc pěkná recenze, díky. Mohl by jsi prosím vyfotit ještě sponu?

• 0

#28 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Moderators
  • 6 326 příspěvků(y)

Publikováno 9.říjen.2018 - 20:55

Spona je dost retro :). Ale já jsem přezul na řemen od Habaděje jsem teď úplně spokojenej.

Přiložený soubor  IMG_1675.jpg   548,32K   8 Počet stažení

post-18334-0-20317400-1537999296.jpg

Tento příspěvek byl upraven od prischera: 9.říjen.2018 - 20:56

• 0

#29 shewcza

shewcza

Megazávislák

• Member_50
  • 1 880 příspěvků(y)

Publikováno 9.říjen.2018 - 22:53

Díky moc, vypadá dobře. Jedna z mála věcí na mých bývalých startimerech co mě neskutečně štvala byla překlápěcí spona. Tohle je daleko lepší řešení. Moc pěkné hodinky.
  • 0

#30 Bells

Bells

Live simply

• Member_50
  • 3 968 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Surfers Paradise
  • Fanoušek značky:Alpina, Magrette, Omega...

Publikováno 10.říjen.2018 - 07:46

Shewczo věř, že překlápěčka je zlatá proti klasické trnovce, která má brutálně ostrou vnitřní hranu a během chvíle řemeny pěkně odrbe :(

Třeba tato retro se mě osobně líbí, vypadá v pohodě, řemen drží pěkně tvar a není tak namáhaný, takže vydrží.

• 0

tumblr_o8ebyzdFmk1tddy8wo1_500.jpg
        Mé fotovlákno "Magrette Regattare Tiki & Australia Story", které už není jen o Magretkách
tumblr_okypu6N0Ft1tddy8wo1_r1_500.jpg

Alpina Watches Czech Instagram

#Alpinawatchesczech

#31 shewcza

shewcza

Megazávislák

• Member_50
  • 1 880 příspěvků(y)

Publikováno 10.říjen.2018 - 09:08

Mě strašně vadilo, že když jsem chtěl hodinky rozepnout, tak jsem musel ten trn doslava vytrhnout z řemínku. Jinak to nešlo, nebo to neumím.

• 0