Přejít na obsah

Prosím o pomoc s identifikací


Doporučené příspěvky

Kamarád mi nabídl hodiny - on je má na veteránů sajdě ale nelíbí se mu tam. Je tam nápis Paris ale taky Fabrique en Suisse. Jako motohodiny mi nepřijdou a letecké také ne na to mají moc hezky vypracovanou zadní část. Letecké jsou zřejmě ty druhé. Děkuji za ochotu.

Ty fotky se mi přeházela takže ty první jsou tam v pořadí druhé

post-10957-0-01829100-1537245413_thumb.jpg

post-10957-0-73480400-1537245432_thumb.jpg

post-10957-0-22559500-1537245448_thumb.jpg

post-10957-0-66279300-1537245474_thumb.jpg

Upraveno uživatelem vladimir72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ze sajdky mají výrobce napsaného na cifeníku - Jaeger. Zkoušel jsi to prohnat googlem (třeba Jaeger 8 jours) ?

Ty na řídítkách se tam fakt nehodí, ale překvapuje mě, že něco takového přežijí. Vibrace, nárazy,...

 

Ta motorka už nikdy nevyjede, kamarád si zřídil malé motomuzeum kde jenom hromadí.

Teď nedávno přitáhl jeden taovej vrak z D - dal tam za něj 25.000,- ? (nějakej bemerland z roku 1931) a teď si ho nechává dát do původního stavu - odhad oprav cca dalších cca 10.000,-?   :eek:  :death:

 

Za ty Jaegery moc děkuju - velice dobré nasměrování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé věci už do původního stavu vrátit nejde, původní díly už nejsou. Takže to pak je z části (někdy z většiny) replika, něco jako Sport 1 v nerezovém pouzdře, a každý se na to dívá jinak.

 

A zrovna třeba ty Jawy se v současnosti renovují masivně - a masivně se používají moderní barvy, které vůbec neodpovídají té původní. Ani odstínem, ani leskem.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...